Кое първото нещо което казват дечицата ви когато се събудят?

  • 5 530
  • 164
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 478
Първото нещо като се събуди е да ме тресне по главата с празното шише от чай и да иска още. Като изпие чаят се започва с броенето "едно, две...." , а като не искам да ставам започва с "пишшш". Е, ставам!

# 151
  • Мнения: 3 550
Обикновено се буди с рев, защото му се пишка, но още е сънен и не го е осъзнал.

# 152
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Stop"....Мами, ........... Мааами......., Маааааааааааааами..........,Мамиииииииииииииииииииии......
Мирка се е наспала..............................." Laughing

# 153
  • Мнения: 3 886
Какво искаш да кажеш, че ако е твоето, ще го застреляш ли?  Mr. Green
А не само малко Whistling Blush Mr. Green

# 154
  • Мнения: 1 181
"мамо, ставай да ходим в кухнята" - това защото първата ми работа е да отида да си направя кафе

# 155
  • София
  • Мнения: 3 996
Събужда се и казва,"мамуууу, наспах се, дай ми сок!"!

# 156
  • Мнения: 46
"татеее, пия" и носи празно шишето с вода, ако не му обърнем внимание продължава "мамооо, таи" - да ставам и така не ни оставя докато не измъкне един от двама ни от завивките. Поноякога се случва, като се събуди, идва при нас и казва "мамо, гуш"  Heart Eyes любимо ми е Simple Smile

# 157
  • Мнения: 52
Криси е на 2,10 месеца и като се събуди сутрин и вика-"мами аз се наспах,пусни ми за децата". Simple Smile

# 158
  • Мнения: 948
Когато се събуди, синът ми казва:''Добро утро, мамо!''и следва :"Може ли филмче?'' Hug

# 159
  • sofia
  • Мнения: 8 938
От скоро "Не искам детската дина"

# 160
  • Мнения: 600
"пусни ми един филм, филмче ми пусни". това, ако си го представяте, е сподавено, пъшкащо, изтормозено, болезнено Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 535
Когато се събуди, синът ми казва:''Добро утро, мамо!''и следва :"Може ли филмче?'' Hug
"пусни ми един филм, филмче ми пусни". това, ако си го представяте, е сподавено, пъшкащо, изтормозено, болезнено Rolling Eyes

Боже-е-е, аз си мислех, че само нашата маймуна е така - направо ми олекна, бях започнала да си мисля, че нещо трябва да вземам мерки... то не че е много хубаво само за филмчета да мисли, ама като видях, че има и други ми поолекна   Mr. Green

# 162
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Когато се събуди, синът ми казва:''Добро утро, мамо!''и следва :"Може ли филмче?'' Hug
"пусни ми един филм, филмче ми пусни". това, ако си го представяте, е сподавено, пъшкащо, изтормозено, болезнено Rolling Eyes

Боже-е-е, аз си мислех, че само нашата маймуна е така - направо ми олекна, бях започнала да си мисля, че нещо трябва да вземам мерки... то не че е много хубаво само за филмчета да мисли, ама като видях, че има и други ми поолекна   Mr. Green

И аз така!!!

# 163
  • Мнения: 600
Когато се събуди, синът ми казва:''Добро утро, мамо!''и следва :"Може ли филмче?'' Hug
"пусни ми един филм, филмче ми пусни". това, ако си го представяте, е сподавено, пъшкащо, изтормозено, болезнено Rolling Eyes

Боже-е-е, аз си мислех, че само нашата маймуна е така - направо ми олекна, бях започнала да си мисля, че нещо трябва да вземам мерки... то не че е много хубаво само за филмчета да мисли, ама като видях, че има и други ми поолекна   Mr. Green

винаги има други Party ако видяхте темата за розово-манията, е, и аз си казах ' имало и други'. добре, че все още влизаме в някаква схема, защото ако всичко ни беше все различно, няма оцеляване...сори за спама Peace

# 164
  • Мнения: 989
"Аз съм спала съм се". Имайки предвид, че се е наспала.

Общи условия

Активация на акаунт