Пролетна мама искам да стана-тема 6

  • 11 791
  • 372
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!Пуснахме си гласа днес и сега в къщи на хладно,пуснала съм климатика.
Как сте?В събота заминаваме за Априлци!

# 31
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте отново,аз съм вкъщи още не съм гласувала,по късно ще отида,днес съм гледачка гледам мойта щерка и на зълвами момиченцето,което е с 6м по голяма от Моника-по скоро те сами се гледат-играят си,гледат ТВ,вече са големи и се справят.

# 32
  • Мнения: 6 056
в къщи ремонта продължава а аз съм си донесла и домашна от работа.
Иринка приятно изкарване Hug

# 33
  • Мнения: 213
И аз пуснах гласа, мъжът ми по примера на гръцката демокрация ме подстрекава да гласувам отново, след като спрях през '08  Laughing Но изборът си е мой, както и за него и всички, които познавам и живеят в БГ, но нямат гражданство - като моите арменци  Wink Голяма отговорност, но справих се - сега чакам да видя каква сме я надробили  Peace

Иринка, прегърни децата  Hug Ще е страхотна почивка, моят гинеколог трепе всякаква фауна по къщата на жена си в Априлци и постоянно ми се оплаква каква животинска вакханалия е (все пак човекът е лекар, мисля си  Wink).

  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 768
Здравейте!Пуснахме си гласа днес и сега в къщи на хладно,пуснала съм климатика.
Как сте?В събота заминаваме за Априлци!

Приятно прекарване. Hug Ще идвате към моя край.Много се радвам. Grinning

# 35
  • Мнения: 1 768
Ох,малко да отдъхна и аз,че се бях много уплашила.Мики свали температурата едва днес.Надявам се,че няма да я вдигне тази нощ и ще спи спокойно. Praynig
Късмет на всички бебеправещи през новата седмица.Още си има шанс за мартенче. Wink

Целувки от мен!

# 36
  • Мнения: 6 056
Добро утро мили дами,
Лек прохладен ден ви желая,тук от сега е горещо.
 Hug Hug Hug

# 37
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро,денят изобщо май няма да е прохладен,от сега още е жега пък на обяд незнам какво ще става.
Веси как е Мики,как спахте?
Ирина колко време ще сте на почивка?
Наистина май още има време за мартенчета,действайте по план,пък аз ще стискам палци.

# 38
  • Мнения: 1 768
Добро утро,денят изобщо май няма да е прохладен,от сега още е жега пък на обяд незнам какво ще става.
Веси как е Мики,как спахте?
Благодаря,добре е.Температурата свърши,но Мики продължава да се буди по същото време като предните четири нощи.Дано отново влезе в ритъм. Peace

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Ани ще ни няма 8дни.

# 40
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добър ден,
аз вече съм почивка, пратих Вики на Кюстендил и сега си оправям документите за борсата. От сряда пък ще изкарам един курс на бързо, дано да ми е от полза.  Wink
Ани стискам палци за доктора, всичко да бъде наред. Laughing
Ирина приятно изкарване на вас на почивката. Grinning
Весе по бързо въстановяване на малката след вируса. Praynig
На всички лек и приятен ден. Wink

# 41
  • Мнения: 3 695
Добро утро/Добър ден от мен!  bouquet
Позагубила съм темата, но ето ме отново.  Hug
Хайде на кафе/ закуска/ обяд - кой каквото му е кеф : /За Веси и който е на диета - втората опция Wink/



Ирина - приятна почивка! Ани - чакаме с нетърпение прегледа ти, всичко ще е наред!  Hug
Аз съм в очакване на 17 юли вече да ходим на моренце!   grinning039 help  sport027
Приятен ден на всички!  Peace

# 42
  • Мнения: 1 768
Тини,много мило,че си помислила и за мен. Hug Ммм,че вкусни плодчета. Flutter

# 43
  • Мнения: 6 056
Тини и аз чакам 17-ти,но за да се появи оная лелка и да започваме отново.
Марси какъв курс ще караш?

# 44
  • Мнения: 213
Тини, страхотна почерпка  Hug Благодаря! Въпреки че днес аз трябваше да черпя май, ама  Sunglasses

Днес ми свърши лечението, физическото ми състояние е перфектно за забременяване и раждане според лекаря  Peace Боядиса ме за последен път ей-така, в името на третирането  Wink

В петък съм за първата ваксина от серията срещу рак на шийката  Grinning Така че може и да поизчакаме за бебенце половин година  Wink Ще видим  Grinning

Марси, стискам палци накрая всичко да се нареди както ти го искаш  Hug

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт