СЕДМОКЛАСНИЦИ - пред страшния съд

  • 20 964
  • 391
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 587
Oще новини от Варна: до утре всички работи по математика ще са проверени.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 634
И в София са проверени, както писа deniya,  нищо не ни остава освен да чакаме,...
 atwork

# 62
  • Мнения: 322
Знаток, винаги първо се проверява първо  от учители. Те проверяват в някои случаи и чернова, напр. ако на бланката детето е отбелязало 2 отговора, се гледа от учителя по мат черновата какво е решавало, за да се избере верния, ако има такъв . Информацията ми е от днес сутринта.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 262
 ku-ku
Ще изкукаме от чакане

# 64
  • София
  • Мнения: 343
kikati,извинявай за пощ.кутия.Сега вече можеш да пишеш на лични

# 65
Да попитам, някой знае ли кога точно ще излязат резултатите ? Аз знам,че до втори юли,обаче някой знае ли кога ? Защото изперквам от чакане  #Crazy #Crazy #Crazy

# 66
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Работите тук са проверени. Някои дори си знаят резултатите (пусти връзки)
Масово децата имат между 20 и 50 точки.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 43
Да попитам попълването на заявленията за класиране на место в гнездото ли се попълват или може и в домашни условия newsm78

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Гледайте БТВ от 22.00. Щели да дават протеста на родители и ученици.

# 69
Много се надявам да сложат резултатите по-скоро от очакването . Немога просто целия съм горещ и не спирам да се потя , ах за  тази задача 33 някой да знае повече инфо смисъл дали ще си остане отговор В) или Г) ?  Praynig

# 70
Ще кажа , че това е отговор като до немай-къде!

Окончателен!

И дава отговор на всички въпроси до тук,....
И на моя , и на другите,..


Мами,сигурно ли е това  твърдение, че отговорът е сменен от МОН? Това би променило доста резултата и на мото момиче - 75 точки .... Joy Joy Joy Joy

# 71
Много се надявам да сложат резултатите по-скоро от очакването . Немога просто целия съм горещ и не спирам да се потя , ах за  тази задача 33 някой да знае повече инфо смисъл дали ще си остане отговор В) или Г) ?  Praynig

Е това питам и аз. Дали е сменен този  проклет отговор от МОН или отново ще ни правят на луди....  #2gunfire #Cussing out #2gunfire #2gunfire

# 72
  • България
  • Мнения: 2 164
 Момичета, вие сте фурии!!!  smile3521
 За три дни сте изписали повече от 15 страници!
 Имам следния въпрос: Кои дни ще са работни за училищата гнезда? 4-ти и 5-ти са почивни, а 5-ти и 6-ти са ден на избори и понеделника след него, когато училищата не работят.  newsm78  newsm78  newsm78
 Остават ми 3-ти и 7-ми за получаване на служебни бележки и 3, 7, 8 за подаване на заявления. Това благоприятства образуване на опашки и създаване на лудница

# 73
Момичета, вие сте фурии!!!  smile3521
 За три дни сте изписали повече от 15 страници!
 Имам следния въпрос: Кои дни ще са работни за училищата гнезда? 4-ти и 5-ти са почивни, а 5-ти и 6-ти са ден на избори и понеделника след него, когато училищата не работят.  newsm78  newsm78  newsm78
 Остават ми 3-ти и 7-ми за получаване на служебни бележки и 3, 7, 8 за подаване на заявления. Това благоприятства образуване на опашки и създаване на лудница

В 48 ще работят в понеделник, събота и неделя - не.

# 74
  • Мнения: 389
Май всички ни тресат яко нерви  аааа????
Ядосвам се на умниците в МОН , които цяла година не можаха да съчинят читав тест
друго което са свършили май няма налице ,ако това
може да се нарече нещо свършено
Толкова ли не можаха да оставят проверката на задачите в ръцете на един читав математик
Да бяха го ставили на учителите в СМГ и резултата щеше да е друг ,но то затова се изисква акъл
Няма по -голяма подигравка за труда на децата и всички нас от тази простотия тази година
Вече съм обезверена и чакам 2 ри ,дори не можах да се развикам на сина ми ,че не може да си спомни
доста от отговорите /или ми спестява нерви предварително -не знам /

Общи условия

Активация на акаунт