Пролетна мама искам да стана-тема 6

  • 11 822
  • 372
  •   1
Отговори
# 315
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
При нас снощи валя малко,днес е пак слънчево,но не много горещо има прохладен вятър.
мамо нани кога заминавате за море,къде ще ходите.
Аз на 15 отивам в Котел ще поседя 1 седмица и после с Моника се прибираме,вече много ми домъчня за нея.

# 316
  • ЕН
  • Мнения: 543
на 16.08. тръгваме. на слънчев бряг ще бъдем. резервирахме преди от 19.08 но ще идем по раничко. дано времето е хубаво.
малкия има проблеми с кожата и миналата почивка на морето разбрах че морската вода и пясъка му повлияха положително, та вместо 2 седмици тази година ни отпускат 20дни  Mr. Green малко доста ми е , но пък ще стана по черна и циганетата  Joy
anik79 малко остана до 15.08. скоро ще си гушнеш принцеската
най накрая и тук пекна слънце

# 317
  • София
  • Мнения: 1 220
Здравейте,  Hug
mama nani, честит ти рожденик с голямо закъснение, да ти е жив и здрав.
Мерси момичета за подкрепата, дано да сте прави и въпреки песимизма ми да имам късмет този месец.  Дай Боже да стане, тази седмица съм на лов  Praynig
Стискам силно палци на всички чакащи, като мен своето чудо  Hug
Ние също ще стегнем куфарите за кратка почивка в Гърция, вече нямам търпение  Crazy.
Хубава и успешна седмица  Hug Heart Eyes

# 318
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте и от мен,аз съм на работа,но като съм на работа май се чувствам по добре,2дена вкъщи така се отпуснах,нали и детето го няма,цял ден от леглото на масата и обратно.В събота заминавам за 1седмица при детето и после заедно се прибираме,нямам търпение.

# 319
  • Мнения: 6 141
Здравейте ,мен ме обхванала една апатия,нищо не ми се прави,само си мисля за предстоящата отпуска,да си почина малко,иначе с пролетното бебе почти на 100% се разминаваме,ще я мислим,здраве да е.
А само ако знаете колко познати са забременели,накъдето се обърна и виждам коремчета,Живи здрави ще се радвам на техните бебоци засега.

# 320
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
J M M защо да сте се разминали,ми май месец най хубавия пролетен месец,стискам палци,горе главите.

# 321
  • Мнения: 3 695
И моята госпожица е при бабите и нито готвя, нито чистя  Blush , само ходим нанякъде с мъжа ми. Ама така е като за пръв път я оставяме при друг да я гледа, а ни е мъчноооо, вече не зная как ще доживея до петък.
Поздрави!   bouquet

# 322
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Тини-мини,как си,ходи ли вече на лекар?

# 323
  • Мнения: 3 695
Тази седмица ще ходя уж. Благодаря, че попита. Иначе нищо ми няма като симптоми, освен болезнени гърди.
Ти как си?

# 324
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Малко по малко започна да ми отминава гаденето,но бях доста зле,по цял ден ми беше лошо,сега само сутрин.С моника съм нямала такива симптоми,само гърдите ме боляха.

# 325
  • София
  • Мнения: 1 220
J_M_M, и мен ме е хванала една апатия.
Тоя месец ми е много смотан  ooooh!. вероятно и овулация няма да имам, така че и аз се разминавам с пролетната мама.
Надявам се поне в лятната да се класирам  Praynig

# 326
  • Мнения: 1 187
Привет и то мен. Само ви чета, защото няма какво да пиша. Ежедневието просто ме смазва.

# 327
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте,как сте?Аз днес съм на преглед,стискайте палци всичко да е наред,сигурно и изследвания ще ми пуснат.Някой знае ли какви,че аз съм забравила.

# 328
  • Мнения: 6 141
Здравейте,
Ани и аз съм позабравила ,но си спомням че ми източиха доста кръв(за мен е кошмарно)
но само си повтарях че е за добро,а сега съм в очакване на гостенката,така и нямах овулация този месец,да видим как ще е следващия,и ако ли не октомври отново при доки.

# 329
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
J M M дано да грешиш и да си имала овулация.
Аз от взимането на кръв не се притеснявам,но цитонамазка-много неприятно,май взимаха първия път.

Общи условия

Активация на акаунт