БЪДЕЩИ МАМИ ЮЛИ 2ОО9 - ТЕМА 57

  • 16 004
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 755
Момичета аз от неделя насам нещо съм с разтроен стомах. Обикновенно имам проблеми с изхождането, а сега поне по 2 на ден. Незнам какво става, на някой случавало ли му се е? newsm78 newsm78 Confused
От обяд си мисля за lilcho13, сигурно ражда... Laughing


Валерия има вариант да те е налегнала т.нар. "естествена клизма". Според мен очаквай скоро включване! Peace
Какво стана с lilcho13? Дано ни зарадва с добри новини скоро !    bouquet
А4 ще влезеш в ритъм , дори и сега си добре щом си успяла да седнеш на компа ... Mr. Green
С Борис нямах време за нищо първият месец и половина , той беше и много ревлив ooooh! и направо всяка свободна секунда използвах тогава за сън. Tired Peace
Скарабей опитай се да не се притесняваш/знам,че е трудно Tired/, но и на мен миналата седмица ми казаха , че бебето ми е с 2 седмици назад т.е. в 38г.с. е била 2757г..... притесних се много и аз , но пък после реших , че каквото такова , щом лекаря не счете за необходимо да предприеме нещо по въпроса , значи има някаква  норма на отклонение в мерките , които дават тези ехографи. Разбирам те, но опитай да не се притесняваш много. Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 18:18 от Fortune

# 16
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хоп, честита нова тема и аз да се запиша.

# 17
  • Мнения: 9 095
Скарабейче - тези ехографи напоследък изкарват акъла на всички ни, ама няма за какво. Сиси е живият пример - нейното бебче се е родило 4.100, а по ехограф е било далеч от тези мерки Hug Относно сакрализираната шийка (как звучи само) - един вид затворена ти е шийката, скоро няма изгледи за раждане Grinning

# 18
  • Мнения: 651
Хоп, честита нова тема и аз да се запиша.
  bouquet

http://vbox7.com/play:45476966

http://vbox7.com/play:eb0c971d

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 18:51 от Деянова

# 19
  • Мнения: 14
записче само !
 Hug  Hug  Hug на всички!

# 20
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте на всички и от мен...
Връщам се от преглед при докито. Насрочихме дата за секциото - 15.07. както си го бях планирала... Така че можете да ме запишете за тази датичка... След малко пак ще пиша че трябва да чипам малчо... Flutter

# 21
  • Мнения: 253
Честито бебче Амислав на Deasy_des!!!Да е жив и здрав и да я радва!
Честит рожден ден на mikivl!Много здраве,щастие,късмет!!!
Честита годишнина на Mama Didi !!!Още дъъъъъълги години да се обичате и разбирате!!!
Честито и на всички именници,който празнуват днес
Аз днеска цял ден бях по пътищата....Ходих да си капарирам количка и накрая си избрах Чиполино,но не видях точно каква.Розовко със сивичко е и си капарирах столче за кола-зеленко с жълтичко.
Аз от 2 дни забелязах,че бебка така ми е опънала корема,че си броя вените  ooooh! ooooh!
Незнам какво прави вътре,но така се опъва и идва чак до диафрагмата.....

# 22
  • Мнения: 140
Записвам се и аз, да следя бебевалежа  Crazy

# 23
  • Canada
  • Мнения: 649
Дарка-живко, честити ти покупки! Бебешкият пазар е голяма радост за всяка бъдеща майка... (пък май не само за бъдещите) Laughing
Аз исках да споделя, чебях учудена този път колко много изследвания ми искат в окръжна да направя преди да постъпя - ЕКГ, консултация с няколко специалиста, пълна кръвна картина, урина и разни други неща при положение че така или иначе всеки месец ми ги правят?!?! Защо е необходимо точно преди операцията не ми е ясно, пък и предния път сякаш не ми ги искаха... И другото което ме учуди е,че ме викат предния ден сутринта пак за разни изследвания, но може да не преспивам в болницата... Явно има голяма разлика с преди 3 години в организацията...
Но потвърждавам това което Люлия каза: че за окръжна искат само лигнин, еднократни чаршафи и неща за бебето...
Започва ме и мен притеснението...

# 24
  • Мнения: 37
Здравейте,милички Моля някой да почерпи виртуално вместо мен ,че аз незнам как Embarassed
Ние ядем и спим падна ни пъпчето ,и засега сме добре.
Благодаря за пожеланията. Hug Аз със сигурност ще изпускам по нещо,но като имам време ще ви чета.
Честито на всички мами.Да са живи и здрави бебоците! Embarassed  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 208
И аз чакам някой да каже новина за Лилчо цял ден.  Laughing
Ама какво се притеснявате за бебетата ,като ви казват,че в момента са по 2500гр. Петя се роди 2600 и 50см. - много ми беше сладка една мъничка  Laughing Сега бебка казаха,че ще мине 2500гр. но надали ще стигне 3000кг и аз се радвам,че по-лесно ще излезе а е и съвсем нормално тегло.

Пак подметнах на мъжо за секса и раждането и той каза,че по-добре да ме кара с колата да ме друса по някои разбити улици  Laughing

Мики ,мислила ли си какво да правиш пъпчето - нашето от година и пет месеца близо си седи в една кутийка и все се каня да го дам на таткото като излиза с кораба в морето да го хвърли там

# 26
  • Мнения: 576

Аз исках да споделя, чебях учудена този път колко много изследвания ми искат в окръжна да направя преди да постъпя - ЕКГ, консултация с няколко специалиста, пълна кръвна картина, урина и разни други неща при положение че така или иначе всеки месец ми ги правят?!?! Защо е необходимо точно преди операцията не ми е ясно, пък и предния път сякаш не ми ги искаха... И другото което ме учуди е,че ме викат предния ден сутринта пак за разни изследвания, но може да не преспивам в болницата... Явно има голяма разлика с преди 3 години в организацията...

Според мен ги искат точно преди операцията, за да са наясно със състоянието ти ако има някакви отклонения - да могат отреагират.
И мен също ме искат предишния ден, в които ще пускат  ( някакви ) изследвания  + консултация с анастезиолог и също ми казаха, че може да мина на изследвания и да си спя у нас в деня преди секциото. Както и смятам да направя, иначе ще се побъркам сама, чакайки сутринта  Crazy

Днес се видях и с алерголог. Набодоха ми ръцете от свивките до китките,  гадория , но поне излезна ,че нямам алергии към упойките.  Party
От ПКК ми излезна, че хемоглобина се е смъкнал до 113 и сега ще почвам желязо за една седмица. Колко ще помогне - не знам ... Дано не е фатално за секциото  Praynig Rolling Eyes

Отчетох се, утре ще ходя на маникюр и фризьор последна глезотийка преди раждането ...  Laughing

# 27
  • Мнения: 914
Честито бебче на Deasy_des!
Мама Диди - честита годишнина! Да сте все така щастливи и много влюбени още много дълги години!
Честито и на всички останали - много поводи днес - да не изпусна някого Simple Smile
Яна, Фортуне - с вас сме с един термин - как сте?  Wink Нашето бебенце му е много комфортно явно и няма никакво желание да се ражда (поне така каза док в понеделник - води, плаценти - всичко си има), май ще си прескочи термина. Ама нищо де. Повече време за сън Wink

# 28
  • Мнения: 332
Запис и от мен. Честито на всички мами. И аз имам дата за секциото. Сега отивам да чета  старата темичка.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 323
И другото което ме учуди е,че ме викат предния ден сутринта пак за разни изследвания, но може да не преспивам в болницата...

Karelia, и в АГ-то е така. Викат ме предния ден рано сутринта гладна и жадна за разни изследвания. Всъщност като питах доктора дали да си нося документи с изследвания от ЖК, той  ми каза - "а, то ние си правим". Е, лошо няма. И можело да не нощувам там. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт