Правили ли са ви хороскоп?

  • 673 559
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 17
Не съм чувала някой да е ходил при нея на консултация. Доколкото знам, тя и обучава много избирателно и срещу солидно заплащане. И не знам доколко информацията е актуална, дали още работи с клиенти. Споменава се, че е силен астролог, от по-старото поколение, но само толкова.

Благодаря много за отговора! По принцип се консултирам с Илияна Магерова и съм доволна, но исках да чуя и друго мнение. Майката на моята приятелка е ходила при Емилия Маркова преди много години, явно тогава все още е практикувала. Понеже вече имам час на раждане на другия човек, смятате ли, че Магерова е добра в синастриите?

# 2 146
  • Мнения: 233
Не съм чувала някой да е ходил при нея на консултация. Доколкото знам, тя и обучава много избирателно и срещу солидно заплащане. И не знам доколко информацията е актуална, дали още работи с клиенти. Споменава се, че е силен астролог, от по-старото поколение, но само толкова.

Благодаря много за отговора! По принцип се консултирам с Илияна Магерова и съм доволна, но исках да чуя и друго мнение. Майката на моята приятелка е ходила при Емилия Маркова преди много години, явно тогава все още е практикувала. Понеже вече имам час на раждане на другия човек, смятате ли, че Магерова е добра в синастриите?


Магерова е много добра и не само в синастриите. Добра е във всичко!

# 2 147
  • Мнения: 17
Не съм чувала някой да е ходил при нея на консултация. Доколкото знам, тя и обучава много избирателно и срещу солидно заплащане. И не знам доколко информацията е актуална, дали още работи с клиенти. Споменава се, че е силен астролог, от по-старото поколение, но само толкова.

Благодаря много за отговора! По принцип се консултирам с Илияна Магерова и съм доволна, но исках да чуя и друго мнение. Майката на моята приятелка е ходила при Емилия Маркова преди много години, явно тогава все още е практикувала. Понеже вече имам час на раждане на другия човек, смятате ли, че Магерова е добра в синастриите?


Магерова е много добра и не само в синастриите. Добра е във всичко!

Да, и моите впечатления са такива, колкото и да не ми харесват нещата, които ми е казала са се оказали верни. Но до момента не съм я ползвала за синастрии понеже не знаех час, затова питам.

# 2 148
  • Мнения: 233
Не съм чувала някой да е ходил при нея на консултация. Доколкото знам, тя и обучава много избирателно и срещу солидно заплащане. И не знам доколко информацията е актуална, дали още работи с клиенти. Споменава се, че е силен астролог, от по-старото поколение, но само толкова.

Благодаря много за отговора! По принцип се консултирам с Илияна Магерова и съм доволна, но исках да чуя и друго мнение. Майката на моята приятелка е ходила при Емилия Маркова преди много години, явно тогава все още е практикувала. Понеже вече имам час на раждане на другия човек, смятате ли, че Магерова е добра в синастриите?





Магерова е много добра и не само в синастриите. Добра е във всичко!

Да, и моите впечатления са такива, колкото и да не ми харесват нещата, които ми е казала са се оказали верни. Но до момента не съм я ползвала за синастрии понеже не знаех час, затова питам.


И на мен и на моя приятелка е правила синастрии. Доволни сме.

# 2 149
  • Мнения: 5 051
И моето мнение е такова - много е добра дори, а на мен лично и като човек ми харесва. Много е тактична и деликатна, каквото и негативно да има да казва, знае как. Понякога ми се е искало просто да си запиша консултация само за да си поговорим, не че съм имала конкретен проблем Grinning

# 2 150
  • Мнения: 3 287
Много е тактична и деликатна, каквото и негативно да има да казва, знае как.

Това наистина е много важно и не всеки астролог го умее.

Някои имат много знания, но съчетани с недодялан подход. Или твърде мазно и завоалирано, без никаква конкретика, или твърде грубо и директно, нетактично.

# 2 151
  • Мнения: 2 114
Магерова понякога е доста хаотична, обясненията и си противоречат и взаимно изключват. Възможно е да се е случило само на моите близки, но те са си загубили времето и парите. Очевидно не на всички е била полезна.
Тук пишат доста по-стойностни астролози. Лично мнение.

# 2 152
  • Мнения: 3 287
Магерова е сравнително добър и прецизен астролог от достъпния клас. И от по-известните, които имат масова практика, т.е. работят с голям брой клиенти, не толкова избирателно.

Разбира се винаги може да се намери още по-добър астролог, но тия, които познавам от тази категория, не смея да ги препоръчвам, защото са много избирателни. И работят по-скъпо, макар че тук не говорим за цени според новите тарифи на Гали или на Цв. Борисова. Но пак има разлика с желаната ниска цена, за която се знае, че е под 50 евро. Съответно тия, които предлагат по-ниска цена, стават масово достъпни и известни. Не защото са по-добри. Така се осигурява и по-голям клиентопоток. Такава е икономическата логика, народопсихологията също допринася.

# 2 153
  • Мнения: 10 724
А каква е тарифата на Трифон? Може и на лични.

# 2 154
  • Мнения: 3 287
100 лв., колкото на Магерова и други хвалени тук. И ти говори в продължение на няколко часа, много задълбочен прочит.

# 2 155
  • Мнения: 196
Магерова понякога е доста хаотична, обясненията и си противоречат и взаимно изключват. Възможно е да се е случило само на моите близки, но те са си загубили времето и парите. Очевидно не на всички е била полезна.
Тук пишат доста по-стойностни астролози. Лично мнение.

И аз съм на същото мнение.

# 2 156
  • Мнения: 17
А да ви попитам, според вас оправдани ли са новите цени на Гали?

# 2 157
  • Мнения: 3 287
Това е субективна преценка.
Не са обаче за масовия клиент у нас, съответно това не прави услугите ѝ общодостъпни. А може би именно това е причината, решила е да работи с по-висок клас клиентела.

Все се говори за новите цени на Гали, но никой не споменава за тези на Цветемира Борисова, които са още по-високи. Галина поне е дългогодишен ведически астролог, много е дръпнала напред. Докато една дипломка от МА все още не те прави "топ" астролог, някои дами много са си повярвали.

В повечето случаи астролозите, които тук се коментират, работят с масовия, средностатистически клиент. Има и астролози, които обслужват клиенти от други социални прослойки. Те не са и толкова известни и популярни като имена, защото за повечето не са достъпни. А когато дадена услуга (или стока) е недостъпна поради по-високата ѝ цена, няма как да се оцени и нейното качество.

Но, да речем, Оксана работи и с масови клиенти, и с някои известни личности. Вероятно и цените на услугите се различават. Интересно ми е дали се различават и по качество. За по-малко пари – общи приказки, за повече – нещо по-така.

Мисля обаче, понеже Астрологията е призвана да помага на човека, би трябвало тези услуги да са относително достъпни. Това не означава, че трябва да се работи съвсем на безценица, особено ако се предлага услуга с по-високо качество в сравнение със средното ниво в бранша. Но и прекалено висока цена отблъсква, прави те недостъпен и съответно безполезен за повечето потенциални клиенти. Може би някои астролози смятат, че за всеки влак си има пътници, на този принцип определят и цените.


Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 23:10 от Sotis

# 2 158
  • Мнения: 17
Миналата година се консултирах с Гали за хорарен въпрос, не ми хареса отговорът, но пък се оказа права. За това и отворих сайта и видях новите цени, малко се шокирах, но какво пък ако си заслужава. Не съм ползвала услугите на Цветомира Борисова, по простата причина, че съм чувала доста негативни мнения за нея.

# 2 159
  • Мнения: 80
Аз съм доволна от Гали... да цената е висока ,но това не ме спря да направя отново консултация с нея. До сега съм се консултирала с доста астролози . При западните астролози нулева познаваемост. Единствено при Гали и античен астролог не е имало издънки в прогнозите им.

Общи условия

Активация на акаунт