Как да изчистя боята за коса от кожата на лицето?

  • 6 626
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Това ми е въпроса. Уж много внимавах докъто се боядисам да не си намажа лицето, но явно не съм внимавала достатъчно и сега има боя. Незнам с какво да пробвам да я изчистия.Давайте идеи??

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
С къдрин за коса пробва ли?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 481
ами със спирт пробвай

# 3
  • Мнения: 87
В домашна обстановка най-лесно става с пепел от цигара, нанесена на влажен памук.
Действа безотказно.  Peace

# 4
  • Мнения: 379
тюх и аз това щях да кажа - иначе и с лакочистител става

# 5
  • Мнения: 87
тюх и аз това щях да кажа - иначе и с лакочистител става

С лакочистител по лицето не е ли кофти?  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 428
Моята фризьорка много успешно я чисти с мокри кърпи.
С лакочистител ще се зачерви кожата.

# 7
  • Германия
  • Мнения: 240
В домашна обстановка най-лесно става с пепел от цигара, нанесена на влажен памук.
Действа безотказно.  Peace
Peace

А иначе, за да не се цапа лицето, педи да започнеш да боядисваш си намажи кожатав близост до основите на косата обилно с мазно кремче, така не хваща боята (ох, как малоумно го обясних само Laughing )

# 8
  • Мнения: 379
тюх и аз това щях да кажа - иначе и с лакочистител става

С лакочистител по лицето не е ли кофти?  Rolling Eyes
е че то не натискаш силно и продължително - лекичко на мястото и излиза - аз съм го правила и ми няма нищо, но ако сте с чувствителни кожи и се притеснявате по-добре недейте. то и пепел от цигара за лицето не е няй-полезното, ама с боята ли да си ходим? Laughing

# 9
  • Мнения: 87
А иначе, за да не се цапа лицето, педи да започнеш да боядисваш си намажи кожатав близост до основите на косата обилно с мазно кремче, така не хваща боята (ох, как малоумно го обясних само Laughing )

Тук обаче има друга опасност - от топлината на кожата кремът да се "качи" нагоре върху космите
и в основата си те да останат небоядисани.  Hug
От личен опит го казвам.

# 10
  • Мнения: 87
тюх и аз това щях да кажа - иначе и с лакочистител става

С лакочистител по лицето не е ли кофти?  Rolling Eyes
е че то не натискаш силно и продължително - лекичко на мястото и излиза - аз съм го правила и ми няма нищо, но ако сте с чувствителни кожи и се притеснявате по-добре недейте. то и пепел от цигара за лицето не е няй-полезното, ама с боята ли да си ходим? Laughing

Далеч съм от мисълта, че е полезна, просто не всеки има къдрин в домашна обстановка.
А, идеята е все пак да я махнем излишната украса.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2
мерси за отговорите, сега ще пробвам с лакочистител ако не стане ще видиа с какво друго.

Общи условия

Активация на акаунт