Правили ли са ви хороскоп?

  • 674 013
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Мнения: 2 360
При мен Лилит е в съвпад със Слънце в 8 дом, по-малко от 2 градуса орбис, опозиция с Плутон и тригони с Нептун и Уран. Интуитивна съм, имам понякога много знакови сънища, осъзнато сънуване, без да съм се обучавала или взимала добавки за целта, с интерес към окултното, изкуството, но страня от тези неща, защото понякога имам чувството, че ме поглъщат и губя идентичността си. Затова се насочвам към по-прагматичните неща в живота, които не ми се отдават с лекота, но ме връщата към живота тук и сега (СЛВ в Телец).

Последна редакция: чт, 28 сеп 2017, 11:38 от ~Mystic~

# 2 116
  • Мнения: 1 750
При мен Лилит е в съвпад със Слънце в 8 дом, по-малко от 2 градуса орбис, опозиция с Плутон и тригони с Нептун и Уран. Интуитивна съм, имам понякога много знакови сънища, осъзнато сънуване, без да съм се обучавала или взимала добавки за целта, с интерес към окултното, изкуството, но страня от тези неща, защото понякога имам чувството, че ме поглъщат и губя идентичността си. Затова се насочвам към по-прагматичните неща в живота, които не ми се отдават с лекота, но ме връщата към живота тук и сега (СЛВ в Телец).
При ЮЛВ в Скорпион - просто като по учебник, Вие наистина сте "Мистик". Никнеймът Ви идеално отразява това.
Точно поради тази причина страните от тези неща.

# 2 117
  • Мнения: 9 152
Титания , благодаря, ама моля те, пиши ги тези неща , аз те чета винаги и си ми полезна. Мама имаше енергиен срив (провокиран от една среща с отдавнашна приятелка) и се чудих къде е слабото място, след като аспектите й бяха хармонични, а то било Лилит.
Sotis , благодаря.  bouquet имам съвпади, тригони, опозиции, квадратури и секстили с прекрасната си Лилит Crazy

# 2 118
  • Мнения: 3 302
Има и неподвижни звезди, натоварени с такава символика. Окултни, магически, отровни звезди. Има и жречески, духовни.

# 2 119
  • Мнения: 1 750
Титания , благодаря, ама моля те, пиши ги тези неща , аз те чета винаги и си ми полезна. Мама имаше енергиен срив (провокиран от една среща с отдавнашна приятелка) и се чудих къде е слабото място, след като аспектите й бяха хармонични, а то било Лилит.
Sotis , благодаря.  bouquet имам съвпади, тригони, опозиции, квадратури и секстили с прекрасната си Лилит Crazy
Blush Grinning Heart Eyes . Не всичко трябва да пиша,защото понякога има много стряскащи неща и хората се панират буквално. Тогава вредата е повече от ползата.Пък и не всичко  виждам  навреме. Има и неща,които нещо
вътрешно ми подсказва,че не трябва да ги казвам.Обаче винаги,когато има нещо положително го казвам,за да се
зарадваме всички.

# 2 120
  • Мнения: 57
Здравейте, някой посещавал ли е скоро Оксана, каква таксата при нея и подробности, ако може. Благодаря

# 2 121
  • Мнения: 37
Ще ми препоръчате ли добър астролог в София?

# 2 122
  • Мнения: 37
Препоръчаха ми Елена Пенчева и Илиана Магерова.Какво ви е мнението за тях?

# 2 123
  • Мнения: 3 302
Пробвай при Магерова, но тя е по-заета и е търсен астролог. И чети по-назад в темата, там са препоръчвани и други астролози.

# 2 124
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
+1 за Магерова  Peace

# 2 125
  • Мнения: X
Прочетох за предложените в последните страници  астролози. Те нали могат да направят синастрия или  да дадат подходяща дата и час за подпис предвид синастрията? И да взима малко по-малко от 100 лв.(/не ме съдете, но  аз издишам финансово и колкото и да уважавам труда на всеки, в момента не мога да дам много пари).... Sad

# 2 126
  • Мнения: 3 302
Под 100 лв. за синастрия не мисля, че лесно ще намериш някъде. Тя включва анализ не на една, а на две карти. Но ако се изприказват общи приказки за синастричните ви аспекти, може и да не те таксуват двойно.  Или, да речем, ако поръчваш устна консултация, изрично да кажеш на астролога, че искаш само партньорската тема да се разгледа и да се съпоставят двете карти.

Аз лично бих те посъветвала синастрията да си я спестиш – тъй или иначе вие ще се вземате, познаваш човека, издържал е теста на времето. Синастрия бих препоръчала да се прави, ако има някаква несинхроничност в началния стадий на връзката и се чудиш дали въпросният човек е подходящ за партньор, имате ли общо бъдеще и цели, гледате ли в една посока. При всички положения синастрия се прави за вече изградена връзка, а не на ниво флирт или запознанство от вчера. А предбрачната синастрия малко се обезсмисля, защото вече достатъчно добре сте се опознали с човека, избрала си го за своя половинка в живота. Щом сте стигнали до този етап, се предполага, че синастрията ви работи и има какво да ви държи заедно.

Така че можеш да си я спестиш и, щом наистина толкова държиш да е "според звездите", да си направиш една елекция. Но и там цените са между 70 и 100 лв. за избор на една дата и час. Освен изброените в темата имена не знам кого да препоръчам. Те даже са "евтини" на фона на други, по-скъпи астролози. Познавам няколко колеги, но никой не работи на такива цени.

# 2 127
  • Мнения: X
Ясно.  Мерси за разясненията, какво да очаквам.
Колкото до синастрията -въпросът ще е само за размера на финансовият крах или финансовите победи. Не за друго. Simple Smile))

# 2 128
  • Мнения: 3 302
Не се набутвай за синастрия – лично и непредубедено мнение. Иначе всеки комерсиален астролог би твърдял колко е необходима и как без нея не можеш да минеш.
Без елекция също би могла да се справиш, но щом толкова държиш на "хубава" дата, потърси астролог.

И дано да не попаднеш на някой, който да ти говори за "печат на нещастие". Но сред изброените имена в темата сякаш няма такива.  Simple Smile

# 2 129
  • Мнения: 2
Здравейте! Търся някакви координати, телефон на астролога Николай Колев. Някой знае ли нещо за него?

Общи условия

Активация на акаунт