ПОМОРИЕ 2009г.

  • 7 650
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 636
Може пък само на мен да са ми се видели пренаселени плажовете в Стария град, дано се включат и други с мнения! Предполагам, че на плажовете в посока към солниците ще е по-спокойно  newsm78, но пък те са по-далече от центъра![/b]
Не са ти се видели само на теб, те са си пренаселени и мръсни. Това е, което най_не ми харесва на Поморие, а то май е най_важното  Tired За плажа в новия град четох добри отzиви,лично аz никога не съм била там.

# 46
  • София
  • Мнения: 11 116
имаше няколко огромни строежа и беше все едно си на строителна площадка... Предполагам, че вече са построени.
Да, има построени няколко петзвездни хотела!

Може пък само на мен да са ми се видели пренаселени плажовете в Стария град, дано се включат и други с мнения! Предполагам, че на плажовете в посока към солниците ще е по-спокойно  newsm78, но пък те са по-далече от центъра!


Винаги са пренаселени, това е положението ...  Wink
Имаше едно прилично плажче под хотел "При американеца", на което ние ходехме на плаж и не е толкова пренаселено. Но там морето става много дълбоко след 2 крачки.

# 47
  • русе
  • Мнения: 140

Винаги са пренаселени, това е положението ...  Wink

Много жалко, защото иначе самото градче е много хубаво!

# 48
  • Мнения: 574
Не се лъжете да ходите на плаж в новия град. Най-хубавия плаж е централния в посока към солниците. Точно срещу новият Балнеохотел поморие плажът е страхотен. Отивайте няма да съжалявате. А иначе градът е страхотен. А и дискотека Месалина е страхотна. Е поне до миналата година. За тази година незнам а и Атриум бийч изглежда страхотен, така че през м.август ще го посетим.

# 49
  • Мнения: 2 068
ето снимка която съм правила миналата година на плажа в новия град


ето това е част от южния плаж

пред големия хотел не му знам името беше чисто и плажът ми хареса  Wink


# 50
  • гр.София
  • Мнения: 147
Скоро се завърнах от Поморие.Всичко е си е както трябва.И плажовете и заведенията.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Почти всяка година съм в Поморие. Специално за новата част на града (квартала "Свети Георги", или само "квартала", както го наричат) тази година квартирите близо до плажа са 10-15 лв/ легло, а по-надалеч може да се намери и по 7-8 лв/ легло.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не мога да не споделя любимото ми заведение в Поморие кое е. Понеже вечер на централната улица не можеш да се разминеш от хора, камо ли да намериш място на заведение, бяхме кривнали в една по-спокойна уличка в стария град и попаднахме на заведението "ПАНОРАМА". Има маси така разположени, че ако скочиш през прозорците до тях - скачаш направо в морето - прекрасен изглед!
Храната е много вкусно прихотвена там и обслужването доста добро. Особено вкусни правят панираните миди.

# 53
  • Мнения: 198
Има ли много хора сега?

# 54
  • Мнения: 786
Питах и в темата на поморийските майки, още не са ми отговорили, но това как е като разположение:

Това се пада Новия град, нали? И хубав ли е плажа наблизо?

# 55
  • Мнения: 2 068
elin_a ако не бъркам мисля че там не можеш да се къпеш.
Най-близкия охраняем плаж е този който съм снимала. За да стигнеш до него трябва да пресечеш улица Мусала.

# 56
  • Мнения: 786
Значи има ходене и не става с детето... хм...
Благодаря, Кalaka   bouquet
Търсенето продължава ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз се върнах от Поморие и не мога да не се оплача от един хотел.В по-голяма мизерия с претенции ,че е добъл хотел, не съм влизала.Казва се Съни Беи и е на първа линия в стария град.В изключителна мръсна обстановка попаднах, търкала съм огледалото от мазните петна, позачистих и прозореца.Малки стаи, малко легло, малка баня,от  която с лекота се изливаше водата в коридора.За разкош денонощно ни светеха две лампи на балкона.Собственикът, чистокръвна стара мутра, всяка сутрин изказваше "доброто" си отношение към гостите на хотела по телефона със служители.
Съмнявам се, че някоя мама ще се втурне към този хотел, защото е неподходящ за малки деца, но исках да споделя и с вас , как лошото управление на хотел, може да ти скапа почивката.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 771
И аз току що се върнах от Поморие. Плажовете не ми харесаха особено - малки и пренаселени. Но иначе градчето е хубаво. От заведенията мога да препоръчам Девата, Панорама и през деня - Русалка на източния плаж. Плажния бар в Атриум също е приятен.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 166
ЗДравейте,
може ли малко повече информация за Атриум-а в Поморие?
Би ми се искало само да минем един ден от там за час-два, за да изпием едно кафе/коктейл/бира... Simple Smile - струва ми се доста пряитно. Само за гости на хотела ли е? Какви са цените? Задължително ли е да си плащаш и дивана (или каквото е там) на което седиш или има и маси, където можеш да седнеш без да плащаш за това, че седиш на тях?

Мерси за отговорите   Hug

Общи условия

Активация на акаунт