(.Y.) ~ Артикули кърмачески всякакви! ТЕМАТА ЗА ЗАПИСВАНЕ! ~ (.Y.)

  • 9 477
  • 209
  •   1
Отговори
# 195
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз не успях да преведа парички. Много ли ще е късно в понеделник...?
Съжалявам за забавянето.  Embarassed

# 196
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Както Шаманката вече каза, дори и да не успеете до 12-ти да платите, не е болка за умиране - платете по-късно, но възможно най-скоро. При всички положения поръчките вече са предвижени и е по-сложно за анулиране, отколкото да изчакаме 2-3-5 дена.

Така че, дори и да ви се наложи да се забавите с плащането, направете го по-късно.

# 197
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Момичета, ще ви помоля да погледнете таблицата и който не си е проверил поръчката да го направи, защото стават грешки при нанасянето, разбирате надявам се.

Тениските се работят вече, артикулите ги поръчваме в понеделник, тъй че сега е момента!

# 198
  • Мнения: 376
Шаманката, мерси. А отговорниците нали ще ни пишат на лични как да се свържем?

Моля ви, ако не, Пловдивският отговорник да ми пише на лични, че голям зор ще ми е влизането във форума до края на месеца....мерси!!!!!

# 199
  • София
  • Мнения: 561
С извинение за закъснението (не бях в BG), днес преведох паричките.

# 200
  • Мнения: 2 336
Днес преведох паричките!
Съжалявам за закъснението.

# 201
  • Мнения: 350
Днес преведох паричките!
Съжалявам за закъснението.

# 202
  • Мнения: 518
Днес преведох паричките Embarassed Peace но нямаше как да напиша ник и артикули като основание Confused
Съжалявам за закъснението ooooh!

# 203
  • Мнения: 4 242
mimsat при мен всичко е наред. Само ме отметни в табличката, Шамана е получила паричките ми миналата седмица  Hug

# 204
  • София
  • Мнения: 932
Аз също днес преведох паричките и съжалявам за закъснението ,не го планувах, но имах парите в петък след обяд чак и реших, че е по-добре направо днес да ги  преведа. Peace.
Преведе ги мъжа ми , сутринта в клон на ОББ и каза , че парите са постъпили в сметката вече.
Видях се в табличката, там пише че поръчката ми струва 34.20 , а аз казах на мъжа ми да преведе 40 лв. Simple Smile даже не си проверих повторно какво съм си поръчала , от артикулите- (от там идва разликата), защото много се колебаех за пазарската торба, но в крайна сметка не съм я поръчала , сега като гледам . Но защо съм останала с идеята, че съм я  поръчала не знам  Laughing. Важното е , че парите са преведени , пък остатъка нека е за ЛЛЛ-България , не че е много де , но пък от сърце.  Heart Eyes

# 205
  • Мнения: 200
Днес преведох паричките!
Съжалявам за закъснението.

# 206
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Днес преведох паричките!
Съжалявам за закъснението.

И аз. Peace

# 207
  • София
  • Мнения: 2 348
Ако хартисат химикал/ки и стикер/и ще взема няколко. Колкото може.

# 208
  • Мнения: 195
Здравей Шаманке,
само ако остане нещичко ще се надявам да ме имаш предвид.

ник: malkataeliza
град: София (квартал, ако сте от София суха река)
M1-XL - 1бр.
T6-XL - 1бр.
пазарска торба - 1бр,
хладилна чанта - 1бр.


Много благодаря предварително и успех на прекрасното начинание.

# 209
  • Мнения: 502
  Ако остане нещо,ето поръчката ми:

  ник: maraidara
  град Сандански

 хладилна чанта-1бр
 пазарска торба-2бр
 чадърче за количка-1бр.
 стикери-2бр.

Общи условия

Активация на акаунт