Мнение за банка Пиреус?

  • 1 350
  • 14
  •   1
Отговори
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Интересува ме как е обслужването на фирмени клиенти. newsm78

# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аз нямам забележки, техни клиенти сме от 2006. Какво по-конкретно те интересува?

# 2
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Как е онлайн банкирането, защото Прокредит имат проблем и ще ги сменям. Close

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Заради банкиране ще сменяш банка, впечатлена съм.  Laughing
Гръцка банка, нямам против гърците, но и тази банка раздаваше кредити тип "По-по-по" без доказване на доходи.

# 4
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Че коя банка не даваше такива?  Laughing
Имаме он-лайн банкиране, но само за информация, без операции он-лайн.

# 5
  • Мнения: 494
Банкирането им не струва. Често системата им се скапва или не получаваш смс навреме, за да потвърдиш транзакциите, или нареждане "изпада",т.е. без основателни причини не го обработват. Или пък друг случай - пари, които чакаме от клиент (който е и клиент на същата банка) вместо да постъпят по нашата сметка, те се отразяват по сметката на клиента, като се обадиш сторнират, но все пак е много грубо. Ако плащаш във валута, ще ти одерат кожата от такси. За мен това не е банката, с която бих работила, ако зависеше от мен.

# 6
  • Мнения: 13 512
Как е онлайн банкирането, защото Прокредит имат проблем и ще ги сменям. Close
какъв им е проблема на Прокредит? Аз от 2 години го ползвам почти ежедневно и досега нито един път не съм имала проблем

# 7
  • Мнения: 3 414
Как е онлайн банкирането, защото Прокредит имат проблем и ще ги сменям. Close
какъв им е проблема на Прокредит? Аз от 2 години го ползвам почти ежедневно и досега нито един път не съм имала проблем
да, и аз съм доволна от прокредит.

# 8
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Как е онлайн банкирането, защото Прокредит имат проблем и ще ги сменям. Close
какъв им е проблема на Прокредит? Аз от 2 години го ползвам почти ежедневно и досега нито един път не съм имала проблем

И аз бях доволна, но от година-две започнаха да се дънят. Редовно ми бавят големи плащания, че не били дошли, а после в извлечението виждам, че са дошли още предния месец. Shocked Хайде, това го преглътнах, макар че около Нова година ми беше много кофти с тези бавеници, парите са за хонорари и аз ги изплащах от себе си. Това, което преля чашата обаче, е че в онлайн извлечението се вписват плащания или тегления от карта, които изобщо не са се състояли.#Crazy На мъжа ми са му казали, че има някакъв проблем, щели да го оправят. И сега от петък не мога да проверя имам ли плащания...Също ми е странно, че все още излизат погасявания по кредит, който предсрочно погасихме. newsm78 Обяснили са на мъжа ми, че излизат в извлечението, но пари реално не се теглят.

Мислех, че другите банки са по- добре /Пиреус са ми с удобни офиси/, но като чета миа_риа май и те не са по- добри!

# 9
  • Мнения: 13 512
Изненадана съм. От 5 години съм клиент на банката, нямам нито един закъснял превод. Както казах- ежедневно ползвам банкиране поне по 1 сметка. Много съм доволна от тях. До нас има 4 банки, на еднакво разстояние. Опитах всички и избрах тази. повече от 5 мин. никога не съм чакала на каса или  гише. За бакирането вече казах.

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ако плащаш във валута, ще ти одерат кожата от такси.
В коя банка не е така ?

Аз съм доволна от интернет банкирането.Проблеми не съм имала,а и таксите за преводите са по-ниски отколкото,ако се отиде в  клон.

# 11
  • Мнения: 38
Вече седма година моите сметки са там -перфектни са и много любезни

# 12
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
В Пиреус ли?

Вече втора седмица нямам интернет банкиране, оправяли грешките... Sad

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
В Пиреус ли?

Вече втора седмица нямам интернет банкиране, оправяли грешките... Sad
По принцип се пише ПиреОс.

Как от 2 седмици нямаш банкиране,като на 5 юли си питала дали е добро, за да смениш това,което ползваш? Или имаш предвид това на Прокредит?

# 14
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Да, от Прокредит си оправят грешките, от които се оплаквах и заради които искам да ги сменя.

Ха, вярно че на тяхната страница са се изписали Пиреос. Simple Smile А в интернет и в медиите се срещат и двете.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 15:58 от вселена

Общи условия

Активация на акаунт