как да почистя монитора на лаптопа?

  • 7 331
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 83
На монитора има всякакви видове отпечатъци петна и т.н, та мисълта ми е има ли специален препарат да го почистя ??

# 1
  • Мнения: 3 360
Продават се специални почистващи кърпички за монитори-провери в магазините за канцеларски материали Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 073
аз гп чистя с препарат за стъкло

# 3
  • Мнения: 2 030
Аз го чистя с кърпички за LCD монитори. Има и по 2лв. в големите супермаркети - 10 броя.

# 4
  • Мнения: 4
Има и препарат - "разтвор за почистване а екрани (TFT, LCD, TV и ноутбук екрани) и предпазни филтри" - това пише на моят....

# 5
  • Мнения: 4 433
Със специални мокри кърпички.

# 6
  • Мнения: 302
Аз го чистя с кърпички за LCD монитори.
има и спрейове за LCD монитори,но аз го чистя с обикновенни мокри кърпички,бебешки.

# 7
  • Мнения: 2 480
С "Бингосил" и кърпичка за очила.

# 8
  • Мнения: 2 631
И аз си купих мокри кърпички, специални за LCD монитори... Но или почти нищо не правят, или монитора ми е доста мръсен  Mr. Green
Иначе са 12бр. за 2лв.
А ми казаха, че не е хубаво да ползва спрей....

# 9
  • София
  • Мнения: 15 465
Аз чистя с мокри бебешки кърпички.Нищо им няма нито на монитора, нито на телевизора.

# 10
  • Мнения: 7 723
Аз чистя с мокри бебешки кърпички.Нищо им няма нито на монитора, нито на телевизора.
Не се ли размазва?...те са с лосион  Thinking
...аз пръскам с обикновен обезмаслителен спрей за стъкла Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 15 465
Аз чистя с мокри бебешки кърпички.Нищо им няма нито на монитора, нито на телевизора.
Не се ли размазва?...те са с лосион  Thinking
...аз пръскам с обикновен обезмаслителен спрей за стъкла Simple Smile
Не винаги, но ако се размаже пръсвам с    Clin universal  и бърша със суха мека кърпа.Даже по-често с него бърша.

# 12
  • Мнения: 1 422
С овлажнение салфетки за тази цел. Купи си в Офис1. Аз в Пикадили ги купувам.

# 13
  • Мнения: 35
Пробвах със специален спрей за монитори, но той много замазва. Сега използвам препарат за стъкла и се чисти идеално.

# 14
  • Мнения: 1 740
Аз го чистя с препарат за стъкло.

# 15
  • Мнения: 868
Микрофибърна кърпа навлажнена с вода.От специалните кърпи за чистене на LSD монитори не съм доволна-само замазват екрана.

# 16
  • Мнения: 1 422
Микрофибърна кърпа навлажнена с вода.От специалните кърпи за чистене на LSD монитори не съм доволна-само замазват екрана.

Това определено ще го пробвам, тъй като много мразя разни препарати да ми се мажат насам натам.

# 17
  • Мнения: 111
Чистя го с препарат за стъкло.

# 18
  • Мнения: 2 480
Аз го чистя с препарат за стъкло.
Именно някои не знаят, че той чисти добре и пластмаса.

# 19
  • Мнения: 3 453
   Аз го чистя със специални кърпички две в едно.Една мокра и една суха..мисля че бяха на Еднет newsm78

# 20
  • Мнения: 5 173
Препарат за стъкла + микрофибърна кърпа.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 440
Само с микрофибърна кърпа с вода и без никакви препарати които са скъпи и вредни.

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Чистя го със специални мокри къпи за монитори, но като ми свърши кутията, спирам да ги купувам. Явно има и по- евтини и добри начини за справяне с проблема.

# 23
  • Мнения: 15 379
Аз го чистя с препарат за стъкло.
И аз, също и телевизора - нищо им няма, само са много чисти Grinning.

# 24
  • Мнения: 212
аз си имам специален спрей за монитора на лап топа и си ми върши екстра работа,не ми замазва нищо!

# 25
  • Мнения: 94
аз си имам специален спрей за монитора на лап топа и си ми върши екстра работа,не ми замазва нищо!
Да беше написал поне името на спрея.
Аз лично използвам бебешките кърпички /pampers или huggies/

# 26
  • София
  • Мнения: 8 932
Ползвам спрей за монитори. Пръскам го не директно върху монитора, а върху кърпата (както си пише на опътването). Не ми замазва хич. Бебешките кърпички обикновено са с лосион, много неподходящо за монитор. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ползвам спрей за монитори. Пръскам го не директно върху монитора, а върху кърпата ...
И аз така правя, но се замазва.  Tired Не знам как се казва препарата. Купен е от Офис 1. Ще оптам с друг.  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз чистя екрана на лаптопа с леко навлажнена микрофибърна кърпа, само с вода, не съм използвала препарат. Никога не ми се е замазвал екрана, доволна съм  Peace.

# 29
  • Мнения: 1 147
Аз го чистя с памуче, напоено в спирт и веднага докато не е изсъхнало, полирам с микрофибърна или памучна кърпа. Става идеално, не остават следи. По същия начин процедирам и с монитора на телевизора.

# 30
  • Мнения: 2 631
След като кърпите за почистване на монитори не свършиха никаква работа, си  почистих монитора с мокри бебешки кърпи и после подссуших с уж мокрите кърпи за монитор.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт