помогнете ми,как да разбера

  • 27 687
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
баси,ако някой ми рови в личното пространство не знам какво ще му се случи! Общувам с много хора,предимно мъже и навън и в интернет,но никога не ми е бил правен проблем за това...
"баси,небаси..."- за да не ти ровят в подобни случаи в компютъра и човека до теб изобщо да не го е грижа какви ги вършиш не мисли че е успокоително, дори в някои случай си е притеснително. То по тази логика и ако не дай боже не се чувстваш добре и тогава може хич да не го е грижа за теб. Sorry, но особено в случая, авторката, едвали ще стои спокойно и безучастно, гледайки как семейството и се руши и оставяйки на карта бъдещето на детето си. И не е вярно, че причината мъжът и да "се разнообразява" е в нея!!! Бил скучаел...секса не му стигал...искал тръпка...или нещо по нестандартно..,че и да не му докосват личното пространство... Но иска да му е сготвено, изпрано и подредено нали...? А какво ще стане с детето, ако и жената влезе в споменатите сайтове и я "залюшка тръпката"....??? А може на въпросния тип мъже да им се прииска секс с гейчета или нещо по нестандартно... И какво, жените само и само да задоволят простотиите им са длъжни да се преобразят в травестити може би...???   #Crazy

# 91
# 92
  • Мнения: 249
Аз не знам такива които не са опитвали да говорят. Но де да ставаха нещата само с разговори!
На някои хора всичките разговори се свеждат до ултиматуми, следене и триене на регистрации. А така не стават те нещата. Като не си намира виртуално, ще намери реално. И без акаунти в сайтове. А с подобни неща, отвращението от партньора само се задълбочава.
http://news.save-darina.org/lifestylebg/lifestyle_752744.html
А защо тогава пише, че : Добрите отношения в семейството са по-важни от секса- за мъжа!  bouquet

Не знам какво там пише, не ми се отваря линка, но в това отношение няма "по-по-най-". Важно е всичко. А сексът е показател за чувствата. Без секс няма чувства. Без сексуална съвместимост в семейството има огромна празнина която е много трудно да се запълни. Ако си мислиш че мъжът ще те обича дълго въпреки "главоболията" и няма да потърси партньор настрани, много се лъжеш. Незадоволения партньор се чувства нещастен, по своему предаден и изоставен.
И да подчертая, че тук не става въпрос само за количество, но и за качество на сексуалните отношения. Ако си мислиш че си изпълняваш съпружеския дълг като се оправяте за 5 минути мисионерската, това не е секс. По-добре без никакъв отколкото с такъв.
Явно сайта е забранен!
Ето, статията:
Цитат
Добрите отношения в семейството са по-важни от секса
Кое е по-важно за мъжа - сексът или добрите отношения в семейството? На този фундаментален въпрос са се опитали да намерят отговор експертите и той се е оказал следния: "Добрите отношения"!

Социолозите са анкетирали 28 хиляди представители на силния пол от 20 до 75 години в 6 страни по света. На тях са им били задавани въпроси засягащи личния живот, секса и отношенията в семейството. Проучването е установило, че доброто здраве на партньорите се явява главния фактор за хармоничен съюз при почти всички мъже. Запитаните са убедени, че добрите отношения в семейството, уважението и любовта играят ключова роля, докато сексът изненадващо минава на втори план. /БГНЕС

# 93
  • Мнения: 4 380
Интересно обаче какви изводи си правиш от това. Пред избор между двете мъжете са поставени в социалогическото проучване, а не в живота. Дори и да е поставен реално в живота, човек пак ще предпочита и двете вместо само едното. Да не забравяме също така че и статистически погледнато числото на асексуални мъже също никак не е малко. Такъв мъж напълно би се задоволил и с лош секс във връзката и с малко количество стига и партньора му да е доволен.

Когато има сексуална несъвместимост, дори на първо време приоритетите да са на страната на добрите отношения, пропастта толкова бързо и силно расте към отчуждаване, че в определен момент партньорите си опротивяват и разривът е неизбежен. Това не е така само за мъжете, но и за жените. Ощетения ще потърси връзка навън а с разбирането какво пропуска ще изстива съвсем към съпруга(та).

# 94
  • Мнения: 249
Интересно обаче какви изводи си правиш от това. Пред избор между двете мъжете са поставени в социалогическото проучване, а не в живота. Дори и да е поставен реално в живота, човек пак ще предпочита и двете вместо само едното. Да не забравяме също така че и статистически погледнато числото на асексуални мъже също никак не е малко. Такъв мъж напълно би се задоволил и с лош секс във връзката и с малко количество стига и партньора му да е доволен.

Когато има сексуална несъвместимост, дори на първо време приоритетите да са на страната на добрите отношения, пропастта толкова бързо и силно расте към отчуждаване, че в определен момент партньорите си опротивяват и разривът е неизбежен. Това не е така само за мъжете, но и за жените. Ощетения ще потърси връзка навън а с разбирането какво пропуска ще изстива съвсем към съпруга(та).
Какво е това- асексуален мъж?! newsm78

# 95
  • Мнения: 2 448
Какво е това- асексуален мъж?! newsm78

Ами съдейки по постовете ти , нещо като теб, само че от мъжки пол.  Crazy 

п.п. не казвам,че си асексуална, а че звучиш като такава.

# 96
  • Мнения: 249
Какво е това- асексуален мъж?! newsm78

Ами съдейки по постовете ти , нещо като теб, само че от мъжки пол.  Crazy 

п.п. не казвам,че си асексуална, а че звучиш като такава.
Определено, не съм такава!  bouquet
По едни постове, ако се съди за един човек какъв е и какъв не е, много повърхностно би било!

# 97
  • Мнения: 0
Какво е това- асексуален мъж?! newsm78

Евнух !  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 260
Само дето не разбрах защо задължително свързвате сексуалността с висенето по сайтове и търсенето на тръпка навън?
По тази логика, всички изневеряващи са някакви полови атлети, сексуално пристрастени и т.н, дето една жена не им стига. Глупости на търкалета.

Имам пред очите си достатъчно представители на този вид, за да знам, че обикновено става въпрос за лузъри, които по никакъв друг начин не могат да подхранват самочувствието си, освен със странични завоевания, тъй като не са добри нито в работата си, нито в семейството си, нито в някакво хоби.

# 99
  • Мнения: 563
Каква била разликата м/у форума и сайт за запознанства??????????? Ми тука си говорим за дяца ,па в сайта за запознанства се чудят на чий У_Й за седнат!!!!!!!!!! Е такава е разликата!!!

# 100
  • Мнения: 4 380

И не само. Асексуалния мъж прави секс рядко и некачествено. Пишлето му със зор голям става, а свършването му е за няма и 5 минути. Като правило има нулева фантазия и никаква разкрепостеност в сексуалните игри. Консервативен и комплексиран. Мисли за всичко друго освен секс.

Цитат
Имам пред очите си достатъчно представители на този вид, за да знам, че обикновено става въпрос за лузъри, които по никакъв друг начин не могат да подхранват самочувствието си, освен със странични завоевания, тъй като не са добри нито в работата си, нито в семейството си, нито в някакво хоби.

Глупости на търкалета. Не съди по своите любовници за всички останали.

# 101
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Чудя се на такива истерични и параноични жени като тебе и как ги тарпят мъжете им.
Никога не бих нарушила личното пространство на някого,било то и собствения ми мъж.Това е гнусно и грозно!

Мдаааам. А мизериите, дето ги върши мъж й зад гърба й и отрича, след като го е хванала натясно, са нещо възвишено и прекрасно.

# 102
  • Мнения: 260

Цитат
Имам пред очите си достатъчно представители на този вид, за да знам, че обикновено става въпрос за лузъри, които по никакъв друг начин не могат да подхранват самочувствието си, освен със странични завоевания, тъй като не са добри нито в работата си, нито в семейството си, нито в някакво хоби.

Глупости на търкалета. Не съди по своите любовници за всички останали.

Ех, как ми започна хубаво деня със смях Simple Smile))
Повярвай един мухльо, дето се крие от жена си като мишка, за да си направи кефа навън, няма как да събуди страстта в мен. Опитват се милите, но получават   smile3532

Повярвай ми, няма по-тъжна гледка от жена, която знае, че мъжът й кръшка и всички останали знаят, но тя се прави на непукист и се опитва да скрие унижението.
Защото това си е баш унижение от страна на мъжа ти - достатъчно си добра, за да му переш чорапите, но в леглото му - сори, днес не е твой ред, скъпа Simple Smile


# 103
  • Мнения: 0
Ех, как ми започна хубаво деня със смях Simple Smile))
Повярвай един мухльо, дето се крие от жена си като мишка, за да си направи кефа навън, няма как да събуди страстта в мен. Опитват се милите, но получават   smile3532

smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

А аз се чудя защо все повече мъже ходят с овесен нос ..... пък то  Mr. Green Mr. Green

Ей !! Събудих се !! Мерси !!  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 260
Така е, Немо

Незадоволени си ходят българските мъже - вкъщи жената не стига, навън все по-малко им пускат... Тежко е smile3516

Абе вие за бром не сте ли чували? Панацеята за всяка изневяра! newsm47

Общи условия

Активация на акаунт