ЯНУАРКИ 2010 - 9 тема

  • 14 349
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44
Ние живеем в апартамент,но сме на партер и е почти като къща,до скоро имах две кученца но едното почина,но никога не съм помисляла да се разделя с тях.Както каза някой те ми бяха първите бебчета и до сега са ни дарявали с толкова много любов и радост.Просто хигиената се засилва малко повече и няма да има никакви проблеми,а и животните до колкото съм чела помагат за развитието на децата.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 245
Много се радвам, че толкова много от вас са на моето мнение! Според мен животните ни правят по-добри!

Стайл, бебците са страхотни!  Heart Eyes Да ви донесат много радост!

# 32
  • Мнения: 527
Здравейте януарки, реших и аз най-накрая да се присъединя към вашия отбор. Страхувах се до сега, но след като вчера видях, че всичко с бебо е наред, започнах официално да съобщавам на всички. Казвам се Вили, терминът ми е 17 януари и на вчерашната ФМ се видя, че май отново ще ставам мъжка мама, а толкова исках мома, но не ми било писано.
Специално искам да поздравя Роси79 и Една от нас, с които сме споделяли тревоги в една друга тема  Hug.
Роси79, я кажи ти от къде си така сигурна, че пак очакваш мъж. На мен така ми се иска това стърчащо нещо, което видяхме на прегледа да се окаже нещо друго  Blush.

# 33
  • БГ
  • Мнения: 1 167
Привет и от мен в новата темичка!!!   Hug  Аз и днес съм на работа!  Sad  Сериозно се замислям по въпроса с обездвижването, имам чувството, че в това е проблема на вечерните ми неразположения, а именно чувство на ситост, липса на апетит и леки болки в гърба, нямам време за фитнес, а почти всяка вечер вали и не става за разходки, чудя се дали да не си взема бягаща пътечка в къщи?!

Style, у вас определено е много весело!!!   Hug  А зайчетата ви са прекрасни - и родители и бебета!!!

Ние в момента си нямаме домашен любимец, имахме далматинец, взехме го на 28 дни, гледахме си го като наше детенце, пътуваше навсякъде с нас, но за съжаление през м.февруари почина от старост, беше на 15 години.  Cry  В момента имаме чау-чау, но е на вилата, родителите на съпруга ми се грижат за нея, виждаме я само през уикендите, много е сладка, но едва ли някога ще я вземем при нас в апартамента, мъжа ми е против.

И аз много намалих възможностите в гардероба си, само два чифта дънки, от старите, ми стават, купих си нови 7/8-ми с ниска талия и ластичен колан. От миналата бременност имам 3 панталона и скоро май ще прибягна отново до тях. Коремче си имам, но не съм наддала и грам досега, оказа се, че общо за деня ям по-малко от преди!?!  newsm78

Тарталета, чудесна новина, това вече си е истинска комуникация, ех, дано и ние скоро се похвалим със същото!

# 34
  • Мнения: 579
оххххх,само аз ли не си усещам бебето в 14та седмица,толкова ли съм безчувствена??!

Style,зайченцата са много сладки!Честито!

# 35
  • Мнения: X
Здравейте и от мен.
Style,зайчетата много са сладки.
Ето това днес намерих
http://www.letsgym.com/2007/02/12/gimnastika-za-bremenni-nagledno/

# 36
  • София
  • Мнения: 1 350
оххххх,само аз ли не си усещам бебето в 14та седмица,толкова ли съм безчувствена??!

Style,зайченцата са много сладки!Честито!

Не се притеснявай ще го усетиш. Много зависи къде е разположено бебето. При мен и предишният път и сега е на предната колемна стена и за това може би толко рано го усещам.
 Аз минавам да се отчета само, че днес се чувствам добре и оиваме да празнуваме на синковеца рожденният ден. дна виртуална почерпка от нас за всички вас   chef  bouquet ( понеже се засегна темата за храната ще минете само с имотикони без картинки с манджи и напитки  Wink )

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте на всички бъдещи мамчета! bye
Най-накрая реших и аз да се присъединя към вас. Моят термин е на 15.01.2010 г. с ПРМ на 07.04.2009 г. Много ми е приятно да ви чета и ще се радвам да споделяме мнения.
Желая ви лека бременност и накрая да си гушкаме живи и здрави бебчета!

# 38
  • Мнения: 366
Еvка, да ти е живо и здраво порастналото момченце. Много щастие и само радост да ви носи и да си изкарето хубаво на посрещането днес Simple Smile

just_an_ODDalisque, аз чак втората бременност усетих бебето 14-та седмица, първата нямам спомен, но беше много по-късно и ако не се лъжа чак до 20-22 г.с. няма нужда да се притесняваме ако не усещаме. Доста е различно това с чувствеността. Като слушам приятелки как се оплакват през бременносттите си от ритници, движения, преобръщания, как бебетата не им давали да спят и пр., а аз и на най-мъничкото докосване се радвах - моите девойки бяха кротки в корема за разлика от сега Simple Smile))

Тарталета, страхотно е първото усещане - помня, че го сравняваха с пърхане на пеперуда или бълбукане на мънички мехурчета Simple Smile

За спорта в общи линии кой на каквото е свикнал може да продължи в по-леки тепмове, като тръскащите и рискове спортове са забранени. При бягането не трябваше пулсът да надминава 140 удара, както и при всяко друго натоварване. Има много гимнастики, стречинг, йога и Палатес за бременни - въпрос на избор. Аз ще си кретам с разходките и живот и здраве плуване в Тетевен или на море. До сега винаги съм се къпала по време на бременност, при това по много, не понасям печенето и слънцето по принцип Simple Smile

villy и Anelia83, добре дошли и на вас в януарската групичка Simple Smile

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Евка, честита ти радост   bouquet

Тарталета, страхотно е първото усещане - помня, че го сравняваха с пърхане на пеперуда или бълбукане на мънички мехурчета Simple Smile

Така е точно- мънички мехурчета, пеперудени криле... Ритници е силно казано, прекалено са малки още бебоците.

# 40
  • Мнения: 869
Момичета не мога да ви изчета всичко което сте писали след последното ми влизане в темата и ще ви питам има ли някой от вас с вече готови резултати от биохимичния скрининг.Аз получих резултати вчера и от тогава не съм на себе си..Риска ми за Даун е 1 от 460 ,което си е висок риск.Много се притеснявам.естествено ще направя и следващия скрининг,но дотогава ще ми трябва малко подкрепа.Ох,как ще издържа на това напрежение не знам. Sad

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте на всички мами  Hug !
Най-накрая след доста време и аз искам да се включа към"отбора". Моят термин е на 08.01.2010г. ПРМ на 04.04.2009г. Това ще ми е втора бременност.
Пожелавам на всички лека бременност и много   bouquet !

# 42
  • Мнения: 560
Записвам се да следя.Нямам какво да кажа.
Още се чудя да правя ли първата ФМ....все пак чак София...но пък от друга страна ще науча за бебето  newsm78

Style как се справяш с 3 заека и сега вече 7 и 2 деца....много е весело...но аз не бих се оправила  Shocked

# 43
  • Мнения: 803
Ела79, не изпадай в паника. Все още нищо не е окончателно. Може стойностите да ти изглеждат стряскащи, но сама знаеш колко противоречиви са резултатите от това изследване. Знам, че е лесно да се каже, но се опитай да се успокоиш. Така или иначе, в момента друго не можеш да направиш. Силни прегръдки от мен и стискам много палци да е фалшива тревога.
 Hug

# 44
  • Мнения: 229
Здравейте момичета, благодаря за съветите  bouquet. Вече съм доста по добре.
Ела 79, знам че ти е много притеснено, съчувствам ти искрено, била съм в сходни ситуации. Разбирам те напълно. Искам само да ти кажа, че на една позната /рехабилитаторка е на деца с ДЦП/, бяха излязли  подобни резултати на дъщеря й, но тя не и позволи да махне бебето, прави консултации с много известни специалисти и всички казаха, че винаги съществува възможност за грешка. Роди живо и здраво момченце. Проучи въпроса, чети, консултирай се и най-важното,опитай се да се успокоиш. Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт