СЕДМО-ОСМОКЛАСНИЦИ - на мама умниците!!!! Браво!!!!

  • 26 433
  • 372
  •   1
Отговори
# 345
  • България
  • Мнения: 2 164
 Днешните нападки ми напомнят нападките към Ирина Б. преди да изнесат резултатите от теста по математика. Накрая всички се успокоихте, но трябваше да си изкарате нервите на нея.

# 346
  • София
  • Мнения: 944
Това я питах и аз, но тя иска да е сигурна, че би била приета и другаде за да не чува после разни коментари.... Съжалявам, но все пак тя има някакво основание за поведението си...  Rolling Eyes
Е, нали като излезе първото класиране ще се види за къде й стига балът? Това няма ли да й даде определена сигурност, че би била приета и другаде?
 Разбирам, че много се гордееш с дъщеря си и няма нищо лошо да демонстрираш това, но какъв е смисълът някой да чака да му освободите място? Peace

Някой питаше откъде идват места за второ класиране- ето, и от такива случаи  Peace

# 347
  • София
  • Мнения: 1 266
НТБГ : бал = т-БЕЛ + 3*т-мат +  (мат + бълг) от 7-ми кл

# 348
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Момичета, не нападайте така жената и детето й! Може да прозвучи крайно, но който е учил старателно през годината и е постигнал отлични резултати има право да се зарадва на класирането, макар и да го прави "за спорта". Така или иначе дали след първо, след второ или след трето класиране, децата според това как са си подредили желанията и колко им е бала ще се класират на определени места. Не виждам какво лошо има в случая едно дете да се зарадва на заслужения си успех! И вместо да недоволствате, че SofiaV е споделила, че след първо класиране ще освободят място, защо не се зарадвате, че ще стане така?! Не мислите ли, че идеята всъщност е да се вдъхне кураж на мамите с деца с малко по-нисък бал, че имат шанс децата да влязат на по-добро място, защото ИМА кой да освободи място! Наистина не разбирам това недоволство... нали сме тук, за да си помагаме...

# 349
  • Мнения: 7 162
Момичета, не нападайте така жената и детето й.........

Това исках да напиша и аз! Peace

# 350
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
...Така или иначе дали след първо, след второ или след трето класиране, децата според това как са си подредили желанията и колко им е бала ще се класират на определени места. ...

Това е вярно, така че не виждам защо трябва да се вълнуваме толкова...  Peace

# 351
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
С Ъ О Б Щ Е Н И Е

В нашето гнездо ми казаха, че днес са качени в сайта на РИО   имената и кодовете на училищата във вида, който трябва да се изпишат.

Разрешават да  се попълни в къщи изкарани вида на написване на училища (препоръчително без кодовете) на бланка изкарана от интеренет или директно попълнена и разпечатана. На бланката има възможност да се напишат 104 училища (това го забеляза синът ми) .

Щом едно дете иска някъде - не спирайте и не пълнете темата с караници.


Забравих да напиша, че дават нов входящ номер.

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 14:44 от (х) Dorothy

# 352
  • гр.София
  • Мнения: 465
Така ще е до края на кампанията CryНервни сме,неспокойни сме,силно чувствителни и много мъничко ни трябва да излеем напрежението върху някого.Аз съм на страната на Светли,нали съм състезател и аз имах същата идея,но в обратен ред.Искаше ми се Пеши да се пробва в АК,да свери часовника, а след това да си се яви на приемен изпит и да си учи каквото иска!Той обаче ме отряза със замах и завидно самочувствие-"Така или иначе ще уча СМГ с английски,няма защо да се явявам".Моето верую е,че винаги е по-добре да съжаляваш за нещо,което си направил,отколкото да въздишаш по пропуснати възможности,но при сина ми не е така.Явно и при други е така.Нека сме добри и да се подкрепяме.В крайна сметка децата ни вземат решенията-ние само можем да застанем зад тях #2gunfire Outta Joint
Благодарим на SofiaV ,че споделя с нас радост и грижа!
Много късмет на всички, а ние с Пеши се отдаваме на шопинг-терапия/с новите донемайкъде променени правила не съм сигурна,че го написах правилно/.
До скоро!
 

# 353
  • България
  • Мнения: 2 164
Моето верую е,че винаги е по-добре да съжаляваш за нещо,което си направил,отколкото да въздишаш по пропуснати възможности...
 
newsm10

# 354
  • Мнения: 2 716
Смятам, че Светли може да обърне палачинката в полза на Испанската гимназия и има право да се пробва.
Американски колеж звучи толкова префърцунено  Joy

Подадохме документите. И как възклицаваха госпожите по нас. Аууу какви високи оценки  Flutter аууу ти ще влезеш където искаш  Flutter ауууу направо по първото желание..... Което трябваше да ни подсети да напишем по-малко желания  Joy Но ми стана приятно. И на Лили също  Laughing Все пак написахме 6 желания, 3 от които за "гнездого" (Испанската) за да погалим и егото на госпожите.
Така, разменяйки си комплименти, ... закъснях..... и ме нахокаха  Tired
Как пък точно като мръдна за половин час и притрябвам на всички  Twisted Evil

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 16:11 от Знаток

# 355
  • Мнения: 497
Likras, миналата година в НТБГ след второ класиране е имало 1 свободно място за момчета за паралелките - банково дело с английски и бизнес администрация с испански, а за девойките  е имало едно свободно място за паралелката банково дело с немски. За другите паралелки не е имало свободни места. Най-интересното е, че след 3 класиране са останали 2 свободни места за паралелката банково дело с немски-явно някой не се е записал.....
Но да рискуваш с трето класиране трябва или да имаш нерви -корабни въжета или да си с голямо чувство за хумор, за да приемеш после с усмивка излизането от всякаква класация.

# 356
  • Мнения: 397
Знаток,
първо честито за перфектните резултати на детенце. Браво на Лили! Сигурно много се гордееш с нея...Дай боже всекиму такива успехи.
Би ли споделила къде се подготвяхте по БЕЛ и математика? Може и да си писала преди, но съм пропуснала.

Поздрави,  

# 357
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Знаток,
първо честито за перфектните резултати на детенце. Браво на Лили! Сигурно много се гордееш с нея...Дай боже всекиму такива успехи.
Би ли споделила къде се подготвяхте по БЕЛ и математика? Може и да си писала преди, но съм пропуснала.

Поздрави,  

Доколкото знам в СМГ...  Simple Smile

# 358
  • Мнения: 2 716
СМГ и госпожа Поли Нейзнамфамилията  Embarassed

# 359
  • България
  • Мнения: 2 164
 Знаток, Браво! Права си да се гордееш с Лили, има защо!!! newsm51

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт