СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИ - на мама умниците!!!! Браво!!!!

  • 26 431
  • 372
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 216
Светли ми звънна, да каже че днес ще ходи да си подава документите в гнездото. Взела си е служебната бележка и е във вихъра си Simple Smile ... Това дете е неудържимо!

Всичко това е чудесно, но тя нали е записана вече в АК?  newsm78
Защо трябва някое дете да се тормози и да чака второ класиране, когато ще освободите мястото?

# 331
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Отивам да подам заявлението,ще го пиша на място.Детето го пратих сутринта с баба му на море,заслужи си почивката Wink

# 332
  • Мнения: 2 829
Светли ми звънна, да каже че днес ще ходи да си подава документите в гнездото. Взела си е служебната бележка и е във вихъра си Simple Smile ... Това дете е неудържимо!

Всичко това е чудесно, но тя нали е записана вече в АК?  newsm78
Защо трябва някое дете да се тормози и да чака второ класиране, когато ще освободите мястото?


а де...и аз това се зачудих Thinking

# 333
  • Мнения: 67
Момичета,кажете ми как се образува бала за НТБГ



И аз това се опитвах да изровя , но в сайта на НТБГ го няма

# 334
  • България
  • Мнения: 2 164
Светли ми звънна, да каже че днес ще ходи да си подава документите в гнездото. Взела си е служебната бележка и е във вихъра си Simple Smile ... Това дете е неудържимо!

Всичко това е чудесно, но тя нали е записана вече в АК?  newsm78
Защо трябва някое дете да се тормози и да чака второ класиране, когато ще освободите мястото?


Това я питах и аз, но тя иска да е сигурна, че би била приета и другаде за да не чува после разни коментари.... Съжалявам, но все пак тя има някакво основание за поведението си...  Rolling Eyes

# 335
  • Мнения: 3 216
Момичета,кажете ми как се образува бала за НТБГ

И аз това се опитвах да изровя , но в сайта на НТБГ го няма

Наредба 11 - виж член 18, т. 5

SofiaV, не е хубаво това. Някои деца и родители в момента треперят.
АК е много голям успех. Бал 32, (...) също е добре, стига й за 164 ГПИЕ - удовлетворена е отвсякъде.
Разбира се, това си е ваша работа, но на фона на всички притеснения, които се изляха тук и тези, които продължават да се генерират, можеше поне да спестиш "любовта към спорта".

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 12:51 от cool_witch

# 336
  • Мнения: 67
cool_witch   Много благодаря
според статистикато от миналата година колко свободни места остават за 3 то класиране
и голям риск ли е да останем да го изчакаме  newsm78
вие поне сте го минали този път и сте по-наясно

# 337
  • България
  • Мнения: 2 164
Момичета,кажете ми как се образува бала за НТБГ

И аз това се опитвах да изровя , но в сайта на НТБГ го няма

Наредба 11 - в&# … 5; 18, т. 5

SofiaV, не е хубаво това. Някои деца и родители в момента треперят.
АК е много голям успех. Бал 32, (...) също е добре, стига й за 164 ГПИЕ - удовлетворена е отвсякъде.
Разбира се, това си е ваша работа, но на фона на всички притеснения, които се изляха тук и тези, които продължават да се генерират, можеше поне да спестиш "любовта към спорта".
cool_witch, не бъди толкова крайна! Всеки човек има някаква мотивация, когато прави нещо, макар много често тя да изглежда нелогична за околните. Единствено, с което съм съгласна е, че бих могла да не го пиша в темата. Все едно, не обичам да трия постовете си. Може би съм сгрешила, за което се извинявам.   bouquet
 

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 13:21 от SofiaV

# 338
  • Мнения: 3 216
cool_witch   Много благодаря
според статистикато от миналата година колко свободни места остават за 3 то класиране
и голям риск ли е да останем да го изчакаме  newsm78
вие поне сте го минали този път и сте по-наясно
Не знам, likras.
Мисля (но не съм сигурна), че вкъщи имам таблица със свободните места за трето класиране от миналата година.
Ако до довечера някой не ти отговори, ще я потърся и ще ти я пратя.
Вие си пишете най-желаните училища най-напред, не мислете стига или не стига. Може пък да не се наложи да участвате в 3 класиране. Успех!





# 339
  • Мнения: 67
cool_witch
 newsm51  Благодаря предварително

# 340
  • Мнения: X
Това я питах и аз, но тя иска да е сигурна, че би била приета и другаде за да не чува после разни коментари.... Съжалявам, но все пак тя има някакво основание за поведението си...  Rolling Eyes
Е, нали като излезе първото класиране ще се види за къде й стига балът? Това няма ли да й даде определена сигурност, че би била приета и другаде?
 Разбирам, че много се гордееш с дъщеря си и няма нищо лошо да демонстрираш това, но какъв е смисълът някой да чака да му освободите място? Peace

# 341
  • София
  • Мнения: 2 958
.....
SofiaV, не е хубаво това. Някои деца и родители в момента треперят.
.....
Peace

Мдаа. ooooh! Thinking   Но и да не беше споделила дамата, то си е ясно, че такива хора има и ще има....Дано не са много, все пак. Laughing
"След мен - потоп"... Crazy  


Ние си подредихме желанията. bowuu Другата седмица ще подадем заявлението. Grinning

Благодаря за ценната информация тук! Много ми беше приятно във вашата компания! С някои от вас може да се запознаем лично на 15.09  Grinning
Успех на всички! И весела ваканция!   bouquet

# 342
  • България
  • Мнения: 2 164

1. Никога не съм била на този принцип!!!
2. Какво мислиш ти за мен не ме интересува  Simple Smile!
3. Щом наредбата го допуска, значи не е случайно!

# 343
  • Мнения: 7 162
Моля за малко ПОМОЩ и информация.
Знам,че не е по темата,за което се извинявам.
Ще записвам малката си дъщеря трети клас в подготвителните модули в СМГ.
Учителите,които ще подготвят 3-ти клас са:Борисова, Данова, Савова, Слабакова , Елза Тодорова, Гигова, Колева.
Знам,че тук пишат няколко мами,чиито деца учат в СМГ и вероятно имат инфо.
Моля,препоръчайте ми преподавател на ЛС за да не спамим темата.
Благодаря.  bouquet

# 344
  • България
  • Мнения: 2 164
Това я питах и аз, но тя иска да е сигурна, че би била приета и другаде за да не чува после разни коментари.... Съжалявам, но все пак тя има някакво основание за поведението си...  Rolling Eyes
Е, нали като излезе първото класиране ще се види за къде й стига балът? Това няма ли да й даде определена сигурност, че би била приета и другаде?
 Разбирам, че много се гордееш с дъщеря си и няма нищо лошо да демонстрираш това, но какъв е смисълът някой да чака да му освободите място? Peace

 Мисля, че вече се извиних и не е нужно да продължава дискусията по темата. Освен това, тя е написала точно едно желание.  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт