"Отчаяни съпруги" - в очакване на 6-ти сезон

  • 51 485
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 485
бравоооооооооооооооо   и  мерси   newsm44 newsm44 newsm44 сядам да  гледам

# 661
  • Мнения: 212
Ееее супер сте.  Hug Утре сутринта с чаша горещо кафе ще се насладя на новата серийка- кой ка'т мен!  jumpuu

# 662
  • Мнения: 511
Иеееееееееееее!
Тази вечер пак ще гледам.
С бг суб е по-яко

# 663
  • Мнения: 1 741
изгледах со с бг субс.
Имаше моменти на които елементарни фрази бяха преведени в буквален смисъл.   Sick
И също постоянно ми закъсняваха, нищо че ги регулирах

# 664
  • Мнения: 511
Във fboox7 точно това сега коментират,че изостават много.
Дона утре излезе нищо по-добро.

# 665
  • Мнения: 3 988
3 страници драма "Кога ще са готови субтитрите?" и после 3 страници "Вече има субтитри! Честито!" и я има, я няма 2 коментара за серията...  Tired
Обезмисли се темата вече...

# 666
  • Мнения: 77
и 5 страници в началото "запис"  Mr. Green

За серията: Интересна беше (поне за мен)! Хареса ми, че наблегнаха на новото семейство! Все още се съмнявам кой точно е нападнал Джули!  Thinking Новата драма на Сюзън ме нерви - определено не могат да измислят нещо яко и за нея!
Габи и Карлос са ми тотални любимци! Но къде за Бога е другото им детенце - Сесилия! От два сезона - само 4, 5 пъти я дадоха!  #Crazy  Хареса ми как реагираха Линет и Том на това, което разбраха за Джули - и според мен това е правилната постъпка!

Нарочно не пиша конкретни неща, ако някой все още не е гледал... Whistling

# 667
  • Мнения: 5 710
3 страници драма "Кога ще са готови субтитрите?" и после 3 страници "Вече има субтитри! Честито!" и я има, я няма 2 коментара за серията...  Tired
Обезмисли се темата вече...

не се! аз коментирах, а понеже в момента готвя пуснах отново епизода да ми прави компания и ми се прокрадна една мислА за Джули ...
Защо сме сигурни, че Джули е добро дете? Както каза любовника й всяка история има 2 страни, а Джули явно си пада по възрастни мъже и ги омотава с приказки, което ме навежда на мисълта, че някое старо гадже може да й е посегнало.
Освен това самата Джули, когато й съобщиха, че няма начин да не се обърнат към полицията беше като че ли притеснена. Момичето е умно и потайно. Мдам.

# 668
  • Мнения: 1 741
не се ли казва Силия детенцето ?  newsm78

# 669
  • Мнения: 77
не се ли казва Силия детенцето ?  newsm78

Да бе, май така беше...то как да го запомня...  Laughing

# 670
  • Paris
  • Мнения: 1 727
3 страници драма "Кога ще са готови субтитрите?" и после 3 страници "Вече има субтитри! Честито!" и я има, я няма 2 коментара за серията...  Tired
Обезмисли се темата вече...

не се! аз коментирах, а понеже в момента готвя пуснах отново епизода да ми прави компания и ми се прокрадна една мислА за Джули ...
Защо сме сигурни, че Джули е добро дете? Както каза любовника й всяка история има 2 страни, а Джули явно си пада по възрастни мъже и ги омотава с приказки, което ме навежда на мисълта, че някое старо гадже може да й е посегнало.
Освен това самата Джули, когато й съобщиха, че няма начин да не се обърнат към полицията беше като че ли притеснена. Момичето е умно и потайно. Мдам.
Леле! Това никога не би ми минало през главата. Но пък като се замисли човек, защо не newsm78

# 671
  • Мнения: 5 710
не се ли казва Силия детенцето ?  newsm78

И беше спомената от Габи в този епизод, т.е не са я изтрили просто ей така:) " Май Силия падна" или нещо такова каза , когато се оптиваше да се измъкне от разговора с Карлос.

# 672
  • Мнения: 192
Да ви кажа момичета, че ако гледате серията с Windows Media Player, субовете наитина изостават много. Обаче като ги пуснах с GOM Player, направо си заспаха. Но имат много да се доизпипват...  Tired

# 673
  • Мнения: 2 381
3 страници драма "Кога ще са готови субтитрите?" и после 3 страници "Вече има субтитри! Честито!" и я има, я няма 2 коментара за серията...  Tired
Обезмисли се темата вече...

забрави "и аз отивам да гледам", но без коментар след това...  Tired

.....
И Катрин беше отр образ в началото, но след развръзката съпругите застанаха на нейна страна. Имам усещането, че така ще стане и с Анджи.
Сега като се замисля наистина Джули си пада по възрастни мъже.

# 674
  • Мнения: 3 988
Ники, аз бях гледала епизода вече и влязох да коментирам и обменям подозрения, но ми се отщя.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт