ABV - сменена парола?!

  • 3 085
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
А защо изобщо се занимавате с точно тая поща? За мен gmail.com е трепач. Широк екран, изчистен от реклами, реагира веднага, големината на пощенската кутия прилича на безкрайна, няма нищо, което да ме дразни.

Вълчо, ако gmail.com не групираше мейлите така безумно и аз нямаше да ползвам друго. Просто като си погледна мейлите в gmail.com не мога да проследя нищо. За мен е тъпо.... Stop

# 16
  • Мнения: 4 585
Изобщо не разбирам за какво говориш. Наредени са по хронологичен ред.

# 17
  • Мнения: 6 713
Изобщо не разбирам за какво говориш. Наредени са по хронологичен ред.

Как да не разбираш? Shocked Групира ги като слага в един "пакет" мейлите от един получател... Много е тъпо. Аз съм свикнала всеки мейл да е на отделен ред, а в gmail са в един кюп... Не знам дали ме разбра? newsm78

# 18
  • Мнения: 4 585
Това не е вярно. Някаква "екстра" в настройките ли си направила без да искаш.
Най последния ми мейл е най отгоре, по-стария - под него и т.н. Без значение от
подателя.

# 19
  • Мнения: 1 318
За мен abv пощата е ужасна. Преди много години си направих там email, много лесен, то нямаше и други алтернативи, само hotmail и yahoo. Та напоследък забелязвам на статуса, където се проследяват влизанията в пощата как непрестанно има "грешна парола", "грешна дата на раждане" и т.н. Виждам IP адреса, през който е правен опит за влизане, но това никак не ме топли. За пореден път си смених паролата и се надявам да се престане с опитите за покушение Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 737
 Паролата не ми е сменена, но като влязох пощата ми беше празна, а имах осем страници кореспонденция.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 906

10 опита правя вече, паролата ми е запазена в Модзилата, но не става - грешна била!  Shocked


Щом Мозилата ти я помни тогава някой е влязал от твоя компютър и я е сменил.  Аз така веднъж направих на мъжа ми, когато му бях ядосана. Само дето тогава паролата му се пазеше от IE, но то си е същото де.

Никога не съм имала проблеми с пощата си в абв.

# 22
  • Мнения: 136
Преди няколко дена и на мен ми се случи същото, но по-късно същия ден си влязох със същата парола.

# 23
  • Мнения: 3 315
аз все още немога да вляза  Tired

# 24
  • Мнения: 6 713
Това не е вярно. Някаква "екстра" в настройките ли си направила без да искаш.
Най последния ми мейл е най отгоре, по-стария - под него и т.н. Без значение от
подателя.

Да, хронологически са си ОК! Проблемът е, че като получа 10 мейла от 1 човек, на които съм отговараля с reply - ги сбутва в 1 голям мейл, който можеш за "разгънеш". Примерно еди си кой до мен (10) - 10 мейла общо.... Смотана работа. Нищо не съм пипала по настройките, аз търся да го разкарам това, ама не става.  Rolling Eyes

Съжалявам за спама....

# 25
  • Мнения: 310
И в моя мейл в абв непрекъснато виждам в статуса как някой се е опитвал да влезне и от кой IP адрес всъщност от различни IP адреси. Писах на админите и им копирах част от историята те ми отговориха, че абв  има достатъчно добра сигурност и нямало опастност някой да ми влезне в мейла пък да видим.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Единственият начин е да си помниш тайния въпрос и отговор, за да можеш да влезеш и да си промениш вече сменената парола. Иначе начин няма..... просто забравяш за тази поща.  Confused Още по-лошо става ако освен на пощата, са ти променили и паролата на скайп. 2 в 1..... При мен това се случи -  и след няколко часа на отчаяни опити да се сетя какво ли съм писала преди 5 години като таен отговор, най-после налучках верния.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт