''Парфюмни размисли и страсти'' 26

  • 17 785
  • 363
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 166
Наздраве за Миши! Дълъг и щастлив семеен живот, пълен с много щастливи мигове! Grinning

# 331
  • София
  • Мнения: 5 657
Миши, честита годишнина, ние вчера отбелязахме 8 години от нашата сватба... пожелавам ви много любов и да гледате още много години в една посока   bouquet  Heart Eyes

Тес, честита придобивка, май само аз не съм се изкушила още, макар че съм на ръба да го поръчам, щом толкова добри отзиви... много ли е аква или по-скоро сладичък и цветен? Тези хора от Мегашоп сега ще ги подлудим. Ще си направят представителна извадка за лудите парфюманки с имена и адреси, щото във форума малко или много може човек да се скрие, но в сайтовете вече ни знаят с подробности  Grinning

# 332
  • Мнения: 2 004
... май само аз не съм се изкушила още, макар че съм на ръба да го поръчам....
и аз, и аз   help на ръба съм все още  tooth

# 333
  • Мнения: 4 166
Атти, честита годишнина и на вашето семейство, и на вас желая много щастие и любов! Grinning

Парфюмът е чуден - цветно морски, как да го определя по -добре, точно това, което се очаква от него, изненадата ми е, че е доста наситен, предвид групата му не мога да го нарека плътен, но наситен със сигурност - чист, свеж и леко сладнив с начални плодови ноти - префектен за ваканция на море мммммммм Heart Eyes

имам и подарък - тефтерче с цветни листа, сега видях в плика Mr. Green Grinning

# 334
  • София
  • Мнения: 6 803
Олеее, Тес, направо вече нямам търпение да пристигне и моят!!! smile3508

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 14:18 от Klemy

# 335
  • София
  • Мнения: 5 657
Тес, това беше последната капка  Crazy , поръчвам и аз  hahaha

Само някой да каже колко е доставката за София, че никъде не видях.

# 336
  • Мнения: 2 004
... май само аз не съм се изкушила още, макар че съм на ръба да го поръчам....
и аз, и аз   help на ръба съм все още  tooth

поръчааааах  newsm71 mobilephone amiiii

доставката за Сф е 3 лв  Money

# 337
  • Мнения: 4 166
Това удоволствие 100 мл. ми излезе чисто 21 лв! Чак не мога да повярвам, ако ви кажа колко време го съзерцавах ето тук Grinning -  

 Perfume emporium  


Радвам се, че го поръчахте и вие - и да не ви хареса, ще го подарите на някой, то за тази цена е кощунство да не се вземе, а е хубав и според мен точно ''лесен'' за харесване Simple Smile

# 338
  • Мнения: 2 004
... то за тази цена е кощунство да не се вземе, .....

нали,и аз така си казах  rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
а цените в тоя сайт са доста големинки  #Crazy
а в ягодка е 107$  Shocked
http://oth.strawberrynet.com/perfume/michael-kors/island-eau-de- … ray/44540/#DETAIL
значи ще си имаме едни добри ментета  Mr. Green

ПП.Съдържа Българска роза Simple Smile)))))))))

# 339
  • Мнения: 4 166
Абе и на мен ми е супер странна цената, но флаконът е просто супер, ароматът също - няма ''алкохолно'' начало.......не знам какво да мисля, сигурна съм, че е ок парфюмът Peace

# 340
  • Мнения: 2 004
то това е важното:)и да е менте,голяма работа,ако е направен идеално:))))))))))))))

# 341
  • Мнения: 133
Момичета вие ще вземете да му вдигнете цената с този интерес Party
Чакам Azzaro New  да видя как ще се харесаме и още мисля за този Island, но при тези хубави отзиви освен да го поръчвам ooooh!

# 342
  • Мнения: 4 166

то това е важното:)и да е менте,голяма работа,ако е направен идеално:))))))))))))))


Взе ми думата от клавиатурата Laughing, ако е менте свалям шапка - идеално е, направо ми иде да отида до Бюти Зоната и да ги сравня Simple Smile Стъклото - чисто, без странни ръбове и мехурчета (шупли) в него, капачката - идеално прилепва при слагане, изисква лееека сила за отваряне - не е ''халтава'', металната част от страни, на която пише Island Michael Kors, също много добре изглежда, самото пръскало - хубаво направено, ароматът във флакона - хубав (тук вече въпрос на вкус), без алкохолно начало, добре се развива на кожата ми, а тръбичката е тънка и завита в единия от ъглите на флакона, точно както изглежда по снимките Simple Smile Peace

# 343
  • Мнения: 2 590
Престанете пък Crossing Arms Ааааааааа аз се опитвам тука пари да събирам за друго, ако пак нещо го измести от дневен ред ще остана с пръст в устата , ааааа. Не ви е срам.
Ще се принудя да обикалям Варна от къща на къща да прося, вече Banghead
П.П. Наздраве за Миши. Още 100 пъти по толкова годишнини да отпразнувате   bouquet
Винаги така силно да се обичате. Hug

# 344
  • Мнения: 133
Миши, много любов и от мен Heart Eyes
Между другото, почти всички парфюми с роза, българска, мароканска или просто роза много ми харесват, а не ми миришат на роза (и това е добре). Rolling Eyes
Даааа, Вили и на мен ми се струва, че са за бой вече, бях решила едно парфюмче лятно и край, пък то...

Общи условия

Активация на акаунт