СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИ - на мама умниците!!!! Браво!!!!

  • 26 430
  • 372
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 716
Пуснах един мейл в пощата  Joy
Важната клетка е в графа Музика  Joy

# 301
  • София
  • Мнения: 339
Момичета, имам една чуденка.  newsm78 Оглеждайки възможностите, които имаме  hahaha представете си ми светна , че всъщност избора на всички ни е между 2(а в най-рисковия случай - 3) училища. Едно от първо класиране и едно от второ (ако някой реши и на трето - още едно).
 Дали разсъждавам правилно?  Вече съвсем изкукуригах от гледане на таблици, статистики и пр.

# 302
  • гр.София
  • Мнения: 465
Здравейте,девойки!
Връщам се от гнездото,подадох заявлението.Две неща да кажа:
1.В нашето гнездо може и заявление,изтеглено от Интернет,попълнено в къщи на спокойствие!
Важно:не попълвайте входящ номер и кодове-попълват се от комисията.
2.Носете копия от документи-удостоверение за седми клас и медицинско/за където е необходимо/.
Става бързо,все още няма много хора #Crazy #Crazy
Янита,успех на Вики!Да я приемат,където иска най-много!
Слънчев петък!!!

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
А на мен не ми е ясно откъде се освобождават места за второ класиране след като се пазят тези от първото.
Много моля някой да ми обясни! Praynig
Записването ли играе някаква роля?
И ако първото желание е за паралелка, за която е известно, че балът е по-нисък,
има ли смисъл да се пише като второ желание тази с по-високия бал?
Успех на всички с подреждането на желанията!

# 304
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да записването играе. Ако си приет и не запишеш - отпадаш. Някъде го гледах вчера  newsm78

# 305
  • София
  • Мнения: 18 174
Здравейте мами,
Първо да поздравя всички Вас и дечицата Ви за отличните резултати.  bouquet Дано трудът и постоянството им бъдат възнаградени с прием в желаното от тях училище! Praynig
Ще ме извините, но ще ви помоля за информация.Сред Вас има ли мами, чиито деца през изминалата учебна година са посещавали школа Софроний?Ако да, бихте ли споделили впечатленията си от подготовката им в 7 клас,както и някаква ориентировъчна статистика за успеваемостта им на  изпитите?Дъщеря ми на практика посещава въпросната школа от началото на втория срок на 6 клас и като цяло съм с много добри впечатления.Т.е питанката ми по-скоро касае избора на екип от преподаватели.Т.е дали  и догодина да си останем при г-жа Андреевска и г-жа Шопова или да предпочетем втория вариант- математика отново г-жа Андреевска, но по Български и литература г-жа Петкова. Thinking
Ще съм Ви много благодарна за инфо по въпроса.
Още веднъж пожелавам на децата Ви успех в класирането, а след това - заслужена почивка и слънчево лято!  bouquet

# 306
Здравейте всички, имам следния проблем.Гледам една таблица за преобразуване на точките в оценка в един справочник, и откривам че срещу оценка 4.339 по БЕЛ няма точен брой точки.Някой знае ли по каква таблица изчисляват оценките? От РИО казаха, че може да е техническа грешка, и само комисията по БЕЛ може да каже как са смятали..да ходя в 1 СОУ да си видя работата на детето. Някакви идеи, ..?

# 307
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Преди 4 години бях учителка в училище-гнездо. Информацията ми е от тогава и може да е стара, но ще я споделя.
Ако на първо класиране детето е прието НЕ по първо желание, то има право да отиде в училището, където е прието и да потвърди, че ще участва във второ класиране. Може и да се запише там, ако реши още след първо класиране, разбира се. След първо класиране бройките, които са незаети остават за второ класиране. За тях се борят децата, които са потвърдили, че желаят да участват във второ класиране, както и тези, които не са били приети никъде след първото. Децата, приети по първо желание трябва да се запишат иначе губят мястото, защото няма как да участват във второ класиране.
Ако запишете като първо желание паралелка с по-нисък бал няма НИКАКЪВ смисъл след нея да пишете паралелки с по-висок бал. Компютърът ще ви класира в нея (ако ви стига бала) и повече няма да търси желанията ви след нея, защото той класира по ред на желанията, а не по това за къде ви стига бала! Т.е. - стигне ли до желание, в което можете да влезете, може да отидете САМО на по-предно, но в никакъв случай на по-задно!
Дано да е станало ясно! Rolling Eyes

# 308
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Информация - и за Търговско банковата гимназия е необходимо медицинско - бланка като за работа.

# 309
  • България
  • Мнения: 2 164
Здравейте всички, имам следния проблем.Гледам една таблица за преобразуване на точките в оценка в един справочник, и откривам че срещу оценка 4.339 по БЕЛ няма точен брой точки.Някой знае ли по каква таблица изчисляват оценките? От РИО казаха, че може да е техническа грешка, и само комисията по БЕЛ може да каже как са смятали..да ходя в 1 СОУ да си видя работата на детето. Някакви идеи, ..?

Погледни таблицата на първа страница на темата. Срещу оценка 4.339 по БЕЛ има записани 53.5т Simple Smile

# 310
  • Мнения: 413
Безкрайни благодарности за таблиците    bouquet Златни сте!

# 311
  • София
  • Мнения: 5 573
Здравейте мами,
Първо да поздравя всички Вас и дечицата Ви за отличните резултати.  bouquet Дано трудът и постоянството им бъдат възнаградени с прием в желаното от тях училище! Praynig
Ще ме извините, но ще ви помоля за информация.Сред Вас има ли мами, чиито деца през изминалата учебна година са посещавали школа Софроний?Ако да, бихте ли споделили впечатленията си от подготовката им в 7 клас,както и някаква ориентировъчна статистика за успеваемостта им на  изпитите?Дъщеря ми на практика посещава въпросната школа от началото на втория срок на 6 клас и като цяло съм с много добри впечатления.Т.е питанката ми по-скоро касае избора на екип от преподаватели.Т.е дали  и догодина да си останем при г-жа Андреевска и г-жа Шопова или да предпочетем втория вариант- математика отново г-жа Андреевска, но по Български и литература г-жа Петкова. Thinking
Ще съм Ви много благодарна за инфо по въпроса.
Още веднъж пожелавам на децата Ви успех в класирането, а след това - заслужена почивка и слънчево лято!  bouquet

Школата е много хубава. Личното ми мнение е, че най-добрата комбинация е г-жа Андреевска / г-жа Петкова.

# 312
  • София
  • Мнения: 18 174
Прасковката,
Сърдечни благодарности за споделеното мнение!  bouquet

# 313
Здравейте всички, имам следния проблем.Гледам една таблица за преобразуване на точките в оценка в един справочник, и откривам че срещу оценка 4.339 по БЕЛ няма точен брой точки.Някой знае ли по каква таблица изчисляват оценките? От РИО казаха, че може да е техническа грешка, и само комисията по БЕЛ може да каже как са смятали..да ходя в 1 СОУ да си видя работата на детето. Някакви идеи, ..?

Погледни таблицата на първа страница на темата. Срещу оценка 4.339 по БЕЛ има записани 53.5т Simple Smile
Благодаря за бързия отговор. Но знаете ли откъде идват тези 0.5 точки. В критериите за оценяване са все цели числа точки.

# 314
  • България
  • Мнения: 2 164
Нямам никаква представа!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт