Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 3

  • 138 980
  • 929
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 128
Това, че болките те хващат "точно в отпускарския сезон" не е необичайно, но това не го разбират хората, които нямат нашите страдания. Кризи се получават и точно в най-топлото време. Аз имам просто обяснение, не знам доколко е логично. Но нали при повишаване на температурата телата се разширяват. Възможно е "желето", т.е. пихтиестото вещество също да увеличава обема си и оттам - да се притиска по-силно. Има логика май. Ама иди обяснявай на здрав човек...

# 616
  • Мнения: 615
Хора днес се опитах да вляза във фейсбука с имейла и паролата си,но не ме пуска.Изписва ми неразпознат имейл или парола.Когато се регистрирах потвърдих регистрацията си в писмото което получих на пощата си и всичко беше наред,сега незнам защо не ме пуска да вляза.Писна ми вече от тоя фейсбук,сигурно пак нещо не правя както трябва,но незнам какво? Cry
Здравей!
Видях, че си се оправила вече в Facebook, ако имаш проблем с нещо, пиши на ЛС ще ти помогна с каквото мога   Hug
А само да спомена и за другите, когато влизате от друг компютър в Facebook, излизайте с ИЗХОД, аз преди два дена си влизах от телефона и днес, същата работа като при bubolina_80 не ме пуска, влязох си пак от телефона и излязох с ИЗХОД и нещата се оправиха.
Предполагам за малки и голями букви , BG i EN няма смисъл да казвам че трябва да се внимава  Laughing
Поздрави!
 cheers

# 617
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Здравей Тишо,а и на всички останали Hug.Да,оправих се във фейса благодарение на сестра ми,благодаря ти за съветите.Тези дни отново ме сковаха болки,а покрай тях и пълна депресия и единственото заради което все още не съм полудяла тотално сте ВИЕ!Незнам какво бих правила без вас,когато ми е най-тежко се сещам за това че ви има и винаги има хора с които да поговоря и най-важното които биха ме разбрали!Обичам ви много всички,желая ви много положителни емоции през хубавите оставащи дни на топлото лято,и никакви болки.Лека вечер и наздраве от мен! cheers

# 618
  • Мнения: 615
Здравей! Bubulina, не се притиснявай да питаш каквото си искаш  Peace
Взе ми думите от устата,  и  аз имах нужда да напиша нещо подобно, но нали съм мъж "уж" не трябва да се размеквам  Blush.
Ние също те обичаме Hug, и всички останали с нашите проблеми, трябва да се подкрепяме на 100%, малко хора ни разбират Sad
Пии нещо за болката, и си живей живота, радвай се на най близките си хора, и не мисли за болестите. Peace
Наздраве и от мен,     cheers

# 619
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Здравей! Bubulina, не се притиснявай да питаш каквото си искаш  Peace
Взе ми думите от устата,  и  аз имах нужда да напиша нещо подобно, но нали съм мъж "уж" не трябва да се размеквам  Blush.
Ние също те обичаме Hug, и всички останали с нашите проблеми, трябва да се подкрепяме на 100%, малко хора ни разбират Sad
Пии нещо за болката, и си живей живота, радвай се на най близките си хора, и не мисли за болестите. Peace
Наздраве и от мен,     cheers
Понякога вие сте най-доброто ми лекарство Hug.Не мисля че е проблем да споделяме чувствата и тревогите си независимо от пола,все пак всички сме хора а и затова сме тук,да се подкрепяме Peace

# 620
  • Мнения: 615
Здравей! Bubulina, не се притиснявай да питаш каквото си искаш  Peace
Взе ми думите от устата,  и  аз имах нужда да напиша нещо подобно, но нали съм мъж "уж" не трябва да се размеквам  Blush.
Ние също те обичаме Hug, и всички останали с нашите проблеми, трябва да се подкрепяме на 100%, малко хора ни разбират Sad
Пии нещо за болката, и си живей живота, радвай се на най близките си хора, и не мисли за болестите. Peace
Наздраве и от мен,     cheers
Понякога вие сте най-доброто ми лекарство Hug.Не мисля че е проблем да споделяме чувствата и тревогите си независимо от пола,все пак всички сме хора а и затова сме тук,да се подкрепяме Peace


newsm10 smile3521 smile3501

# 621
Здравейте,
 
Искам да ви питам да препоръчате къде в София да си направя ЯМР и колко пари е. Писна ми разни докторчета да ме лекуват с хапчета и да ми кажат ,че трябва да отшуми , като очевидно няма. От скенера имам 3 протрузии , но си мисля ,че имам херния ,защото болката се засилва , а имам болки и по краката.
 Освен това ако някой би препоръчал хубав стол за стоене , защото работя в офис и няма как да не стоя седнал , а напоследък всичко ми е неудобно ..

Мерси предварително,
Тодор

# 622
  • Мнения: 615


Добро утро!  Hug

# 623
  • София
  • Мнения: 816
Добро да е .Е ма на.Прибрах се от работа и пак на работа.Днес ме чакат поне 5-6 бъркала да изтропаме с мъжО.Дано не се обади приятелката,да капризничи.Аде довечера ще пиша.Успешен лек ден.

# 624
  • Мнения: 615
Добро да е .Е ма на.Прибрах се от работа и пак на работа.Днес ме чакат поне 5-6 бъркала да изтропаме с мъжО.Дано не се обади приятелката,да капризничи.Аде довечера ще пиша.Успешен лек ден.
ако имаш впредвид бетон #Crazy, ще го загазиш, внимавай много Naughty

# 625
  • Мнения: 669
Тодоре,ямр струва 230-250лв на отдел.В Иван Рилски имат нов ямр.Върни се назад няколко страници,мисля,че имаше пуснат телефон Дават и диск.Или се обади на регистратурата на боницата.
Протрузиите на скенер,понякога са дх на ямр.

# 626
aha,

Мерси , намерих контактите.

И аз си мисля ,че вече съм стигнал до ДХ , понеже се изостриха болките , а преди беше само изтръпване при застояване. Ако и след Велинград продължи , правя ЯМР и ще видим нататък.

Лек ден на всички.

# 627
  • Мнения: 98
 smile3525
Ей, привет диско "маниаци" - давате ми стимул да живея, не да живуркам!
Благодаря, че ви намерих и че ви има... beer наздраве , че утре ме чака  fight на работа!
А гадната херния не спря да ме боли, иде ми сама да я клъцна, но не мога вече да стоя в къщи , съвсем пощурях...
Ще поработя да видим колко smile3506...
Лека и безболезнена седмица ви желая,а ... ще ви чета когато мога... Weary

# 628
  • Мнения: 615
Наздраве Eli,  newsm24
Не се плаши от работата, движението и разнобразието ще ти се отразят добре, през първите дни може да те боли до като свикнеш с темпото, след това ще се чустваш мнго по добре и по-пълноценна  Hug.
Аз също искам, да благодаря на Софи  newsm20, за прекрасната тема, от като съм тук мисля по друг начин за проблема и гледам по-позитивно на нещата.
Пожелвам ви лека нощ,  и утре да нямате никакви болки newsm68
аз утре сутринта заминвам newsm49 отново за ........ Sick Павел Баня, в Петък живот и здраве пак ще си пишем
Лека!!!

# 629
  • Мнения: 114
Здравейте и от мен!
Отдавна не съм писала.но Ви чета редовно.Върнах се от Павел Баня и много бях доволна. Но седмица след това пак ме боли, а и вече съм на работа и незнам как стоя и аз. #Crazy Дали ще свикна и докога все ще ме боли незнам.
Пожелавам Ви приятен ден на всички.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт