СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИ - на мама умниците!!!! Браво!!!!

  • 26 432
  • 372
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 258
Здравейте всички, имам следния проблем.Гледам една таблица за преобразуване на точките в оценка в един справочник, и откривам че срещу оценка 4.339 по БЕЛ няма точен брой точки.Някой знае ли по каква таблица изчисляват оценките? От РИО казаха, че може да е техническа грешка, и само комисията по БЕЛ може да каже как са смятали..да ходя в 1 СОУ да си видя работата на детето. Някакви идеи, ..?
Погледни таблицата на първа страница на темата. Срещу оценка 4.339 по БЕЛ има записани 53.5т Simple Smile
Благодаря за бързия отговор. Но знаете ли откъде идват тези 0.5 точки. В критериите за оценяване са все цели числа точки.
Половинките идват от арбитър! Успех! newsm10

# 316
  • Мнения: 50
Единственото обяснение е, че това е средно аритметично на оценките на двамата проверяващи

# 317
  • Мнения: 2 716
От преразказа.

# 318
Май ще ходя до 1 СОУ да търся мистериозната комисия по БЕЛ, сигурно имат някакви насоки за оценяване с 0.5 точки.

# 319
  • Мнения: 2 716
Искаш за всяка запетая да те глобяват с точка ли?

# 320
Благодаря ви. Страшни сте. Ще си спестя ходенето.Продължавайте в същия дух. Успех и на вас и на децата ви.

# 321
  • София
  • Мнения: 4 868
Докладвам:
В 44 СОУ приемат заявления, попълнени у дома - проверяват и нанасят корекции, където е нужно. Мен ме обслужиха изключително любезни дами и всичко отне не повече от 10 минути. Няма опашки. Предполагам, че роля изигра и Талисманчето (или Таласъмчето  Wink ), което е навсякъде с мен.

НЕГ се води само с един профил, Испанската и СМГ - с по два.

Стягам багажа и отиваме да закараме Виктория на лагер в Трявна. Няма да бързаме да се връщаме.  Laughing

# 322
  • Мнения: 67
Не мога да разбера откъде  е възможно да се освободят места за второ класиране ,след като всеки си запазва класацията от първо и чаке евентуално за второ класиране за по- предно желание.Преди години имаше доста училища които имаха отделна класация и те разместваха бройките ,но сега май са само 1-2
откъде ще дойдат свободни места -значи е безсмислено да се чака за второ  newsm78
май аз не хващам логиката

# 323
  • Мнения: 2 716
Идват от:
1. Класиралите се на по-горно място (запазили са място и го освобождават)
2. Класираните, предпочели АК
3. Класираните, но внезапно заминали за чужбина
4. Забравилите да подадат заявление, които автоматично отпадат на 3-то класиране

# 324
  • Мнения: 67
Май  процента за промяна е 1-2 не повече

# 325
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Идват от:
1. Класиралите се на по-горно място (запазили са място и го освобождават)
Ето това не мога да разбера откъде идва -
значи ли, че може да има класиране на няколко места?

# 326
  • Мнения: 87
здравейте мамчета! БРАВО НА ДЕЦАТА !
въпросче: на пощата, посочена на стр.19 ми дава грешен потребител или парола. Защо ли е така?
Благодаря предварително

# 327
  • София
  • Мнения: 343
Момичета,кажете ми как се образува бала за НТБГ

# 328
  • Мнения: 50
За потрбител пишете само sortirana_statistika без @abv.bg

# 329
  • Мнения: 87
Благодаря!! Грешката бе другаде.
Спорен и спокоен ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт