СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИ - на мама умниците!!!! Браво!!!!

  • 26 418
  • 372
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 413
И ние подадохме заявлението. Отидохме с преварителен план за желания на листче. 3 учителки помагаха, обясниха ни какво да правим 3 пъти (при което се почувствахме като полу-идиоти  Laughing ), попълване + нов входящ номер - 20 мин. И при нас имаше "аууу...аууу", последвано от "ама защо толкова много желания, тя си влиза"  Laughing Зорко проследих да не объркат кодовете.
Казаха, че класирането първо ще излезе в интернет, а след това (към 22.00) и в гнездата.

# 361
  • София
  • Мнения: 5 828
Казаха, че класирането първо ще излезе в интернет, а след това (към 22.00) и в гнездата.

На 10-ти ли?

# 362
# 363
  • Мнения: 587
Поздрави и от Варна. Да докладвам и аз:
1. Отидохме в 8.30ч
2.Опашка мноооооооого голяма - по списъци се работеше, хората се записали още в 6 ч.
3. Към 11 ,30 влязохме , инструктаж като за малоумни
4. Въпреки бала ни за езикови 33.02 ни подчертаха поне 15 места да изредим.
5. Дъщеря ми е на 64 -то място по математика ( това разбрахме от " гнездото)
6. 12.00 бяхме готови - първо желание I ЕГ - английски език
7. Резултати на 09.07 следобяд в сайта на РИО
8.13- 15 записване
 #Crazy

Някъде по напред четох една статистика , която сте изпратили на общ имейл. Отвори я и е много полезна, но това са резултати само за София предполага? Къде да намеря такива и за Варна?

# 364
  • Мнения: 2 716
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410447.new#new заповядайте  Crazy
Моля не спамете  Joy
Благодарности, цветя и бонони - на ЛС  Joy
Чаршафи - в къщи  Joy

# 365
  • Варна
  • Мнения: 262
shiva58 Бравоооо

аз минах през опашките , инструктажа  и приемащата разбрах че за професионалните гимназии трябва медицинско , и не могат да ми го приемат заявлението без него .  #Cussing out

та каче в понеделник пак на новооооооооооо #2gunfire

# 366
  • Варна
  • Мнения: 2 331
shiva58, тези таблици са свалени от сайта на РИО-София и обработени малко, за да се получи сортирането. Там обаче са изнесли резултатите на всички деца по входящ номер. За Варна (аз поне) не намирам така информация. В сайта на РИО-Варна има само статистиката, макар и да е по-подробна от софийската. От нея можете да разбетете само колко деца са преди вас по дадения предмет, но не може да сте сигурни, че тези деца, които имат повече по БЕЛ да речем, имат по-голям сбор от двата теста и обратно - някои от тези, които имат по-ниска оценка по БЕЛ може да имат по-висок сбор...

# 367
  • Мнения: 31
Къде може да се намери заявлението, в което да подредим желанията?

# 368
  • София
  • Мнения: 99
Момичета,кажете ми как се образува бала за НТБГ

И аз това се опитвах да изровя , но в сайта на НТБГ го няма

Наредба 11 - в&# … 5; 18, т. 5

SofiaV, не е хубаво това. Някои деца и родители в момента треперят.
АК е много голям успех. Бал 32, (...) също е добре, стига й за 164 ГПИЕ - удовлетворена е отвсякъде.
Разбира се, това си е ваша работа, но на фона на всички притеснения, които се изляха тук и тези, които продължават да се генерират, можеше поне да спестиш "любовта към спорта".

cool_wich, изцяло те подкрепям!!! Кому е нужно това напрежение, докато други "спортуват"  Thinking
Никой не спори, че е забранено, но не етично спрямо тези, които се пекат на огъня и им трепери душицата дали ще влезнат там, където искат! Аз лично не бих постъпила така! Вижда ми се доста егоистично, да не кажа друго...

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 18:47 от any_p_2000

# 369
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
И аз да споделя. Ще подаваме заявление в понеделник, но дъщеря ми, която не е в София, горещо ме молеше да й проверя изпита по БЕЛ, т.к. смята, че е подценена с оценка ,само, 5.911. Събрах им очите. Оказа се, че е сбъркала прословутото донемайкъде, а на преразказа се е представила чудесно - 24.5 т. Сега сме щастливи. Що се отнася до математиката, където сме се представили по-посредствено, няма претенции... ХАРАКТЕР!

# 370
# 371
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ето ви малко статистика за тукашните кандидат-гимназисти.


БЕЛ
Общ брой  - 649

Отличен - 23 ( 3,54%)
Мн. добър - 369 ( 56,85%)
Добър - 240 ( 36,98% )
Среден - 17 ( 2,63%)

МАТЕМАТИКА
Общ брой  - 643

Отличен - няма
Мн. добър - 26 ( 4,04% )
Добър - 370 ( 57,54% )
Среден - 223 ( 34,68% )
Слаб - 24 ( 3,74% )

Изводите ще ги оставя на вас.
Лично за мен, тестът по БЕЛ е бил балансиран, но тестът по математика показва точно това, което беше - ФАРС
Въпреки уверенията на министър донемайкъдеси ( или по-скоро именно заради тях)

# 372
Информация - и за Търговско банковата гимназия е необходимо медицинско - бланка като за работа.
[/quote


 #2gunfire #2gunfire #2gunfire   Личният лекар ни взе 8 лева за медицинско-тук възрастта на пациента не била от значение newsm78,платихме естествено smile3508 doctor

Общи условия

Активация на акаунт