С Дюкан купон е при нас - изхвърляме сланина и мас - 197

  • 19 121
  • 471
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 0
Добра вечер на всички,
Софианки - отслабнали, все така прекрасни, все така усмихнати просто сте страхотни Hug
Аз определено денс съм леко по-добре. Брат ми се прибра за изборите (работи в друг град) и ми вика: "Сестра ми почни да си хапваш, че виж на какво си заприличала, ще се зартиеш вече" - мед ми покапа на сърцето, и от тогава се чувствам по-добре.
slancetoo: минаналата година, когато почнах режима и аз бях така. Първия месец ми закъсня, втория пак закъсня и доста бързо си замина и на третия месец изобщо не ми дойде. Правих тестове - отрицателни. Ходих на АГ и ми казаха, че е точно от диетата. Случва се когато загубиш много килограми за кратко време. Когато влязох в трета помислих че МЦ-то ще се възстанови, но не стана така, трябваше да пия хапчета. Така, че мисля, че по скоро трябва да потърсиш мнението на друг АГ. Ако не за друго то поне за собствено успокоение.
Шуши, Майлс: честити месечинки. Hug  bouquet
Лека и отслабваща вечер на всички.

# 466
  • Sofia
  • Мнения: 100
 Hug Hug Hug HugДобър вечер.
Минавам за малко.
Видях снимките от срещата,мн ми се искаше и аз да дойда,но сестра ми доведе двамата ми племеника и нямаше как TiredМного сте сладки всичките.
И да се похваля,че кантара днес ми отчете -2.300кг Joy newsm44  bigdance2
Многоооооооооооооооо съм щастлива.
Отивам да слагам племениците  bath smile3524 smile3524

а за вас многооооооооооооооо Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 467
  • Мнения: 5
май тази нощ ще се будува...  Twisted Evil , но ако случайно заспя, моля ви, запишете ме на първа страничк!  bouquet моооля ви  Hug amiiii

# 468
  • Мнения: 644
Ехе, момичета аз вече си имам кантар, който даже ми показа около -2,5 кг. Започнах да се стимулирам още повече така. Simple Smile
Всъщност кантара, който си купих е електронен и в магазина ми даде с 100гр повече, а тук в къщи също като промених мястото на кантара и се качих отново също имаше разлика 200 гр. При вас също ли така става?

Иначе все още карам на печена риба с лимон, че много си я обичам. Четох по напред, че някои мислят ударната да им бъде 10 дни и аз така мисля да направя, че много ми хареса /поне засега/. И после ще мога ли да почна веднага 1/1 или...друго ще ме посъветвате?
Всъщност исках да ви попитам и за тези които са вече в трета фаза, не продължавате ли да отслабвате и в трета? Аз мисля, че би трябвало да се сваля кг и см и в тази фаза...

А сега като съм в ударна, се чудя за годишнината ни утре дали да по променя малко менюто, но мисля да направя и вече нещо сладко от вашите рецепти. Чакам с нетърпение утре да направя вече нещо сладко. Засега сладкото си го задоволявам само с кола лайт. Днес търсих и сирене с нисък процент мазнина, но най малко намерих 3% тук. Май много рядко трябва да го ползвам в такъв случай.



Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 23:14 от sneji20

# 469
  • Мнения: 63
Момичета, моля ви четете книгата и нашите съвети  Praynig и не се хвърляйте на 10дни ударен период!
Многократно (вкл. днес) обяснявахме, че се сваля до 5-6ден, а и повече дни на протеини са излишни, дори опасни и се изисква лекарско наблюдение. Ще се подкрепя с цитат от книгата:

     Средната продължителност на ударния режим е пет дни!
Тази продължителност позволява на режима да даде най-добри резултати, без да предизвика метаболична реакция и без да досади на прилагащия го. Тя е и най-подходяща за най-желаното отслабване - между 10 и 20 кила.

В случаите, когато желаното отслабване е от повече от двайсет килограма или когато пациентът многократно и неуспешно се е подлагал на диета, ударната фаза може, след консултация с лекар, да се увеличи на 7, дори на 10 дни, при изричното условие да се пие вода непрекъснато.


Sneji20, тези, които мислеха да правят по 10дни, се разубедиха, а ти? В БГ няма достатъчно обезмаслено сирене, защото навсякъде влагат растителни мазнини (в сирене Култура до 35%), справка тук
А за кантара, да така се случва, ако му променяш мястото и показанията му се променят. Дори да го слагаш на едно и също място, само от това че го вдигаш, може да има разлика. Ако се теглиш в различно време от деня, пак има разлики, затова сутрин рано (по-важно е да е по едно и също време от деня), след тоалет, без да си местила кантара от мястото му  Peace
Иначе започваш добре, успех   bouquet И да пишеш!

# 470
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добра ви вечер  Hug
     Аз днес цял ден се тъпча, с режимности уж, но май мосю дьо Кантар дълго време ще ми се подсмихва ехидно...То тава явление не е ново, тъпченето, пък и подхилкването, както и да е  Laughing
     Janusha, видиш ли какво пропущаш като не дохаждаш  Wink
     Mirka75, да ти е здрав малкия сладур, да те слуша и да ти носи много радост  Hug И двете ти дечица са големи сладури  Simple Smile
     miki69  Hug
     Miles честита ти месечинка, много добре изглеждаш  Hug
     mmmshushy80, честита месечинка и на теб  Hug
     кали08, как да не се крия, я ме виж сред тези мацки на какво приличам... Embarassed ooooh!
     Желая на всички спокойна, режимна нощ и спокойни сънища  Hug Hug Hug
                                                               

# 471

Общи условия

Активация на акаунт