Дързост и красота - 37 ...за грешките и прошките...

  • 14 478
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 343
Мале другата серия ще са истините Simple Smile Тейлър VS Брук Simple Smile Рич VS Стефани
Хахах даже и битките си водят заедно Simple Smile МНого ме кефят... Рич ще направи чудеса от храброст за да си върне своята Лоуган  Hug
Аз отивам на вилата Simple Smile момичета че малкия да може да тича по двора поне Simple Smile
Довечера ще видя защо пак е виновна Брук  Naughty

# 436
  • Мнения: 4 496
Със страница по-рано, че не знам дали ще мога да вляза пак днес. Hug
Марси, ако искаш копирай червеното и в новата тема.. Hug

Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410078.0

# 437
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Близначките са супер инфантилни.. ooooh! Томас се държа мъжки Peace

# 438
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А Ридж никаква вина ли няма.Още като се върна Тейлър трябваше да бъде честен и тези думи отминалото време да й ги каже още тогава.А той,хвалипръцкото какво ли не направи- hahahaс едната,че  hahahaс другата,че  hahahaконкурси,че къщи на плажа-защо бяха тези простотии? Crossing Arms

# 439
  • Мнения: 1 343
Цитат
Какво трябваше да значи "Знам какво направи и те мразя за това"  
Предполагам я мрази за това,че винаги се е бъркала в живота й...винаги е преследвала Рич...просто не остави Рич на мира...
По същия начин постъпва сега и с Ник:Уж иска да загърбят чувствата си ,а пък пак се мъкне само при него,не можела да крие чувствата си и дрън-дрън...как да я забрави Ник,като тя не му дава възможност!Така направи и с Рич и брака му с Тейлър...от първия ден все след задника му се мъкнеше...
А най-голямата ирония...Искала децата на Тейлър да чувстват стабилност...тя ,която на своите не осигури и ден сигурност и стабилност,се загрижила за чуждите...егати ,лицемерката!  

Краси защо не коментираш Тейлър ? Защо винаги при серия със история на твоята любимка ти намесваш Брук ?!
И какво лошо има че се притеснява за децата на Тейлър ? Доколкото знам доста години и на нейните и на свойте беше усигурила перфектен дом ? Даже Тейлър и го призна. Защо Тейлър сега се сети че Брук също има син  newsm78 Да се направи на морална пред децата си. Защо не го видя като се върна  newsm78 Пак манипулации пак нейните простотии ...

# 440
  • Мнения: 6 529
Ей каза си го най-накрая Тейлър - "Нямаш си и представа колко много те мразя , Брук!"

Проблема на Брук е, че тя винаги е търсила признание от някого, от Стефани, от Тейлър...живей си живота, бе жена. Никога няма да я заобичат, каквото и да направи

# 441
  • Мнения: 6 529
Мисля си, че точно в този момент Рич не би послушал никого, дори и Брук, напротив , това още повече би го амбицирало, затова Брук трябваше поне веднъж да се дистанцира и да не търчи да "спасява" чужди бракове, обречени на провал.  Thinking

# 442

Общи условия

Активация на акаунт