Имам въпрос за витамините Саностол

  • 47 884
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 471
Аз също взех саностол, бебо е на 8 м и ми казаха по 4 мл  на ден

# 16
  • София
  • Мнения: 593
Никъде не пише, нито на листовката , нито на опаковката Rolling EyesКолко време може да се ползва след отваряне ?

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 12:47 от Лала Рахин

# 17
  • Мнения: 1 677
Сиропът за деца над една година изглежда точно както авторката го е дала на първата снимка. Пред мен е немската опаковка на Саностол - мултивитаминен сироп, на него е написано, че е за деца над три години и за възрастни - дозировката и за деца над 3, и за възрастни е 10мл дневно. Това е за видовете, които продават в Германия.
Но аз в България съм купувала Мултисаностол и съм го давала на децата, когато бяха съвсем малки, но не помня каква беше дозировката.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
А колко време да го давам и колко да почива?
Благодаря ви за отговорите Hug
и аз давам от този който си купила, другия не съм го виждала.
по предписание на лекаря давам по 2,5 мл от сиропа (приблизително е чаена лъжичка) по 10 дни в месеца останалите се почива.
за първи път му дадох от този сироп когато е бил някъде на поне година и половина или година и осем месеца, отново след предписание от педиатъра.

# 19
  • Мнения: 52
детето ми се беше разболяло,когато бяхме на по4ивка и загуби апетита си и отслабна,педиатарката му ми препора4а витамите "САНОСТОЛ"МНОГО НИ ПОМОГНАХА.давах му по една супена лъжица на ден.

# 20
  • Мнения: 790
полезно, мерси

# 21
  • София
  • Мнения: 508
И аз давам от този който си купила - дозировката според моето педи е една чаена лъжичка сутрин за дъщеря ми, за сина ми една сутрин и една след следобедния сън, три месеца подред по 10 дена /останалите се почива/. Препоръча го за засилване на организма заради предстоящата зима  Peace

# 22
  • Мнения: 1 043
Вече 2- ра година вземам Саностол. Доволна съм.
Давам по 1 супена лъжица всяка сутрин.
Миналата година давах по 1 чаена.

# 23
  • Мнения: 1 558
Аз давах абсолютно същия на сина ми миналата зима.Тогава той беше на същата възраст.Педиатъра ни го изписа Peace

# 24
  • Мнения: 122
Нашата педиатърка изписа Sanostol на сина ми за подсилване защитните сили при простуда. Беше  на възраст около годинка. Дозата беше 1 ч. л дневно. А за повишаване на апетита ни беше предписала Мултивитамол на Д-р Тайс. Дори на опаковката пише - "Подсилва имунната система и апетита"

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 01:12 от kiki15

# 25
  • Мнения: 96
на моя имаше описание на български -хранителна добавка до 10 мл на ден ама аз давах по малко имаше дни в който и не давах ,но за мен това са най-добрте витамини за злояди каквито никога не сме били ,но аз и като дете съм ги пила.

# 26
  • Мнения: 216
Можеш да даваш по 1 ч.л. на ден - по схема: даваш 20 дни и след това почиваш 10 дни и после пак 20 дни. Сиропчето е добър имуностимулатор и нашият педиатър ни го изписва за зимният период  Peace

# 27
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Дъщеря ми е на година и половина и давам по 1 и половина ч.л. , но аз не го давам за апетит , а като витамини , които да я закрепят от вируси в яслата.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Аз съм купувала Мултисаностол. Преди време имаше. После го замениха с този.

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
купувам същия като този, който ти си взела давам по 5мл. всяка сутрин 20 дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт