Отговори
# 270
  • Мнения: 128
Ей,хора,не знам вече. Чувствам се просто като разнебитена - с много ниско кръвно и с болезнени лимфи - а за псхииката да не говорим - имам чувството, че целият свят ме е притиснал - а бебето по цели следобеди не спи и се къса от рев без всякаква причина. Нахранен, гушкан, сух, няма колики, а се сцепва да реве  - не знам какво да го правя. Иде ми да си хвана очите и да избягам нанякъде, но къде, като няма кой да го поеме от ръцете ми дори и за 20 минути. Или ще пропуша пак, или ще откача, но определено няма да издържа.
Имали ли сте такива кофти дни, чудя се вече дали съм нормална, или псхиясвам.

# 271
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
.... бебето по цели следобеди не спи и се къса от рев без всякаква причина. Нахранен, гушкан, сух, няма колики, а се сцепва да реве  - не знам какво да го правя. Иде ми да си хвана очите и да избягам нанякъде, но къде, като няма кой да го поеме от ръцете ми дори и за 20 минути.....

Същото положение е и при нас. Оправдавам го с времето - единият ден 15С., следващият - 35С. Ние сме като парцали, а представям си какво им е на бебетата. Определено се психясваме обаче като не можем да починем, а дребните се плачат неутешимо и са неспокойни с часове. чера Емата е спала почти 4 часа /с прекъсване за хранене и малко рев/ навън. Днес обаде следобед сме си вкъщи и ме подлудява.

# 272
  • Мнения: 83
Здравейте и от нас  Hug
Да се похвалим , че днес си взехме "държавните" парички и се чудим как ще ги изхарчим тези 250 лв  newsm12 Е хайде първо да почерпим вас  newsm53
Честит рожден ден Galia1982!
KayRenn  така ме разсмя  с този коментар ,нямам думи newsm62
Dendri , madlena_bg80  много са ви сладки куклите,ние вече сме се договорили с Герибг за Рая и с Аско за Дианка,но нека да опитаме и при вас а пък  ако не ни хареса нито една от мацките ще продължаме с търсенето  smile3503

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 14:58 от plami213

# 273
  • Мнения: 445
Мийка, спокойно, всеки ден имам такива моменти. Вечер го връчвам на татко му, друга помощ нямам. Пази си нервите за времето, когато ще имаш още едно дете  Grinning. Радвай се дори на тези моменти, защото минават изключително бързо  Hug

НЕ ПРОПУШВАЙ! Просто няма да ти остава време и за цигара  Grinning

# 274
  • Мнения: 66
Ей,хора,не знам вече. бебето по цели следобеди не спи и се къса от рев без всякаква причина. Нахранен, гушкан, сух, няма колики, а се сцепва да реве  - не знам какво да го правя. Иде ми да си хвана очите и да избягам нанякъде, но къде, като няма кой да го поеме от ръцете ми дори и за 20 минути. Имали ли сте такива кофти дни, чудя се вече дали съм нормална, или псхиясвам.

СПОКОЙНО, И АЗ ИМАМ ТАКИВА ДНИ НА БЕЗСИЛИЕ и ПРЕУМОРА, ДАНО ВСИЧКО МИНЕ СКОРО И БЕБО СЕ УСПОКОИ. НА МЕН МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧЕ АКО АЗ СЪМ НЕРВНА И ТОЙ Е. ТАКА ЧЕ ОПИТАЙ ДА СЕ УСПОКОИШ.    bouquet  bouquet  bouquet

# 275
  • Мнения: 826
Момичета малко по-рано ви пускам новата тема, но не знам дали щях да успея да я пусна по-късно. Заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=413021.msg11877075#msg11877075

# 276
  • София
  • Мнения: 12 270
По отношение на кърменето в Добрич- аз лично съм била свидетел на две майки кърмещи в градската градина, една от които беше  братовчедка ми,та се надявам да са претръпнали вече от тази гледка и да не чуеш злобни коментари  newsm10 Пък ида чуеш-какво ти пука-не си оттам и си за малко Mr. Green
  Аз също съм кърмила близначките из центъра или в Градската градина, когато сме ходили до Добрич  Simple Smile Август месец ще съм там и с Елена по пейките  Simple Smile

# 277
  • Мнения: 66
ЕХООООО дендри пусна нова темичка

"Момичета малко по-рано ви пускам новата тема, но не знам дали щях да успея да я пусна по-късно. Заповядайте:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=413021.msg11877075#msg11877075   "

Общи условия

Активация на акаунт