Отговори
# 30
  • Мнения: 192
Момичета, благодарим за хубавите думи. Напоследък няколко души ми казаха също, че Криско гледал много изразително, сякаш разбира всичко и изглеждал по-голям, та може би наистина е така, не зная. Но определено всички февруарчета са ни мого
Иве, честито ви столче, много е хубаво и на Стаси явно му е много добре в него  Party . А за ваксината според мен не се тревожи. На Криско предния път мед. сестрата я слага и нямаше проблем.
Аз също купих от това картофено пюре на Семпер, ама не си заслужава според мен. По-добре да си свари човек 1-2 картофчета и да си ги смачка, вместо да даваш 2 лв за едно миниатюрно бурканче.
larakrofft и от нас имахте стиснати палци, макар че не съм писала, но както каза Ивето по-важни са делата!
Гери, много са хубави снимките, бързо да ми ги пращаш. Искях и да те питам от MyToys ли беше пазарувала ти и как точно става. Една моя приятелка се интересува, иска да си поръча количка от някой чужд сайт, не иска да я купува от тук. Тя покрай мен се зариби, защото нашата количка нали е на Чико и излезе на половината на цената, която и искат тук. В чужбина редовно си има промоции, а тук - нанай!
Инче, много весело това момче пу-пу. И аз ние трябва да го пробваме това пюре!  Mr. Green

# 31
  • Варна
  • Мнения: 78
Гледам за мини класацийка сте си говорили, но мисля че победител е моята бебка - сега сме на 4 месеца и 26 дни и сме 5400гр  Shocked, 62 см. Тя е на мама манекенката Heart Eyes Иначе си наддава нормално според мен, просто си е дребничка. Даже на снимките изглежда така, все едно си има бузки /тя си има де/.
тук се "захранваме" с любимите си пръсти
И аз имам 3 кг. да свалям, ама си мисля че е мисия невъзможна. КАто е залепнал тоя кантар и не мърда.

# 32
  • Мнения: 1 134


Да се похваля и аз с малко братско/сестринска любов, че какво ли ме чака после... Crazy
Тук са взаимно удовлетворени един от друг - тя, защото си спечели сладолед, той - защото му се открива гледка към едни девойки на съседната маса. Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 66
konikonkoni, Янушnbirthday

Весе, напълно те разбирам за приятелките - като идваха у нас /всъщност едната е идвала много пъти вече и е все същото/ супер тъпо си прекарваме. Но онази вечер като излизах с тях на заведение беше супер - като едно време. Така че ти препоръчвам и ти да се видиш с тях на техен терен и да не им се сърдиш  Hug

Котеееее Sad Но Венци вече е голям мъж - няма нужда от мамина цица Wink

Иве, нашето столче е същото - подарък ни е от брат ми /другия брат, не очакващия Simple Smile/ за погачата

Марина, вчера бяхме на Лимп Бизкит - аз не съм им фен, но настроението беше толкова заразително - и аз като теб започвам да следя концертите, че преди не съм можела да си ги позволя, а сега и време имам.. супер Simple Smile Ако за някой концерт си нямаш компания, пиши Simple Smile Може да ходим заедно
Лелеее, това за камъка е УЖАС!!!!  Praynig само с антибиотик да ти мине

Биби, твоята история е още по-голям ужас  Shocked Добре че нищо му няма на детето  Hug

ларакрофт, как да не сме стискали палци ????? Аз откакто знам какво е да си бременна вече като чуя че друга жена е така, направо все едно на мен ми се случва, даже по-хубаво ми е  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 216
Ух, ама пак си проявих патешкия мозък, Биби, бях забравила да ти кажа, че много се радвам, че всичко е наред с бебчо, теб и съпруга ти, страшна история, ама браво на теб за реакцията, майката си е майка, това е Simple Smile

Еха, Инче, ама Венци бонбон бе, веднага ще запомня пюренцето и ще го използвам при нужда Simple Smile

За ваксината, ще видим утре, мъжа ми вече я взе от кабинета на педито и е вкъщи в хладилника, ако ми вдъхне доверие тре жената, ще й поверя дребсън, ако не - директно си тръгвам, хич не ме е срам! Simple Smile

Наде, на нас столчето ни е подарък от прабабите му от майчина страна Wink, ама не е изпробвано, при вас изпробвано ли е вече от брат ти, дали е толкова удобно колкото изглежда или има и някакви неща, за които трябва да се внимава, или може би ви е подарък специално за вас?

Маринче, добре, че откриха какво ти е, сега ще се лекуваш и всичко ще е наред Simple Smile

Фокси, Гери, браво за килцата, аз да ви призная нали качих 25 през бременността, е, сега съм -2, ама ми остават още 14 до идеалното тегло Simple Smile

Червеношийка, наистина Криско много голям изглежда, аз не го казвам за първи път, а пък моя Стаси нали има - няма 7 кг, беше 6800 преди седмица, та не знам сега колко е, а и главичката му не е много голяма, та все си мисля, че изглежда по-малък, нищо че на см го докарва, ама днес като ходих за нови шишета (Деси, Мечи, мерси за инфото, купих си на Томи Типи и сега да видим дребния дали ще ги хареса, взех 2, че нали вървят в комплект, а ако му харесат взимам още 2 и сме готови Simple Smile и за водичка м взех от малките Wink) и собственичката ми казва (а тя била млада майка и трябва да може да прецени ), ама те шишетата са с биберони за новородени, та трябва да си вземете допълнително биберони, ето ви 6+ и аз  Laughing ми той малкия няма 5 месеца, тя много се учуди, та вече и за по-голям го помислиха  Laughing

Веси, нищо, ще се видим в петък, ако е хубаво времето Simple Smile За брат ти, да, пробвай, добра стратегия е, а и още повече, щом и лекарите м казват, още по-голям ефект ще има. За приятелките ти да ти кажа, аз вече се виждам с всяка по отделно, те се радват на дребния, а аз им говоря за всичко, само не и за него, те сами разпитват, че им е интересно и така, но все пак се забелязва промяна, няма начин, споко, скоро и те ще са като нас и тогава почва веселбата Simple Smile)))





# 35
  • София
  • Мнения: 83
Биби сега се сетих това което сси преживяла е ужасно  spoko

Момичета пластмасовите шишета на колко време се сменят?

Януш  newsm59

# 36
  • Мнения: 4
Мале, само при нас ли тези шишета нямат ефект, Краси не може да пие от шише и това си е, и да искам да го оставя на някого(не че има на кой де), трябва да съм се върнала до 2-рия час Cry
Коте, при нас нямаше този ефект пюрето, но може да е заради малкото количество newsm78 newsm78 newsm78 Ще видя утре как ще подейства.
Момичета, вие като отворите пюрето на другия и по-другия ден давате ли от него или не?

# 37
  • София
  • Мнения: 83
Пише годно 48ч. в хладилник. PeaceАз му давам на другият ден само.

Мерси за стиснатите палци  Hug

# 38
  • Мнения: 4
Ларакрофт  bouquet  bouquet  bouquet, аз го разбрах, че след отваряне е годно 48 ч, което е 2 дни и доста се зачудих дали не е много.
Много съм изперкала, за което извинявай - и от нас с Красунчо имате много силно стиснати палци, дано всичко да е наред и малко февруарче 2010 много да ви радва догодина!

# 39
  • София
  • Мнения: 216
Момичета пластмасовите шишета на колко време се сменят?

На 3 месеца, питах днес в магазина, ако имат драскотини от вътрешна страна и по-рано.

# 40
  • Мнения: 17
 Ха така влизам си аз в ритъм , ей ме на пак на моята си трета страница  Wink

# 41
  • Мнения: 173

Гери, много са хубави снимките, бързо да ми ги пращаш. Искях и да те питам от MyToys ли беше пазарувала ти и как точно става. Една моя приятелка се интересува, иска да си поръча количка от някой чужд сайт, не иска да я купува от тук. Тя покрай мен се зариби, защото нашата количка нали е на Чико и излезе на половината на цената, която и искат тук. В чужбина редовно си има промоции, а тук - нанай!

Давай скайп-а и ги имаш  Wink Много лесно става пазаруването - има цяла тема в На пазар, а ако имаш конкретен въпрос - питай  Peace

# 42
  • Мнения: 89
Geri,страхотна снимка на аватара!  Joy

МамаЗ,малкият направо ти е одрал кожата! Толкова са хубави гушнати!

Пате,тези шишета и при нас не работят....Не сте сами!  Hug

Коте,мъжка му работа....виж как се радва на манджа,душата! Laughing

# 43
  • Мнения: 649
Иве душицо белите шишета на Томи Типи са с 0+ биберон, но сините са с 3+. Но няма значение. Добре е, че си намерила от тези, които са по 2 бр., защото така излиза по-евтино.

# 44
  • София
  • Мнения: 216
Деси, ми аз сини купих, с някакви лодчици са, ама на бибероните им пише 1, та си купих и 2ка де, нямаше къде да ходя Simple Smile))) Иначе цветните бяха само в комплект по 2, само бели имаше по 1 бр.

Сега си мисля, че те си имат и с 1ца и с 2ка, че и с 3ка от всички видове, ама магазините купуват само от 1 вид, за да продадат допълнително и биберони, не мога да си го обясня по друг начин Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт