Трябва ли бебе на месец да спи с шапка?

  • 6 150
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Sisi
Слагате ли на малките си бебета шапка като спи? В болницата ми казаха да слагам, но виждам, че му е топло, не му е удобно. Докога да продължажаме така?


Аз слагах шапка след баня на Александра целия първи месец, обаче тя се роди на 30 март, а у нас трудно се докарваха 18-20 градуса в стаята.

Обаче в тия жеги просто не виждам защо му е шапка. Ти няма да го държиш на течение, нали?

# 16
  • Мнения: 1 793
никакви шапки. само ще тромозиш детето. на моето бебе въобще не съм му слагала шапка. само в началото, когато го извеждахме на разходка /той беше на почти седмица/ му слагахме тънка шапчица, защото все пак беше април месец. не върви да го захлупя с някаква дебела шапка, а не можеше  и съвсем без нищо. но у дома никога не е спал със шапка и винаги поддържахме Т около 18-20 градуса, не повече. дори сега тук е 20 градуса навън и като знам, че в края на този месец ще си ходим до Бг и се чудя как ли ще се чувства детето на тия 35 и нагоре градуси. ами как? ще се сбърка от жега. извинявам се, малко изместих накрая темата.  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 985
Съгласна съм с всички. Никакви шапки, то бебчето само ще ти покаже че не иска шапката. При нас стана така. По настояване на свекърва ми първите няколко дни и слагах шапка, но не повече от 15 мин, защото почваше да пищи, така и свекърва ми се отказа да настоява. Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Wink

# 18
  • sofia
  • Мнения: 769
Цитат на: Sisi
Слагате ли на малките си бебета шапка като спи? В болницата ми казаха да слагам, но виждам, че му е топло, не му е удобно. Докога да продължажаме така?


Nikakvi shapki, i ako e nad 3.500 kg oblecheno i zavito tolkova kolkoto i ti si oblechena. I v stajata ne trjabva de i goreshto (ako e zima). Temperatira okolo 20-22 gradusa, za da ne se izsushava vuzduha Grinning

Общи условия

Активация на акаунт