помогнете ми,как да разбера

  • 27 730
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте,преди месец разбрах,че мъжа ми е регистриран в сайт за запознанства и си чати там,основно с две жени,с едната е говорил и по скайп.
хехеххее, аз като ви пуснах тема преди няколко дена, че е напълно възможно мъжете ви да ви кръшкат, докато вие тук си говорите простотийки, вие не, та не, по-златни от мъжете ви няма... като че за покойници говорите. ето, на, видя ли. ако ме беше послушала, изобщо нямаше да ровиш ни в компютъра му, ни в телефона му.

# 76
  • Мнения: 0
Здравейте,преди месец разбрах,че мъжа ми е регистриран в сайт за запознанства и си чати там,основно с две жени,с едната е говорил и по скайп.
хехеххее, аз като ви пуснах тема преди няколко дена, че е напълно възможно мъжете ви да ви кръшкат, докато вие тук си говорите простотийки, вие не, та не, по-златни от мъжете ви няма... като че за покойници говорите. ето, на, видя ли. ако ме беше послушала, изобщо нямаше да ровиш ни в компютъра му, ни в телефона му.

По скоро те е послушала  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 32
не съм прочела цялата тема ,но искам да попитам авторката как разбра паролата на мъжа си ,нека да сподели малко опит

# 78
  • Мнения: 4 380
Някога може и да е било така, но тогава една жена не е имала възможността да оцелее извън семейството. Били са принудени Simple Smile
За щастие, днес има живот и след брака.
Ако партньорът ти не те удовлетворява, сексът не върви или просто ти е омръзнало да му гледаш физиономията наколо, адиос ! и си намери някой друг.
Или пък се договорете "Муцка, много си те обичкам, но ти не си достатъчно еблива, ще ида да освободя напрежението с една позната". Ако муцката е ОК, екстра.

Гадното при изневярата е, че единият е поставен на колене, без контрол на ситуацията. Другият му изневерява, но той може само да подозира, да се съмнява, и най-лошото да търси вината в себе си... Може и да се примири, разбира се, да си затвори очите и да приме, че да го лъжат си е в реда на нещата.  

Ти сериозно ли си вярваш? Адиос не се казва лесно когато си жертвал толкова много за брака и партньора, когато още има чувства или когато си притиснат от други обстоятелства (деца, зависисмост). Да кажеш адиос може да бъде изключително сложно. Дори когато има настрани любовник (ца) с който (която) си от много години и която обичаш до полуда. Дори когато не е останало вече нищо като чувство към съпруга(та). Даже когато има извънбрачно дете някои не се решават да кажат адиос. Животът не е игра с правила, отношенията между хората са сложен ребус в който се приплита логика , емоции, дълг, страхове и т.н.

# 79
Моя съпруг също имаше регистрации в няколко сайта за запознанства.Е не беше писал нищо особено,но му разкрих паролите и влизах тайно.Един ден се скарах ме за това и повече не влезе в нито един.Е сега и да иска няма да може понеже му изтрих регистрациите.

# 80
  • Мнения: 249


Цитат
Ти да не си от тези дето изневеряват и толерират изневярата, скъпа?! Това да лъжеш някой е по-лошо от всичко друго, това да предадеш партньора си е отвратително! Явно не разбираш, че нещата са доста по-сложни от това да изневериш!!!

Аз не съм убедена чие е предателството в повечето случаи. Именно- нещата са по-сложни от това да изневериш. За да се стигне до там, партньорът трябва да се е чувствал нещастен и самотен в брака.


Като се чувства нещастен и самотен да говори затова с партньора си! А не да бяга от нещата изневерявайки, това не е решение!   bouquet


Моя съпруг също имаше регистрации в няколко сайта за запознанства.Е не беше писал нищо особено,но му разкрих паролите и влизах тайно.Един ден се скарах ме за това и повече не влезе в нито един.Е сега и да иска няма да може понеже му изтрих регистрациите.
Браво, умно момиче! Обаче може да си направи нови, без да знаеш това е кофтито на нета, можеш да се криеш добезкрай!  bouquet

# 81
  • Мнения: 601
пиши на лични

# 82
  • Мнения: 4 380
Аз не знам такива които не са опитвали да говорят. Но де да ставаха нещата само с разговори!
На някои хора всичките разговори се свеждат до ултиматуми, следене и триене на регистрации. А така не стават те нещата. Като не си намира виртуално, ще намери реално. И без акаунти в сайтове. А с подобни неща, отвращението от партньора само се задълбочава.

# 83
  • Мнения: 249
Аз не знам такива които не са опитвали да говорят. Но де да ставаха нещата само с разговори!
На някои хора всичките разговори се свеждат до ултиматуми, следене и триене на регистрации. А така не стават те нещата. Като не си намира виртуално, ще намери реално. И без акаунти в сайтове. А с подобни неща, отвращението от партньора само се задълбочава.
http://news.vestnik24.com/lifestylebg/lifestyle_752744.html
А защо тогава пише, че : Добрите отношения в семейството са по-важни от секса- за мъжа!  bouquet

# 84
  • Мнения: 4 380
Аз не знам такива които не са опитвали да говорят. Но де да ставаха нещата само с разговори!
На някои хора всичките разговори се свеждат до ултиматуми, следене и триене на регистрации. А така не стават те нещата. Като не си намира виртуално, ще намери реално. И без акаунти в сайтове. А с подобни неща, отвращението от партньора само се задълбочава.
http://news.save-darina.org/lifestylebg/lifestyle_752744.html
А защо тогава пише, че : Добрите отношения в семейството са по-важни от секса- за мъжа!  bouquet

Не знам какво там пише, не ми се отваря линка, но в това отношение няма "по-по-най-". Важно е всичко. А сексът е показател за чувствата. Без секс няма чувства. Без сексуална съвместимост в семейството има огромна празнина която е много трудно да се запълни. Ако си мислиш че мъжът ще те обича дълго въпреки "главоболията" и няма да потърси партньор настрани, много се лъжеш. Незадоволения партньор се чувства нещастен, по своему предаден и изоставен.
И да подчертая, че тук не става въпрос само за количество, но и за качество на сексуалните отношения. Ако си мислиш че си изпълняваш съпружеския дълг като се оправяте за 5 минути мисионерската, това не е секс. По-добре без никакъв отколкото с такъв.

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 00:31 от xenia

# 85
  • Мнения: 0
................. Добрите отношения в семейството са по-важни от секса- за мъжа!  bouquet

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 0
Моя съпруг също имаше регистрации в няколко сайта за запознанства.Е не беше писал нищо особено,но му разкрих паролите и влизах тайно.Един ден се скарах ме за това и повече не влезе в нито един.Е сега и да иска няма да може понеже му изтрих регистрациите.
Що за интересна логика - щом си изтрила регистрацията и той няма да влиза повече! Ама що ги мислите тея мъже за толкова прости Simple Smile А и това че влиза не значи задължително, че изневерява. Интересно за мен къде е разликата между сайтове за запознанство и форумите и на двете места влизат хора от двата пола и не ми обяснявайте, че тук няма разговори на лична .... така, че спрете с тая ревност, ровене, търсене .... защото както някой по нагоре беше казал - не се знае дали това което ще откриеш ще ти хареса

# 87
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 519
Ако на мен някой ми изтрие регистрация, само ще ме амбицира да му докажа, че съм по-умна и ще си направя във всички възможни сайтове регистрация под прикритие.Мразя силовите методи и не вярвам да има хора, които ги обичат. Мерси от такава обсебваща и задушаваща любов Tired

# 88
  • Мнения: 260
Ако партньорът ти не те удовлетворява, сексът не върви или просто ти е омръзнало да му гледаш физиономията наколо, адиос ! и си намери някой друг.
Или пък се договорете "Муцка, много си те обичкам, но ти не си достатъчно еблива, ще ида да освободя напрежението с една позната". Ако муцката е ОК, екстра.
Гадното при изневярата е, че единият е поставен на колене, без контрол на ситуацията. Другият му изневерява, но той може само да подозира, да се съмнява, и най-лошото да търси вината в себе си... Може и да се примири, разбира се, да си затвори очите и да приме, че да го лъжат си е в реда на нещата. 

Ти сериозно ли си вярваш? Адиос не се казва лесно когато си жертвал толкова много за брака и партньора, когато още има чувства или когато си притиснат от други обстоятелства (деца, зависисмост). Да кажеш адиос може да бъде изключително сложно. Дори когато има настрани любовник (ца) с който (която) си от много години и която обичаш до полуда. Дори когато не е останало вече нищо като чувство към съпруга(та). Даже когато има извънбрачно дете някои не се решават да кажат адиос. Животът не е игра с правила, отношенията между хората са сложен ребус в който се приплита логика , емоции, дълг, страхове и т.н.

Дали да кажеш Адиос или не е лично решение, на което всеки трябва да има право. Ти може да не искаш да се сбогуваш, но ако другият реши да се сбогува с теб?
Животът в лъжа не ти е работа. Рано или късно бомбата избухва.
И пак казвам едно е изневяра, друго е отворен брак.
Хората, които изневеряват са измамници, които лъжат, защото се страхуват от последствията.
Хората в отворен брак може да са странни, но поне са честни един към друг.

# 89
  • Мнения: 212
баси,ако някой ми рови в личното пространство не знам какво ще му се случи! Общувам с много хора,предимно мъже и навън и в интернет,но никога не ми е бил правен проблем за това...

Общи условия

Активация на акаунт