Похвалете свекърва си!

  • 10 772
  • 206
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19
да я похваля, що да не я похваля. страшен пич, живее на няколко хиляди километра...

# 106
  • Мнения: 4 785
От днес:

С (свеки): През деня на работа ли си?
Аз: Не, чак вечерта...щооооо? Ай да ходим на плаж?
С: Ти времето знаеш ли кво е - отиваме на СПА цял ден!
Аз: Ми да.....ама...не става цял ден...
С: Защо?
Аз: Ми обещала съм на сина ти палачинки...
С: Е та кво, ако не му направиш?!
Аз: Ми ше остане гладен и ще се разсърди...
С: Бе ти луда ли си?! Аз съм му майка - свикнал е да е гладен! Тръгвай!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Twisted Evil ..... милия... купи му палачинки от улицата, той звъни по някое време - не си ги правила ти нали? Аз - еми нееее, а той - абе ти да не си с майка ми, а?  hahaha  Познават се хората....

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 744
•ºt®eisyº• , твоята свеки е култова!!!

# 108
  • Мнения: 28
Моята свеки е бъдеща. Толкова чудесна, мила, спокойна, сладка, грижовна, свястна жена! Понякога собствената ми майка успява да е по-зла от нея  Mr. Green
Чудя се само дали е такава понеже още е само "бъдеща свеки"   Laughing

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Чудя се само дали е такава понеже още е само "бъдеща свеки"   Laughing

Това и от теб зависи до голяма степен.

# 110
  • София
  • Мнения: 1 541
моята е добричка ,когато си затваря голямата устичка  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 59
Много ми е приятна свекървата Heart Eyes Винаги се притеснява да не ни се меси, да не ни обиди, винаги е готова да ни помогне. Обажда ми се да ме пита как съм почти всеки ден и независимо дали мога да й отделя една или трийсет минути е много любезна. Обсъждам си с нея обзавеждане, покупки и винаги ме изслушва. Може и много неща да не й харесват, но не се меси и каквото поискам с това ми помага. Интелигентна и възпитана е. Повече не зная какво да си поискам, а и да се появи нещо, което да е проблемно, заради хилядите други неща от сега й е простено. Искам да кажа само, че е мама на двама сина Simple Smile

# 112
  • Мнения: 901
Живее на 250  километра от нас.
Разказва сладки истории, веднъж на три години, когато се видими.

# 113
  • Мнения: 6 618
моята е добричка ,когато си затваря голямата устичка  Mr. Green
Можеш да я иронизираш в другите теми .
•ºt®eisyº• твоята е огън  Laughing
*Asi* едва ли ако и ти отвръщаш със същото .

# 114
  • Мнения: 28
Все си мисля, че щом от начало отношенията ни са хубави така ще си останат Simple Smile

# 115
  • Мнения: 92
Няма да се впускам да я хваля,понеже дори не ми е официална свекърва.От опит знам,че свекърва майка не става,това е.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 541

Можеш да я иронизираш в другите теми .


Щ'ООО в други теми - тук искам аз - да я похваля !

# 117
  • Мнения: 702
Радва ме с това, че не съществува вече пряко в живота ни!

# 118
  • Мнения: 998
Да ,ще я похваля със старанието й напоследък да се държи прилично ,да не предизвиква скандали,да не се сърди с месеци и да не се бърка във всичко.Вижда се ,че полага усилия жената.
За сега ще се насладя на тези звездни мигове,защото не се знае каква ще е реакцията й като откажа да се нанесе  като се роди бебето за да "помага" и още повече ,като чуе ,че името няма да има нищо общо с нейното newsm43
Тогава ще настъпи невероятен цирк ,още сега го предвскусвам Joy

# 119
  • Мнения: 6 618
Тогава ще настъпи невероятен цирк ,още сега го предвскусвам Joy
И това те радва?
Темата е положителна ,но явно навсяка цена искате да оплюете или иронизирате свеки независимо къде.

Общи условия

Активация на акаунт