1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 90

  • 25 825
  • 432
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
добро утро и от мен

Ани благодаря


Olimpia(Скарлет) привет  Hug

може би за това питаш G. F. Handel Sarabande

# 91
  • Мнения: 1
Здравейте, мили дами!
Аз съм един от закъснелите фенове на сериала.
Когато даваха 85 епизод се "заребих"(преди това колежка ми беше разказала 1 и 2 епизод) и така за една седмица денонощно гледане наваксах......не спях по цяла нощ, защото свалих всички серии, а  те една от друга по- вълнуващи...... Grinning
Сега с огромно удоволствие го гледам отново.
Молбата ми е следната: ако някой знае коя е мелодията, която звучи в сцените с Онур, яздещ през ноща в гората, моля да ми подскаже...много силна и впечатляваща музика


заповядай:  http://www.youtube.com/watch?v=LfqpGT3_X7U&feature=related   Sarabande Нendel

# 92
  • Мнения: 132
Anna3com    как ще ви забравя Hug

под снимката на Берг е същото както тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407203.390

в първия ти пост

друго което пише

Сериалите с рекорден рейтинг свършиха
но останаха 5 хубави жени за които Турция говори

Туба Бююкюстюн --- Аси  от сериала ''Аси''
Бергюзар Корел
Дениз Чакър    --- най-обичаната от лошите жени /В ролята на Ферхунде от ''Листопад''/
Берен Саат --- Бихтяр   от ''Ашкъ мемну''-''Забранена любов''
Фахрие Евджен --- в ролята на Неджля от ''Листопад''

ако искате и за другите малко да преведа
но по-късно ---довечера
че днес с малката ще ходим по задачи
Тук съм и с вас   Wink  ,няма да ви напусна  Hug,чета ви и ви се радвам .  Grinning

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 09:07 от sevi_nil

# 93
  • София
  • Мнения: 429
Не съм вярвала,че мога така да се зарибя по филм.Снощи седнах да гледам повторението на първата серия,до сега бях само слушала за филма,но не бях го гледала.И като свърши по Диема,бях вече омагьосана.Намерих всички серии,но снощи успях да  изгледам едва до 6 еп.Скоро не съм преживявала такова емоционално сътресение.Турците са направили невероятен сериал,невероятен.
 Направо искам да изгледам сериала на един дъх,но няма време,а и сигурно като свърши ще ми е гадно,но емоциите от гледанетои са незаменими.

# 94
  • Мнения: 460
ДОБРО УТРО!


  food010

Завиждам на тези, които сега започват да гледат филма, емоциите са уникални!
Добре дошли в Гедже клиниката! Hug
Лично аз ще гледам филма за пореден път, и то с огромно удоволствие! yesyes

Севи, благодаря ти, че не ни забравяш!  bouquet

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 09:34 от mimata67

# 95
  • на морето
  • Мнения: 103
Здpавейте фенки и фенове   !
Още не е много късно за по едно кафенце   !  Да ви е сладко !
Който вече си е изпил сутрешната доза  има и други напитки в асортимента .....



Снимките от снощи са чудесни ! Ама що сте се били снощи , бе ?  Че и поръжения е имало ....
Ани , размаза ме с тази целувка !   

Имар, Олимпия  - добре дошли при нас !
Такъв емоционален шок сме изживели всички тук , които сме по отдавна и сега най- искренно и благородно ви завиждаме ! Преживяването е върховно , разтърсващо и си струва !

За всички , което ще ходят на срещата с Ергюн Демир днес - молим ви за ни разкажете после подробно за всичко !  И най - важното - поздравете го от нас !


Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 10:06 от asha

# 96
  • на морето
  • Мнения: 103
Asha, сто пъти разгледах 1-вия пост, но нещо не виждам. Там, където пише Саундрак ... е всъщност линкове към Ютуб с клипове. Аз искам да си сваля музиката... или нещо не разбирам... Извинявам се предварително.

Благодаря за добрия прием. Снощи завърших сериала. Изгледах го за 10 дни, за малко да ме стрелят у нас...

Бланка , ти може би търсиш по -скоро музиката във въриант на mp3  , така ли ?

Може би аз  не съм те разбрала правилно . Извинявай!

Момичета , преди доста теми имаше такива разговори тук , някои даже май си бяха направили компилации за да си ги слушат в колите / примерно /  Пазите ли линковете към тези файлове ?

 Дайте да помогнем на Колежката -съфорумка  и   прясна -прясна  геджеманка ...
Аз ще ги сложа в първия пост , да се знаят,  защото вероятно  ще завалят подобни питания  в скоро време . Нека за бъдем подготвени ....

# 97
# 98
  • Мнения: 347
запис ако позволите

и аз гледам от снощи
за пръв път ми е
много вълнуващ филм, как се държат всички герои сдържано и премерено, с ритуали и обноски...шашната съм
най-тежко ми е да гледам "умиращия" каан, добре, че знам, че оздравява накрая
иначе щях много да се тормозя и да го преживявам

# 99
  • Мнения: 1
Asha, сто пъти разгледах 1-вия пост, но нещо не виждам. Там, където пише Саундрак ... е всъщност линкове към Ютуб с клипове. Аз искам да си сваля музиката... или нещо не разбирам... Извинявам се предварително.

Благодаря за добрия прием. Снощи завърших сериала. Изгледах го за 10 дни, за малко да ме стрелят у нас...

Бланка , ти може би търсиш по -скоро музиката във въриант на mp3  , така ли ?

Може би аз  не съм те разбрала правилно . Извинявай!

Момичета , преди доста теми имаше такива разговори тук , някои даже май си бяха направили компилации за да си ги слушат в колите / примерно /  Пазите ли линковете към тези файлове ?

 Дайте да помогнем на Колежката -съфорумка  и   прясна -прясна  геджеманка ...
Аз ще ги сложа в първия пост , да се знаят,  защото вероятно  ще завалят подобни питания  в скоро време . Нека за бъдем подготвени ....


asha, aз имам линковете към някои от мелодиите на филма, тези на Карач и класиката, имам и вариант МР3 на основните мелодии.

Добре дошли
  и от мен на новозаразените от вируса "1001 нощ".  Преживяването при първата среща с филма е невероятно, радвам се и малко ви завиждам.
 newsm03 newsm53 smile3525

# 100
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте, снощи изгледах първа серия отново/вече с аудио/. През цялото време ревах и за това, което се случваше и заради всичко, което предстои. Мъж ми сериозно се разтревожи, да не съм мръднала окончателно. Просто няма друг такъв филм. Опитвам се да си спомня, но не съм изпитвала тези емоции преди.
Бях се подготвила за срещата с Ергюн Демир, но шефа ми ме изненада със задача след обед и няма да успея. Много исках да го видя на живо - изглежда голям чаровник. Моля някой да разкаже утре!

# 101
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Филма е невероятен!!! И аз завиждам на тези които сега започват да го следят!  Embarassed Mr. Green

# 102
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Не бях гледала началото на филма и сега се наслаждавам на перфекционизма на целия екип.

На комшиите - ашколсун, евалла, машалла и огромно благодаря!  newsm10

# 103
  • на морето
  • Мнения: 103
запис ако позволите

и аз гледам от снощи
за пръв път ми е
много вълнуващ филм, как се държат всички герои сдържано и премерено, с ритуали и обноски...шашната съм
най-тежко ми е да гледам "умиращия" каан, добре, че знам, че оздравява накрая
иначе щях много да се тормозя и да го преживявам

Yanoren,  ама разбира се ,че позволяваме ! Добре дошла и ти!  

Този филм , освен ,че ни държи още "влага " вече повече от шест месеца , неусетно ни и "превъзпита " . Сигурна съм , че повечето ни е променил към по-добро ....Най -малкото , както казваш - за обноските . А като го погледнеш , то това си е елементарно уважение към околните , че и самоуважение даже . Ние просто сме го "забравили ".

# 104
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Сцената в дома на Бурхан бей с Шех е много покъртителна! Направо нямам думи.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт