МАРТенче щастливо се смее и с мама иска да играе и да пее!

  • 12 547
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
Бела, мерси за темата   bouquet
Цвети, чудя се къде се губиш тези дни, а то какво било. Радвам се, че си се оправила бързо  Hug
АлЕкС-мама, много неприятно. Аз такава фобия имам към летящи и особено към пълзящи гадинки, че не ми се мисли дали бих реагирала адекватно, ако нещо нападне Мария.
Басейните са супер! И аз обмислям за надуваем от известно време. Инкогнито, а този от плат как се чисти и поддържа?
И мойто дете взе да се буди по-рано сутрин, а аз хич не мога да спя през деня. Смее се с глас от няколко седмици.
Ади, моята лекарка ми каза за второ след една година. Но тя имала пациентка дето забременяла 3 месеца след първо секцио, което и правили в Ирландия и не я предупредили да не забременява 1 година, та износила и родила бебето, но си има риск.
Писна ми гадното време  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 35
Здравейте Hug
На днешната дата миналата година гинеколог потвърди бременността ми, не е истина колко неща се случиха от тогава и как се промени животът ни Heart Eyes

Деси не се притеснявай мила, нали Вики е жизнена. На мен една позната педиатърка като й казах, че се притеснявам, че по малко качваме, ми отвърна, че сега е най-важно детето да е жизнено и любопитно. 

Аз за сега май не искам второ бебе, наслаждавам се на Алек newsm32
За буденето - Алек днес стана в 9.30, ма той по принцип си е поспаланко, рядко ми се буди преди 8.00.
За сукането - как го правите тоя номер? До сега не ми се е случвало да суче по 5 мин., понякога сутрин е сукал по 15 и тогава даже не ми се вярва, че толкова бързо се е наял. Нашето сукане е около 40 мин. (+-10мин, зависи през деня ли ще е или вечер)
За захранването - учудващо и за мен педиатърката препоръча късно захранване. Ние сме на консултация на 26август и чак след това ще почваме. Така било по-добре според нея, тъй като Алек много повръща (честно да си призная не разбрах много логиката й newsm78). Подметна пак за сокчетата, аз се обаче няма да давам, само кимах с глава yes
Това с басейните изглежда много готино Party

Вчера беше един луд ден. Първо сутринта се пробвах да пусна поръчката в My Toys и понеже съм си русичка Embarassed не съм сигурна дали нещо направих и си чакам потвърждението по e-mail-а. За съжаление столчето за хранене го нямаха, ама здраве да е, до септември се се надявам да го заредят. После не знам колко време се пробвах да измисля текст за покана за сватба, че нали септември сме кумове и помагам на младоженците. Накрая измъдрих нещо, получи се много хубаво. след което с Алек се вдигнахме с кенгуруто, излезнахме в 15.30, взехме майка ми от работа и се спуснахме в центъра. Там разходка, кафенце и докато се приберем то стана 20.30. Мислех че няма да издържим толкова време, но на детето явно му беше интересно да си гледка, беше така нахилен yes

Някой питаше дали сме си открили краката - ми Алек не само, че ги е открил, но мога да ви кажа, че любимата му занимавка е да си смуче палците на краката Joy  Вече почти и само това се опитва да прави, докато е буден - голяма борба пада, освен това не спира да си пее Stuck Out Tongue
Още не съм го чула да се смее с глас, неговото е по-странно и трудно за описване yes. В тази връзка Теовците са много сладки, да ги нацункате по петичките Heart Eyes

Ади радвам се, че отново се появи Rolling Eyes
Белла мерси за темичката Hug
Въпреки ужасното време пожелавам на всички хубав ден  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 673
пльос и от нас мрънкащите в новата тема

# 18
  • Мнения: 222
Айде и ние в новата тема  bouquet
Ей Белла, кога успя такава хубава да я направиш темата  bouquet мъжО ти те води на хотел, а ти по форума - теми да правиш Mr. Green  bouquet
Елуинг какво да ти кажа за ранното ставане #Crazy взех вече да свиквам с този режим, ама гледам да подремна с него след обяд, като спи. Не винаги се получава, ама понякога успявам да дремна половин час, иначе  вечерно време съм като парцал.
За басейнчета, аз много съм навита да си купим за балкона, ама нали ни е "много" голям, не съм виждала подходящ.Не че съм и търсила много, де  Crazy Но идеята с топките е супер, ама като почне да ги разхвърля  #Crazy
И Борката май скоро ще се озъби, че тия дни е голяма мъка. Тръгва и да ме хапе даже ooooh! Пъха всичко в устата, цеди лиги, нервничи, абе кошмар Whistling
А за смеенето с глас мойто зверче отдавна го прави, много ми е смешен. Най-забавен е като се хили сам на себе си в огледалото hahaha

# 19
  • Мнения: 645
Ха здравейте пак от мен. Аз днес и утре трябва да опаковам къщата и да я пратя другата седмица. Да ви призная напоследък хич ме няма с нервите. На всичкото отгоре едни хора идваха да гледат Пунтото и ми скъсаха нервите. Първо две седмици се обаждат всеки ден, а като дойдоха един мъж който беше с тях огледа колата, погледна ауспуха, видя маслото и тн. (50 минути я оглежда) и накрая вика: " Според мен на тази кола и е прегрявал двигателя! След като имам такива съмнения ти колко би свалила от цената?" Казах че бих я свалила до 5000лв., но не защото и е прегрявал двигателя, та тя стрелката на Т не е минавала и средата даже Crossing Arms. След това бях бясна сумати време. Така се надявах че ще я вземат.


vily_st браво на вас за хубавите разходки. Яна хич не издържа в кенгуруто. А и мама е далече Confused

За басейните, на моя му се маха надуваемата част и се пере в пералнята.
Яна се смее с глас но много рядко, аз като бях бременна казах че ще е сериозна млада дама и така и излезе.
За размерите:
Роди се -2.450кг
1 месец - 3700
2 месеца - 4300
3 месеца-  4700
4 месеца - 5300

Ох отивам да събирам, че ще си пиша до други ден Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 49
bye
Тук ще има буря,наложи се да преместя Алекс даже,че бях го приспала навън в количката.А каква стоножка ми излезе ей сега почти изпод главата му из гънките на количката!!!Не бях виждала толкова огромна.Племенницата ми днес кърлеж и вадиха...Двор,двор,ама на! ooooh!

Пазете много дечицата! На едно момиченце от квартала, преди седмица след игра на люлките, открили кърлеж, има съмнение за лаймска болест...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 58
Юхууууууу,
Здрасти мацки, минавам да раздам лъжичките и чадърчетата, че станахме на 4 месеца.




Вариантите за басейни са доста, а в Пикадили май бяха и на промоция. Ето доста видове тук:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/manufac … bg/sort/4a/page/3
ние сме взели гъбката, за да може дребната да се събира и легнала.

# 22
  • София
  • Мнения: 673
много тъпо като гледам: надуваем басейн с играчки с 20 лева по -евтин от активната гимнастика, напарво се изкушавам да взема такъв

# 23
  • Мнения: 12
Хайде и аз цоп! в новата тема. Много ми хареса показаното плятнено басейнче, смятам на малкия да купя такова като започне да сяда и да го напълня с малки топки, видях такива във вис виталис 50 бр. 25 лв. много бяха готини шаренки мънички супер. За килограмите аз свалих всичко излишно  Laughing влязох да раждам 75кг сега съм 58 кг  Crazy глад му е майката, никакви колани и хапчета не помагат. Аз да ви кажа за пюретата давам на Бебивита 190 гр са 2 лв. и са мн вкусни Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 58
много тъпо като гледам: надуваем басейн с играчки с 20 лева по -евтин от активната гимнастика, напарво се изкушавам да взема такъв

Аз защо мислиш, му налетях?  Wink Mr. Green
Взехме го за 20 лв. от Пикадили и ако не го пукнем и другото лято ще си играе в него.

# 25
  • София
  • Мнения: 673
Абе никак не сме глупави Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 263
Ужасно време! За малко поне да беше спряло да вали!
Излезнахме, отидохме до края на улицта и забръска!
Е тези пюрета, ще вземат да се окажат, във Фантастико на добра цена! 2.07 са на Хип по-малките бурканчета.

# 27
# 28
  • Мнения: 35
Ние въпреки всичко ще излезнем, ще ходим до Кауфланд, мятам го в кенгуруто и магазина е на 10 мин., поне малко въздух да глътне.
Преди малко ми се смя с глас, уникално е newsm76 Two Hearts

# 29
  • Мнения: 288
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА НИЯ,ВАЛЕРИ,ИЛИЯ И ВАЛЕРИЯ!!!ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ! smile3504 newsm67

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт