Зеленикави изпражнения в жегите

  • 3 486
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 763
Имам следния въпрос: Зеленикавите изпражнения могат ли да означават нещо друго, освен че бебето си хапва предимно предно мляко? От няколко дни моят малък мъж е чувствително по-разхлабен /не става дума за разстройство/ и акито му е зеленикаво. Притеснено ми е, защото не сме променяли начина на хранене, нито пък аз съм яла нещо по-различно от досега. На пръв поглед няма видима разлика в тонуса му. Малко по-киселичък е, но и преди е киселял, пък акото му си е било наред. Не му се яде много. Прави ми впечатление, че яде най-много сутрин /около 7 ч./, после към 10 ч. и след залез слънце. През целия останал ден само "замезва". Може ли да е хванал някакъв вирус, или пък да е настинал? Все пак много се поти, после спи...знам ли newsm78 Имам чувство, че червата му са по-шумни от обикновено. Обадих се на джипката - каза че било нормално, да не се притеснявам. Да, ама аз докато не чуя  и тук какво мислите, ще се притеснявам. #Crazy

# 1
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Когато моето бебе акаше зелено доктора беше категоричен, че е от моята храна. Отмина от само себе си. Аз обаче бях забелязала, че е придружено от колики. Вероятно едното е причина за другото.

# 2
# 3
  • Мнения: 763
Благодаря! Поуспокоих се! Само не разбрах, защо не трябва да има слуз в акитата.  newsm78 Предварително се извинявам, ако и за това вече е писано някъде, но с изтръпналия си от безсъние мозък не мога да го открия. smile3538

# 4
  • Мнения: 1 174
Зеления цвят в акото не е тревожен, може да е от топлото или от окисляване, но слузта е друго нещо. Тогава вече може двете неща в комбинация да са признак за алергия, непоносимост към храна, дори част от симптомите на АБКМ са зелени акита със слуз.
Ето една тема, прочети поста на  sneji 73 :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236636.0

# 5
  • Мнения: 763
rosy bosy, благодаря ти! Засега слуз нямаме, всъщност ако не се брои цветът, на акото всичко друго си му е както обикновено. Имам обаче съмнения за един сок от ябълка, който си купих и който пия, като го разреждам силно с вода. Днес не съм пила - да видим, това ли ще се окаже. Другото ново е таратор, ама чак пък от него.... newsm78 Струва ми се и че има колики, та най-вероятно храна ще да е. Peace

# 6
  • Мнения: 5 393
Зелени изпражнения се получават от много неща- храна, която майката е консумирала, колики, претопляне, простудяване....

Общи условия

Активация на акаунт