БЪДЕЩИ МАМИ ЮЛИ 2ОО9 - ТЕМА 58

  • 15 060
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 900
Съжалявям тогава-моя си е грешката,че исках да ви информирам за някого,на когото сте били фен някога  Cry
Не се обиждай, нищо лошо не си направила. Бог да го прости.
Ехо 82 ти къде ще раждаш, че гледам сме на една дата?

# 31
  • Мнения: 32
ckarabei,  на нас на училището акушрката ни обясни, че просто доливаме новата кърма върху замразената, разбира се гледаме да е от същия ден или следващия примерно. Дата каза задължително да си пишем, от 3 до 6 месеца била годна замразената кърма. Като за предпочитане да е преди 6- те месеца. Размразявала се само на водна баня, но не на много висока температура, защото си губи ценните свойства, никога в микровълновата, както вече някой писа. Естествено спомена, че най- лесно е със специалните устройства за размразяване и затопляне. За изцежданията са едно и също двете, естествено, че пазиш кърмата, не трябва нищо да се хвърля според мен.
Ха, честито на първото бебе за деня newsm44, честито на мама Fortune newsm51
А така, честито и на Недин, да ти е жива и здрава малката Мария и мама да помага newsm51

Евви, добре дошли.
Берушка и на мен така казах, ама, като гледам хич не се е забързала и аз губя търпение от време на време.
A4, да не пропусна и аз да благодаря за съветите ти Hug

# 32
  • Мнения: 9 093
Честито ново бебче на мама Недин  bouquet

Аз одеве се друснах с още един парацетамол и легнах, заспала съм и сега ставам, да чукна на дърво - май не ме боли главата Praynig

Валерия - не успях да си уредя нещата за утре, та няма да успея да ида на срещата Cry
Скарабейче -  Heart Eyes
Берушка, Фелисити и всички чакащи мами - стискайте нервите, не се знае кога ще изскокне зайчето Wink Hug

Аз днес трябва да свърша малко работа, че съм доникъде ooooh! Лека полека почвам да гладя...

П.П. И аз се чудех за почерпки, ама на фона на парите, дето ще платя в клиниката...на фона на това, че отделно ми искат 40лв. за изследвания...малко ми е тъпо да черпя Crossing Arms Това одеве го разбрах и съм афектирана, ама може и да ми мине Mr. Green

# 33
  • Мнения: 651
чочо-сан 1,няма лошо,но да не го превръщаме в тема на разговор.От сутринта това слушам  Tired и ми става скапано!
 Е, ако искате вие си го обсъждайте....аз пък.

Съжалявям тогава-моя си е грешката,че исках да ви информирам за някого,на когото сте били фен някога  Cry
Не се обиждай, нищо лошо не си направила. Бог да го прости.
Ехо 82 ти къде ще раждаш, че гледам сме на една дата?

# 34
  • Мнения: 1 900
Момичета много ми е изнервено нещо, че не съм си взела документите. Не съм си купила още чехли и сутиен за кърмене.
Има ли други мами на който мъжете им ще присъстват на раждането?

Стеф Даскалов ли ще те оперира?
Деянова на тебе не ти ли се ходи на срещата? Аз пък сега чух за Джексън, хич не съм пускала телевизора от сутринта. Гоних Божидар по двора.

# 35
  • Мнения: 651
Момичета много ми е изнервено нещо, че не съм си взела документите. Не съм си купила още чехли и сутиен за кърмене.
Има ли други мами на който мъжете им ще присъстват на раждането?

Стеф Даскалов ли ще те оперира?
Деянова на тебе не ти ли се ходи на срещата? Аз пък сега чух за Джексън, хич не съм пускала телевизора от сутринта. Гоних Божидар по двора.

Среща?Изпускам ли нещо или?
Ми имаш си занимание мила затова не ти остава време да гледаш тел.Аз по радиото го чух.Слушам радио и чета форума и така....всеки ден УФФФФФ.........

# 36
# 37
  • София
  • Мнения: 451
Стеф, я по-добре си почивай да се оправиш, че да не те стегне пак главата...то гладенето няма да избяга  Hug Hug Hug
Юлско бебе, сорри, чак в 10:20 ме пуснаха от тоновете и реших, че дори и с такси няма да успея да дойда на лекцията  Sad Как беше?
А4, забравих да ти благодаря за ценните съвети - друго си е патило да ти сподели опит  Wink  Hug
Тоничка, то си е божа работа кога ще се появи бебето, та не се знае...но виж за това дали ще разберем кога да тръгнем за болницата: мисля, че всички, на които ни е за сефте се питаме и се чудим, но мамите с опит твърдят, че няма шанс да сбъркаме, ще разберем  Peace
Мевжу другото аз имам чувството, че шкембака ми се е посмъкнал, ама нали си го гледам всеки ден та ми е малко трудно да преценя реално дали е така...иначе и аз като Ем само гледам дали ще падне тапа или няма ...

# 38
  • Мнения: 32
Фелисити, нищо не изпусна толкова, не беше много интересно, даже не мога да ти възпроизведа какво ни разказа. Единствения извод, който си извадих беше, че като има проблем трябва да отидем на лекар Laughing

# 39
  • Мнения: 5 250
Има ли други мами на който мъжете им ще присъстват на раждането?

Има, има  Peace Не само че ще присъства, ами и ще снима  Hug

Аз сега се върнах от ЖК, бебето доста е пораснало, ако се съди по корема ми. На килограми не съм мръднала, за сега няма изгледи да раждам скоро. Дано не ни изненада  Rolling Eyes В понеделник съм на ехо, тогава ще знам повече  Simple Smile
Относно подготовката съм на никъде. Имам да купя някои неща за мен и бебето, не съм прала все още нищо. Има време, ако не все ще се намери кой да го свърши вместо мен  Blush

# 40
  • Мнения: 250
чочо-сан 1,няма лошо,но да не го превръщаме в тема на разговор.От сутринта това слушам  Tired и ми става скапано!
 Е, ако искате вие си го обсъждайте....аз пък.

Съжалявям тогава-моя си е грешката,че исках да ви информирам за някого,на когото сте били фен някога  Cry
Не се обиждай, нищо лошо не си направила. Бог да го прости.
Ехо 82 ти къде ще раждаш, че гледам сме на една дата?

Не съм се обидила  Peace,но когато научих новината,реших да я споделя

# 41
  • София
  • Мнения: 3 581
Леле, само запис и отивам да чета какво сте сътворили тая сутрин Shocked

# 42
  • Мнения: 232
Фелисити, нищо не изпусна толкова, не беше много интересно, даже не мога да ти възпроизведа какво ни разказа. Единствения извод, който си извадих беше, че като има проблем трябва да отидем на лекар Laughing
Хех, голям извод, то такава лекция и аз мога да изнеса   Laughing Забравих да кажа, че вчера пак много се смях на твоите постове  Peace  Mr. Green

Felicity, моят корем определено се е смъкнал, щом мога да побера половин диня в стомаха си... А и вчера правих снимки - та на тях се видях каква съм цоцоланка, иначе не мога да преценя - и там гледам - смъкнал се е, е не както на Virginity дето беше пуснала  снимки точно преди да иде да роди Лора, та си мисля - чак като нейния ли трябва да ми стане - мнооого надолу Crazy

Момичета днес сестра ми ми говори да оставя майка да спи при мен първата нощ... За мое успокоение. Чак толкоз не виждам какво може да стане и не мисля да я слушам, толкова ли е страшно пък? Като ревне му даваш цица и го гушкаш докато спре... какво повече може да направи тя? Нито цица може да даде, тъй де  Mr. Green Чакай да не предизвиквам съдбата...


Darka_jivko - аз имам такива опъвания понякога като легна надясно, но съм оперирана от апендисит като малка и опъването е ТОЧНО на мястото на операцията... Иначе мисля, че е нормално да ни опъва тук и там - все пак сме с големи кореми вече...

# 43
  • Мнения: 29
     Здравейте и от мен,
И аз вече почвам да се шашкам дали ще разбера навреме  , че е настъпил момента , че са се появили контракциите , все още не знам какво трябва да почуствам ,само напоследък ме понаболява кръста и ми се опъва-става ми твърд корема, но си мисля ,че е от бебо,тъй като му е тясно и се протяга  newsm78

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!Както бях писала на 16.06 ми беше насрочено секцио и резултата е бебе Гергана 3950 кг, 51 см.Имахме малко проблеми и постояхме още около седмица в болницата,но  вече сме си в къщи и за сега всичко е ок.Много  Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт