Кое първото нещо което казват дечицата ви когато се събудят?

  • 5 533
  • 164
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 193
Сина ми се събужда с въпроса"Сега какво ще правиме?"и мама трябва да е готова с програмата за деня Grinning

# 31
  • Мнения: 269
Всяка сутрин репертоара е различен, но най-често "Мамо, къде е тати!" /Мъжът ми, тръгва много рано за работа/

# 32
  • Мнения: 2 197
Дъщеря ми бива събуждана всяка сутрин в 8.30 за ясла и всяка сутрин се събужда с думата "не-е-е". Еми не обича да става детето и това е. Второто нещо съответно е "къде е тати?"

# 33
  • София
  • Мнения: 62 595
Когато бяха малки ме събуждаха с наакани дупета и думата "мама" или "амам". Сещате се защо.

# 34
  • Мнения: 2 331
И  двамата казват "добро утро", независимо от кой сън се будят. Laughing

# 35
  • Мнения: 946
 Simple Smile "Къде е тати" или "Къде ще ходим"

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Казва "добро утро".

# 37
  • Мнения: 163
По принцип ние още не искаме да говорим, но сутрин ми вика " мамииии"
А днес ми каза "Миме"  Laughing
за сега сме само с това  Wink

# 38
  • Мнения: 1 098
Моето дете винаги сутрин се събужда с разкази за последното нещо, което е правил изминалия ден. Направо ме учудва как винаги става така Crazy

# 39
  • Мнения: 991
Каквото я вълнува в момента. По едно време (когато беше на 9-10 месеца) беше много смешна, защото много се впечатляваше от кучета и отворила-неотворила очи казваше: "БАУ–БАУ!" с много тайнствен вид. Сега казва мама, тати, тай (значи чай) или мекке (млекце). Обикновено това са вариантите за първи думи сутрин.

# 40
  • Мнения: 2 478
Песен! Започва да пее нещо, качва се отгоре ми и започва да скача докато не си отворя очите.

# 41
  • Мнения: 924
"Мами, мамииииии" След като вляза си казваме Добро утро и следва "Искам а бати стаята" (Искам в на бати стаята). После имам период на доспиване, докато малчо не нахлуе "Мами, искам нещо да папам"  Heart Eyes

# 42
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Благодаря ви за отговорите сърдечно се посмях.. Hug

# 43
  • Мнения: 9 973
станах,искам вънка,искам мляко с бисквити....

# 44
  • Мнения: 2 448
Напоследък първото му изречение след отваряне на очите е "ваканция е, нали?".  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт