СладоледеноРУСЕнска прохлада в ужасните жеги...

  • 21 109
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 4 406
за какво?

нещо на аванта ли ще има?

# 301
  • до реката
  • Мнения: 295
иска ми се да следя темата но нямам време да пиша сега.

# 302
  • Мнения: 3 214
На мен пък днес ми звънна един плачещ чичка и ми вика "Майко, майко, знаеш ли какво направих?"  Shocked Ква майка, бе, че ти, като те слушам, можеш да ми бъдеш баща  hahaha Извади късмет, че чистех в момента и нямах нерви и време да се занимавам, та само му казах "Грешка" и треснах телефона  Mr. Green Но си е страшничко с тези телефонни измами - могат да докарат някой инфаркт на възрастните хора  Confused

# 303
  • Мнения: 1 735
На мен пък днес ми звънна един плачещ чичка и ми вика "Майко, майко, знаеш ли какво направих?" Shocked Ква майка, бе, че ти, като те слушам, можеш да ми бъдеш баща  hahaha Извади късмет, че чистех в момента и нямах нерви и време да се занимавам, та само му казах "Грешка" и треснах телефона  Mr. Green Но си е страшничко с тези телефонни измами - могат да докарат някой инфаркт на възрастните хора  Confused

И на мен ми звънна оняден същия / същата. На мен по-скоро на мустаката лелка ми замяза по гласа, както и да е...
В същия момент, малката така ме беше ядосала, че въпросния го отнесе много много здраво!
Поне си отприщих душата да попсувам - отдавна не бях употребявала целия цветист речник, който притежавам по темата.  Mr. Green
Такава хубава терапия си направих, че после бях простила на малката всички бели, които беше направила за деня!  Laughing
Да са живи и здрави пичовете от театър "Сълза и смях", да продължават да ни забавляват, че да има кого да попържаме, че то иначе не се издържа на тоя стресов начин на живот...  Mr. Green

# 304
  • Мнения: 786
Момичета, нахлувам в темата за да ви питам - кои са русенските вестници, че гугъл трудно дава инфо. Не ме интересуват за обяви, а останалите. Намерих инфо само за "Бряг" и "Форум", който бил седмичник   bouquet

# 305
  • Мнения: 1 735
"Утро" също.

# 306
# 307
  • Мнения: 211
Eдин въпрос и от мен: Продават ли се някъде в града бижута Сваровски?

# 308
  • Русе
  • Мнения: 618
Да, продават се  Simple Smile Аз съм купувала за подарък от една рекламна агенция - намира се от страни на СиБанк на ъгъла преди барчето, има сувенири, знаменца, изобщо доста е цветно и не може да подминеш без да забележиш  Wink (близо е до площад Св.Троица) ох, едно го обясних, дано си ме разбрала  Embarassed

Има и на други места, поне така съм чувала, но къде точно, някой друг нека се включи с инфо.

# 309
  • Мнения: 1 317
В магазините за сребро Extravaganza има със сигурност, те са на Александровска до часовника, срещу Икономическия и в новия търговски център.

# 310
# 311
  • Мнения: 1 568
Момичета, нахлувам в темата за да ви питам - кои са русенските вестници, че гугъл трудно дава инфо. Не ме интересуват за обяви, а останалите. Намерих инфо само за "Бряг" и "Форум", който бил седмичник   bouquet


"Утро" ,питай val_stef ,тя е дизайнер на вестника  Wink

Общи условия

Активация на акаунт