Колко бихте платили за това?

  • 3 598
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
Знаеш, че не бих купила, защото самата аз плета, но гласувах в анкетата. Успех!

# 16
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Отговорих с 3-тата опция.Ръчното плетиво ми е голяма слабост, но за съжаления хич не ми се отдава.Затова пък понякога си вземам разни неща за мен, а вече и за малкия.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Бих купила елече/грейка,с мноооого актуален дизайн,шапка,евентуално пуловер-мек и вълнен.А за що не и яке Peace
Имам син и трудно харесвам дрехи за него.Не ми допадат шарениите,безброй ципове,закопчалки и идиотските и кичозни лепенки по дрехите.Купувам само ест.материи.Абе труден клиент съм Laughing
Гласувах в анкетата,успех в начинанието Hug

# 18
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 706
Да - стига да ми хареса цената няма значение. Детето ми има много плетени дрехи - пуловери, елечета и др., които са плетени главно от майка ми, но имаме и купени такива. Успех в начинанието.

# 19
  • Мнения: 81
Много харесвам плетени дрешки и то не само детски, самата аз имам много плетиво......, за жалост съм скарана с плетенето...
Успех в начинанието ти!Мисля, че ще имаш успех макар и малко по-трудничко предвид финансовата криза.....

# 20
  • Мнения: 884
Добро утро ! Благодаря на всички, които отделиха от времето си за тази анкета. За мен е много показателна и насочваща!
 Когато съм готова, ще пусна нова, с мои неща, за да съм по-конкретна, а вие ще сте коректив по отношение на цена и търговски вид.
 Мерси и за пожеланията!
 

# 21
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Аз също бих купила плетена дрешка, стига да е с хубава прежда, весели цветове и по-модерен вид. Бабешките плетени жилетчици и елеченца не харесвам, но не заради това, че са плетени, а заради моделите и преждите, изглеждат ми ..."бабешки". Ако стартираш бизнеса си, пусни информация за адреса на магазина. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт