АВГУСТинчето добро учи се да кара колело

  • 10 716
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 514
                                      Добро утро!!!!!

ЧЕстит имен ден на всички днес!!Да сте ни живи и здрави и много щастливи!
-------------мерси за почерпките!  bouquet  bouquet

Алма--Браво за темата  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Покахонтас--Нати заспива 22:30-23:30 и сутрин става различно !Ето днес се събуди в 9 но има пъти в който вампирясва в 7 часа!Обаче си отспива следобяд--Спи около 3 понякога и 4 часа!

Ох да ви кажа онзи ден ходихме с мъжо и брат му на кръчма послучай130 годишнината на МВР!После отидохме и на дискотека!Обаче аз направо откачих!Вече не е като едно време Naughty!Сега е много лудница  ooooh! ooooh! ooooh!И като ги гледах колко млади--да не кажа малки момичета имаше и как бяха облечени  ooooh! ooooh!
Та си мислех с тези две мацки как ще се оправяме живот и здраве! Thinking Thinking

хайде ставам че Наталия вече пощурява!

# 16
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Аууу, колко много именици има днес.
 Heart Eyes
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС! ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ, КЪСМЕТЛИВИ И МНОГО ОБИЧАНИ!


За спането - Сашундера заспива в 21 часа, много рядко в 21.30. Буди  се в 8.30 като по часовник. Но като има някакъв проблем се събужда и в 7 часа - като днес например. Пак някой зъб ще да е. Thinking Иначе Теди много развали режима. Заспива чак към 22.30, че дори и в 23 часа. Спи до 8.30-9.00 обикновено.

Хубав ден да пожелая на всички. Hug

# 17
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
Честит имен ден на именниците!
Мами моите диванета пак се изявиха,изтрили вси4ки снимки и клипове от компа.Спомням си,4е Димяни имаше такъв проблем и се говореше за някаква програма за възстановяване.Мноооооого ви моля ,кажете от къде да я намеря,това си хиляди спомени,които не искам да загубя Praynig
Много ще съм ви благодарна  bouquet!

# 18
  • Мнения: 1 258
Честит имен ден и от мен!


Ще оправя темата като заспи диването.И Пламен ляга в 23 часа и сутрин го будя в 9.00.Правила съм експеримент  и го оставих да спи да видя до колко часа ще откара.Ами стана в 10.30 ooooh!
Да се похваля и аз.Вече през деня Пламен ходи без пампа.само още не мога да го науча да ака в тоалетната.Но упорито тренираме.

# 19
  • Мнения: 361
Честито на многото ни именници.Много усмивки и щастливи мигове  bouquet

Ивон заспива в 22:30,сутрин до 9.Следобед спи 1,5-2 часа.Малко ми е късничко вечер,но предпочитам да легне късно и да спим до по-късно,че зимата заспиваше в 21,ама сутрин в 7:30 най-късно беше на крак ooooh!

Покахонтас,аз значи да се надявам Ивон да започне да се заиграва само,като тръгне на Детска градина,че яслата ще я пропуснем Mr. Green

Дивена,напълно те разбирам LaughingНие последно като бяхме на кръчма,преди няколко месеца и си умрях от скука.Само се чудехме как да се измъкнем и да си ходим в къщи да си легнем.В днешно време кръчмите все повече напоодобяват Еротик клубовете.......

# 20
  • Мнения: 660
Честито на всички именници,да сте много здрави и засмени и щастливи разбира се....   bouquet
За лягането,заспиваме към 22 часа,ставаме 8-8-30,понякога се случва и в 9.Спи хубаво,но за съжаление не в неговото легълце а в нашето ,което не е много приемливо,нооооо  ooooh! Outta Joint,засега няма начин Twisted Evil

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 09:53 от анаморф

# 21
  • София
  • Мнения: 5 741
Райън заспива към 22 и става към 09 Simple Smile рядко но има случаи да стане и към 09,30 10,00  Party
Надявам се на моренцето да става по раничко ,че докато се оправим то ще стане никое време за плажче!


Да почерпя за здравето на моя брат Simple Smile днес има рожден ден  Party




Честит имен ден ан всички празнуващи!

# 22
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Димяни, честит ти рожденик! Много късмет и радости да има и да сполучи в живота!   bouquet  bouquet  bouquet
Анаморф, този център не е ли до парк Гео Милев?

# 23
  • Мнения: 389
Честит празник на именниците!!! опс  честито и на рожденика на Димяни
                                          Много късмет в живота

То хубаво заспива по късно ,но пак става в 7 най -късно 7,30ч
 Чакам с нетърпение да отидем на морето ,там така се измара ,че в 20 ,30-21,00 вика-"мамо бани,  нани"

# 24
  • Мнения: 1 554
ай де и аз за спането да се изкажа Mr. Green Теди заспива към 23,30 и става към 9 -9,30 ooooh! на обяд заспива към 3 и спи до към 6,всеки път е различно Whistling

# 25
  • Мнения: 530
Честит имен ден на всички именници!Много здраве и късмет.
За спането Ицко заспива към 21:00.

# 26
  • Мнения: 660
Да Лулу там е точно Peace

# 27
  • Мнения: 287
ай де и аз за спането да се изкажа Mr. Green Теди заспива към 23,30 и става към 9 -9,30 ooooh! на обяд заспива към 3 и спи до към 6,всеки път е различно Whistling


Вале ,точно това щях да напиша и за нашия режим. Вече се успокоих ,че не сме само ние така . Laughing
А вчера не успях да го приспя на обяд и диването заспа в 19,30. Twisted Evil Към 22 стана ,хапна малко и пак спа до 9,30. Но Лъчо продължава да промрънква нощем. ooooh! Така ,че макар и да е спал повечко тази нощ ,пак ставахме няколко пъти. Tired
А за носенето на ръце навън - рекох и аз да пробвам да не го нося и той днес ми се тръшна по средата на площадката да се въргаля. Mr. Green Понеже имаше само 2 циганчета там го оставих да се въргаля (реших ,че няма да го отчетат особено  Stop) и с бавна стъпка тръгнах към вкъщи ,за да разбере ,че с този номер нищо няма да спечели.И представете си ,едното циганче го взе за ръчичка и ми го доведе. Blush Леле ,изложих се пред циганчето! Joy Но пък Лъчо едва ли ще повтори "ефектния" си номер. Mr. Green

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 22:53 от крокодил

# 28
  • Мнения: 1 554
 Joy
Теди като ми се тръшне вдигам го ,набивам го по дупето,хващам го за ръката и към къщи Mr. Green при мен такива не минават и седи наказан,то сега се почва чудото Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 5 741
Така,така Вале..... и ние така процедираме  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт