"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 22 (за супер напреднали)

  • 18 595
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Мен докато ми пълзят буболечки в главата,вие сте пуснали нова тема Grinning
Гласувах за ФФ на Уоми и с удоволствие бих прочела и нещо от други съфорумки Peace
 Hug за бюлетина...

# 16
  • Мнения: 0
Не знам дали не сте го дискутирали случайно, но по мое скромно мнение актьорът, който играе Джаспър би изиграл много добре ролята на Едуард.

Ау,,,приготви се за замерване с развалени домати от фенките тук Laughing
Между другото, чела съм нещо такова- слух, че или Джаксън е бил кандидат за ролята на Едуард, или че Стефени е казала, че той би бил по-подходящ от Роб...
има толкова много слухове, и щом нещата са си паднали на мястото сега, едва ли ще разберем кой какво е казал или правил преди филматизирането да тръгне...
Добър вечер от групата на Шаро.
В началото Стефани е искала ролята на Едуард да бъде изпълнявана от Джаксън. Екипът е решил, че е прекалено "възрастен" да играе17 годишен ученик /актьорът е май някъде към 24 г./ и че Роб изглежда "по-опасен". Така звучеше долу-горе клюката, която четох.

# 17
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Запис и от мен в новата тема

Гласувах за ФФ на Уоми и с удоволствие бих прочела и нещо от други съфорумки Peace
 Hug за бюлетина...
Peace

# 18
  • Мнения: 21
Тука ли сте? Ще говорим ли за нещо?

Или да си захващам някой ФФ на английски за Джаспър?

Обобщавам какво беше последно препоръчаното  в предишната тема
- за Джаспър и Бела  When darkness turns into light  и Colliding_Meteors
- за Джаспър и Алис Scotch, Gin and the New Girl

И припомням, че на Красето й хареса ФФ за човешкия Едуард от 1918 год -Only Human - и го препоръчва на други (както и аз)

Всичките са с рейтинг М (+18) - за Джаспърoвите ФФ не знам, но за Едуардовата ФФ тази част специално е написана стилно

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 22:18 от staro-novo

# 19
  • Мнения: 1 775
Историята е Едуард/Бела, но и Джаспър и Алис участват. Образът на Джаспър е много интересен и в историята е влюбен в Алис. All human e.

# 20
  • Мнения: 3 576
В момента чета този
... ама ми се вижда загуба на време, някаво подобие на Cruel Intentions....   ooooh!

# 21
  • Мнения: 21
Историята е Едуард/Бела, но и Джаспър и Алис участват. Образът на Джаспър е много интересен и в историята е влюбен в Алис. All human e.

Аха, ок...взимам си бележка... Ще им прегледам сега резюметата и ще ги кача на блога с бюлетините и ФФ на Уоми... Стич, я мини се разпиши там в коментарите коя става и какво да очаква народа... аз почнах така за някои- особено ако са не съвсем за Здрач-публика, ами по-скоро за True Blood и т.н.- не че има лошо, аз мога и двете да гледам/чета.... но някои са настроени само за стила или образите в интерпретацията на Стефени, та нека да знаят какво да прескачат...
хм... като казах True Blood се сетих, че Мона ми хвърли новите 3 епизода по скай днес (мерси  Hug) та може и тях да ги гледам, вместо да чета ФФ...освен ако не обсъждаме нещо?

# 22
  • Мнения: 12
Добър вечер момичета , освободих се вече и съм на линия !  Simple Smile

А да питам за върколаците какво сме обсъждали , че не помня вече , а имам нещо в предвид ?  newsm78

# 23
  • Мнения: 21
А да питам за върколаците какво сме обсъждали , че не помня вече , а имам нещо в предвид ?  newsm78

Какво сме обсъждали...за импринтирането, за това колко са верни и всеотдайни, спойлер Зазоряване защо се оказаха формо-променящи се, а не върколаци...

# 24
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 664
Здравейте  Grinning
Аз се появих за малко, но после поизпуснах материала... покрай работа и малко други странични занимания.

Изплувах снощи от ФФ "Sunrise" ("Здрач" от гледната точка на Едуард)  - чинно изчетох 550тте страници и да си призная, накрая го четях от любов към спорта (и Едуард  Wink). Повествованието на мен поне, ми вървеше доста тромаво. Авторката беше включила във всички разговори на Едуард със семейството му и мислите на всеки от тях, та на моменти ми идваше малко шизофренично (то на Едуард сигурно това му е сиво ежедневие, ама аз съм човек  Grinning) и накъсваше действието. На моменти имаше и едно натрупване на напрежение, което ми се видя доста изкуствено удължено. Повечето от героите ми се видяха доста еднопластови и еднопосочни. Имаше и едни дълги размисли и самобичувания на Едуард, които леко ме изкараха от нерви (вярно, че човекът, опс, вампирът  Wink си има дълбоки терзания, но на третата страница бъкаща от "чудовище", "жажда" и "контрол" почва да писва). В този ход на мисли, ФФ на Уоманитка ми допада много повече  Grinning. Особено последната глава. Нощта, която Едуард прекарва с Бела, ми докара направо греховни помисли  Grinning.
Сега се захванах с "Lunière" ("Здрач" от гледната точка на Алис) - засега се чете леко. После съм си приготвила "Only Human"... Да видим докъде ще го докарам, още повече, че имам и други книги за четене  Grinning
В анкетата гласувах за ФФ на английски, този на Уоманитка и евентуално бъдещ такъв от колежки-съфорумки  Simple Smile.
Ако утре не си изпускам влака, ще се спра на будката за вестници, където тази сутрин мернах Роб Патинсън на корицата на едно тукашно клюкарско списание, споменаващо за фотосесия на секси вампира  Grinning

# 25
  • Мнения: 12
Еми моята тема е нещо от сорта : Имате ли фаворит измежду върколаците в книгата , ако имате кой е той и защо го харесвате ?

Ако ви харесва това може да обсъдим и всеки да си каже мнението , ако някой има други предложения да казва !  Peace

# 26
  • Мнения: 21
Еми моята тема е нещо от сорта : Имате ли фаворит измежду върколаците в книгата , ако имате кой е той и защо го харесвате ?

На мен Сет ми харесва...защото е представен като най-малко предубедения към Кълънови, приятел на Едуард, и същевременно, мини-Джейк
Но освен Джейк и него, другите върколаци не са особено застъпени, така че не знам дали отговорите ще са толкова различни...
А и мисля, че, подобно на това как сме си създали представа за книжните образи под влиянието на филмовия каст, едва след Новолуние може да имаме любимци, независимо, че в сагата не са описани толкова много, но на екрана имат присъствие...

# 27
  • Мнения: 12
Еми моята тема е нещо от сорта : Имате ли фаворит измежду върколаците в книгата , ако имате кой е той и защо го харесвате ?

На мен Сет ми харесва...защото е представен като най-малко предубедения към Кълънови, приятел на Едуард, и същевременно, мини-Джейк
Но освен Джейк и него, другите върколаци не са особено застъпени, така че не знам дали отговорите ще са толкова различни...
А и мисля, че, подобно на това как сме си създали представа за книжните образи под влиянието на филмовия каст, едва след Новолуние може да имаме любимци, независимо, че в сагата не са описани толкова много, но на екрана имат присъствие...
Да , да така е !  Peace

# 28
  • Мнения: 21
Еми моята тема е нещо от сорта : Имате ли фаворит измежду върколаците в книгата , ако имате кой е той и защо го харесвате ?

На мен Сет ми харесва...защото е представен като най-малко предубедения към Кълънови, приятел на Едуард, и същевременно, мини-Джейк
Но освен Джейк и него, другите върколаци не са особено застъпени, така че не знам дали отговорите ще са толкова различни...
А и мисля, че, подобно на това как сме си създали представа за книжните образи под влиянието на филмовия каст, едва след Новолуние може да имаме любимци, независимо, че в сагата не са описани толкова много, но на екрана имат присъствие...
Да , да така е !  Peace

Тогава приключихме с тази тема, така ли?  Laughing Asked and answered, както се казва на английски (попитано и отговорено...зададен въпрос и получен отговор)  Grinning
Я пусни някоя снимка за лека нощ сега... това ти стана задължение, нали усещаш? Hug

# 29
  • Мнения: 0
 ooooh! Мале, почнали сте нова тема докато се усетя Laughing Много сте продуктивни и все не мога ди ви наваксам Embarassed Гласувах за Уоманитка- аз съм й фен!  bouquet Сет ми е любимeц, повече от Джейкъб го харесвам Mr. Green много е миличък и някак човечен, другите не са ми много впечатляващи, но очаквам че във филма ще се впечатля- има симпатяги от групата и все пак ще е visually dynamic Mr. Green
Ето от мен за настроение преди лягане

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 23:57 от valka1979

Общи условия

Активация на акаунт