Кое първото нещо което казват дечицата ви когато се събудят?

  • 5 524
  • 164
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 587
"Време ли е за ставане" или "Гладничка съм",няма "добро утро" или "здравей"  Sad

# 61
  • Мнения: 14 654
ПравИ ми закускааа, бърши ми г*заааа!

# 62
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако е работен ден я будя към 8/заспива към 9-10 вечерта/ и първите й думи са: "Остави меее, махай се... спи ми се..." Ако е почивен ден се буди сама към 10, че и 11 /това при положение, че заспива пак към 10/ и започва да ме вика: "Мами, ела да ме гушнеш."  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 418
Моят син е на 3 год. и доста реме първите думи са му:"Мамо,има пиш",а понякога и "Мамо,има пиш и ако" с усмивка на лице и пвовлачено произношение. Grinning

# 64
  • Мнения: 22 944
Моя казва:
-Здрасти,мамо.Гладен съм! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 049
Сьщото казва... Мамооооо кьде си и аз чувам по бебифона и отивам при нея.  Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 38 528
Ако не е в настроение: Махай се!
Ако е в настроение: Дай сок!
После става по-мила.

А понякога става и почва да раздува някоя дълга история, която и е направила впечатление.

# 67
  • Мнения: 240
От няколко седмици е сама в стаята си и сутрин я чувам по бейбифона, редува мамооо, татеее, мамооо, татеее и така докато не отиде някои при нея.

# 68
  • Мнения: 803
-Мамооо, наспИНКах се...Ще ходим ли на градини или днес сме НА почивка...така му казваме ние на уикенда
-Мамо, какво ще закусваме днес?
-Добро утро, мамо...Може ли на компютъра?
-Ааа, днес не е мой ред да оправям леглото.
Добре че стават по различно време и не ме обсипват с въпроси едновременно още рано, рано сутрин. Mr. Green

# 69
  • Мнения: 919
"Днес няма да ходя на градина" hahaha
или
"Какво ще правим днес?"  , "Какво ще закусвам?" ..............

# 70
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз - "Ехо, добро утро!"
Тя - "Къде е котката?" Laughing

# 71
  • Мнения: 743
"Мамоооо, дай ми гуш" Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 6 182
Стъпчици туп-туп-туп, следва гушкане в мен и "мамооооо" от там нататък или "сънувах много хубав сън" или "ти си най-добрата майка" (сутрин много се обичаме  Wink )
Ако е сънувала обаче лош сън, се завива през глава, нацупва устнички, отказва да стане и казва "сънувах много тъп сън, тъпо ми е, махайте се"  Rolling Eyes
Минали сме и през период (около 2г и 6м.), в който се будеше рано сутрин и идва до леглото ми и ми отваря очите като в анимациите.

Дребният е слънце, за сега. Буди се винаги с усмивка и напоследък се опитва да казва "вееей" (в превод здравей).

# 73
  • Мнения: 1 949
Откакто времето е дъждовно: Вали ли? Ще ходим ли вън?
Иначе: Добро утро! Вече утре ли е?
А понякога просто вика по бебефона: Мамоооооо, наспах сееееее .....

# 74
  • София
  • Мнения: 790
"Мамо, разкажи ми приказка"    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт