Голямата новина днес!!!

  • 2 504
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 619
Честен е човека .Да е лъжа да го съдим ама то си е истина.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 17 965
Честен е човека .Да е лъжа да го съдим ама то си е истина.
Хах! Честен? За това че си признава че е престъпник? Whaasup
 Whaasup

# 32
  • Мнения: 6 619
Честен е човека .Да е лъжа да го съдим ама то си е истина.
Хах! Честен? За това че си признава че е престъпник? Whaasup
 Whaasup
А, де смятайте за какви идиоти ни смята хич не му дреме .Секциите в Турция са си разкрити автобуси или влакове ще си пристигат , а пък ние ще се чудим да ходим ли да гласуваме.

# 33
  • Мнения: 6 619
Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

Ти си гледала, аз не съм.

А Доган е наи-добрия политик в България Не ме разбирайте погрешно. Не му симпатизирам и не съм туркиня. Но кой друг успя да се задържи начело на партията си 20 години, да има толкова голям твърд електорат и така да си върши далаверите че никой нищо да не може да докаже.
Това което е казал сигурно е истина. Малко се е изхвърлил, но не е излъгал.
И ти наричаш добър политик този, който върти далавери, независимо дали са доказуеми, или не?
Да за партията си е добър политик щом я държи постоянно във власта.

# 34
  • Мнения: 583
поживях само няколко месеца  точно по време на майските събития   в район Догански

кои са майските събития Embarassed сестра ми живееше около 10 години в район Догански, бях ученичка и карах ваканции при нея. оттам са ми впечатленията.

# 35
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Не е нужно да ми обясняваш какво е казал, аз гледах новините. Показвам какво е казал след това.
Относно "пиянските" той така си говори, не беше пиян. Wink

Ти си гледала, аз не съм.

А Доган е наи-добрия политик в България Не ме разбирайте погрешно. Не му симпатизирам и не съм туркиня. Но кой друг успя да се задържи начело на партията си 20 години, да има толкова голям твърд електорат и така да си върши далаверите че никой нищо да не може да докаже.
Това което е казал сигурно е истина. Малко се е изхвърлил, но не е излъгал.


И ти наричаш добър политик този, който върти далавери, независимо дали са доказуеми, или не?

Аз никого не наричам добър политик, ама търся с лупа някой, дето да не върти далавери  Laughing
А пък, за съжаление, смятам, че 90 процента от тези, дето подскачат и подрипват,
ако им се отдаде възможност да бръкнат в кацата...олеле майко  Wink
За съжаление, 20 години, с помощта на самите нас, които се оставяме да бъдем манипулирани
на политическа основа, процесите в страната ни са в много отношения деградивни.
Не знам дали са много хората сред вас, които приемат добрата идея, без значение какъв цвета й.

А да определяш, че една партия партия е партия на бабушкерите, ми говори колко са ти мозъчните клетки.
И да е на бабушкерите, кво? Ти бабушкера нямаш ли си у вас, или я изгони вече, да не те излага  Joy

dmaria, ти си абсолютна расистка, доводите ти не бива да се взимат под особено внимание  Wink
Спомням си тъпите ти коментари по повод Обама  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 298
Той Бойко Борисов ще ги оправи всички  Mr. Green

# 37
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Политиците навсякъде са си едни и същи, не се заблуждавайте! Какви кирливи чужбински ризи се веят.... Laughing Ама по-добре да не е толкова нагъл тоз..... #Cussing out

# 38
  • Мнения: 298
Политиците навсякъде са си едни и същи, не се заблуждавайте! Какви кирливи чужбински ризи се веят.... Laughing Ама по-добре да не е толкова нагъл тоз..... #Cussing out

Е,как няма да е нагъл? При тази свобода дето им дадоха на турците.

# 39
  • Мнения: 5 710
"Аз съм инструментът на властта, който разпределя порциите на финансирането в държавата. Искам да сте много наясно с това".
Мдам. Спасявайте се.

# 40
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
10cent's, вЕрвай ми, ако дружно се спасим при теб в Италия, и вас ще ви подредим без време  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 6 323
Днес имаше такава тема, изтриха я. Не знам защо. Дискриминация ли, кво ли?

Защото изрично неведнъж сме подчертавали, че не желаем БГ-Мамма да се превръща в арена на политически про- и анти- агитации и битки, а всяка една подобна тема е предпоставка за такива.
Абсолютно крайни сме с позицията си - никаква политика, под никаква форма, дори и силно платена.
От това следват много неприятности и загуби за нас, но смятам, че плюсовете (чисто морални), за нас и потребителите, са в пъти повече и не бихме променили отношението си по този въпрос - всякакви про- и анти- политически теми се премахват.
Полит-активистите (представители на различни партии) не спят и са тук непрекъснато, само чакат нещо подобно, за да скочат и да се развихрят.
Допълнителна причина за премахването на подобни теми е това, че се стига до изключително крайни изказвания, обиди на расова, етническа и верска основа, мнения, призоваващи към насилие.
Предотвратяването на подобни дискусии и премахването на подобни теми е защитна мярка - както за нас, като собственици на форумите, така и за потребителите - има си закони, които трябва да се спазват.
Знам, че темата е изключително актуална, болна, не - силно болезнена и естествено предизвиква много емоции и желание за дискусии, но ще заключа и тази тема.

Лично мнение (като потребител, не като собственик на форумите):
Силно се надявам тази "новина" да накара повече българи да се разходят до изборните секции на 5-ти юли, дано покажат, че са тук, че са все още част от този народ и да опровергаят Славейковите думи.

Общи условия

Активация на акаунт