На кого какъв ще вика?

  • 4 107
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 202
Абе Гил с тези въпроси почваш да ме съмняваш нещо.

# 46
  • Мнения: 37


А много ми е интересно по какво се разбира ,че едно бебе е гей  ??




А много ми е интересно по какво се разбира, че не е гей?? И какви доказателства има, че се ражда хетеросексуално а после се  "превръща" в гей?? По темата - ако има с някой от родителите кръвна връзка, на него ще вика мамо/татко, на другия по име. Ако е осиновено, както те си преценят!

# 47
  • Мнения: 5 710
Ами как бе, ако обича кукли, значи е гей, в такъв случай го поощряваш да играе с оръжия.
Моят кръщелник милия мн. иска да стане фризьор - сигурен признак за баща му, че отглежда бъдещ педал. Mr. Green

# 48
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Според мен детето може да се обръща към родителите си по имена. При хетеросексуалните също го има, макар и рядко.

# 49
  • Мнения: 183
Абе Гил с тези въпроси почваш да ме съмняваш нещо.
Laughing Laughing Laughing Ма няма лошо всеки си има право на съмнение  smile3503 А да не казвам стандартната фраза-'Питай жена ми щом се съмняваш"  Laughing Laughing

tefterche
Абе вярно е ,че родителите са ти приятели ,а към приятелите ти се обръщаш на име ама все пак, не са твои връстници  Naughty

# 50
  • Мнения: 51
Ами как бе, ако обича кукли, значи е гей, в такъв случай го поощряваш да играе с оръжия.
Моят кръщелник милия мн. иска да стане фризьор - сигурен признак за баща му, че отглежда бъдещ педал. Mr. Green
  Ми да!Ето,начи моят е на 2г.скъсва се да готви и меси,дай му да връзва опашки и да бута беб.колички,като види кукла и се лепва #Crazy newsm78 начи е гей.И ти остави другото,ми като си помисля че аз съм му го причинала това Mr. Green.Щото ние нямаме татко и има само женски модел на поведение сигурно newsm78Абе я чакай са ше ходя да му купя една въздушна пушка или някой по тежичък чук пък белким са оправи Mr. Green.

# 51
  • Мнения: 7 474
Или ще има две майки или двама бащи, като поотрасне малко ще му объяснят.

# 52
  • Мнения: 69
Направо немога да повярвам колко груби изказвания има тук #2gunfire .Имам приятел,който е гей.Много свястно момче е,супер добър и искрен човек.Възхищавам му се.Но не техните са го направили такъв,дете е на нормални родители.Това,че си гей няма нищо общо с това какви ще са децата ти.А такива безсмислени и глупави коментари само показват ниското ви възпитание.Как може да кажеш на детето си за друго,че е дете на долни педерасти. #Cussing out бубка абсолютно съм съгласна с теб "Подиргравките и подмятанията в детските градини и училища зависят от вас, да научите своите деца да не се държат по такъв начин. "    
"разбира се. ще ги сочим и ще им обясняваме, че са гнусни педали ... и че за нещастното му детство са виновни извратените му родители." лабрадор ти имаш ли нещо в главата си?Извинявай за въпроса,ама нещо май не си добре.Какво е това изказване?На какво се опитваш да ги възпиташ тези деца незнам  ooooh!  Praynig

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 20:47 от mane4e

# 53
Значи... не исках да се меся в ВЕЧНИЯТ спор за и против отглеждането на деца от еднополова двойка, но просто много коментари ме натъжиха и ми показаха за пореден път как повечето българи са като стадо овце и предпочитат да имат мнението на масата, а не свое соствено....Дори не ми се коментира просташкото и първобитно мнение на Лабрадор (Що за ник), който смята, че да възпитава детето си в агресия и омраза и дискриминация, е правилно възпитание....  както и тесногръдото и "снисходително" мнение на доби80, че виждаш ли, ТЕ нормалните понякога отглеждали ГЕЙ-ДЕЦА (бахти и словосъчетанието), кой знае какво би излязло от дете отгледано от родители с еднакъв пол... Всички вас искам да ви попитам само едно... Ще смеете ли да погледнете в очите дете, което  ВИЕ или ВАШИТЕ деца сте разплакали с такъв коментар или повечение? Ще поемете ли отговорност, че ВИЕ или ВАШИТЕ деца са създали душевни рани и комплекси на едно невръстно дете, защото то има различни родители или защото ТО самото е различно? А какво правим, ако е вашето дете?! Айде Доби80 възпитавай децата си както си искаш....

# 54
  • Мнения: 5 710
Темата има пряка връзка с мачизма, обладал наш'то общество. Нещата са неразривно свързани, от българският мъж по-потентен няма, той има златни ръце, той никога не плаче, синовете  си ги възпитава да са яки пичове, жената да си знае мястото и т.н.

# 55
Мнението ти е доста смислено 10cent's... както и другите ти постове... За съжаление си права... а после защо децата ни били такива...?

# 56
  • Мнения: 69
Emillio_86   Ето това е моя приятел.Супер стойностен човек,повече даже и от някои "нормални".Браво Емо за поста,както винаги правилните думи на правилното място.БРАВО   bouquet  Hug

# 57
  • Мнения: 183
mane4e
Не мога да се съглася,че сме като овце  Peace Ако беше така всичките щяхме да имаме еднакви физиономии и тела  Naughty Naughty Ами наистина не се знае какво ще излезе от едно дете на еднополово семейство  Rolling Eyes
А и в крайна сметка,детето не е виновно за нищо не си избира то родителите! Има доста деца,които са Различни и отношенията към тях са смесени  Peace

# 58
Не смятам, че е нужно да обяснявам, че сравнението за овцете е свързано с манталитета, не с телата и физиономийте--- Но явно и ти четеш доста повърхностно на тази тема... Ами прочети, разсъди и тогава коментирай..... Щом не се знае какво ще излезе от дете отгледано от еднополови родители, знае ли се какво ще излезе от дете на хетеро родители? Че като чета и косата ми се изправя какви хетеро родители има... за това, се замисли вместо да мрънкате колко сме негодни за родители... моето дете няма се възпитава да да мрази... пък твоето го възпитавай както щеш---

# 59
  • Мнения: 183
Emillio_86
Манталитета на всеки е различен както се вижда в темата  Peace Опитвате се да вкарате всички под един знаменател т.е. -УФСЕ   Peace Айда не ми казвайте, какво  и как да чета  Stop Stop  Naughty Naughty Naughty Аз моите деца съм ги възпитал както трябва и много добре знам какво мразят и какво не  Peace
Нима ще обича всички вашето дете така ли ?? Peace Силно ме съмнява  Peace
Да и от хетеро сексуални не се знае каво ще излезе ,но пък дали ще е същото като при еднополовата двойка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт