МАРТенче щастливо се смее и с мама иска да играе и да пее!

  • 12 536
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 49
Ей кажете пюретата на Хип какви цени са в ХИТ- там ли са най-евтини?

В ХИТ-а са по 2,19лв  Peace Не са най-евтини. В Кауфланд са 1,95лв, но има само няколко вида. В Метро излиза 1,91лв, но и там както уцелиш зареждането. Последния път имаше 2-3 вида. Скоро намерих в една квартална аптека. Продават целия асортимент на Хип. Там малките бяха по 2,05лв. Аз мисля от там да си купувам Хип  Peace

в метро малките са 1.79, а големите 2,87. От 2.07 до 15.07 е промоцията

# 31
  • Мнения: 1 906
...
Инкогнито, а този от плат как се чисти и поддържа?
...
Платнената част се маха и се пере в пералнята  Peace . Много е хубав. Това ще излезе една от най-сполучливите ми покупки за бебка. Като я снимам в него ще покажа и снимки.

# 32
  • Мнения: 660
Бухта, благодаря за линка.  bouquet
Нашият е този от Метро за14,40 лв.


За килограмите аз свалих всичко излишно  Laughing влязох да раждам 75кг сега съм 58 кг  Crazy глад му е майката, никакви колани и хапчета не помагат.

И как си с кърмата?

# 33
  • Мнения: 267
Честити месечинки на бебоците и много да слушкат мама и тати   bouquet
за времето нямам думи  #Cussing out
и ние имаме басейн,но се оказа много малък за бебко,тия дни трябва да потърся по-голям,иначе и на него мн му харесва да се къпе в его,след това имам сигурни 2 часа следобеден сън  Mr. Green
май и нас ни почнаха зъбките   newsm78
ЗА смеха само няколко пъти го е правил и ме разтопи от кеф,но иначе не сме от много гукащите и раздаващи усмивки  Cry
Алекс-мама,ужас и ние сме на двор и знам за какъв ужас става на въпрос  ooooh!,много да сес пазите  Hug

# 34
  • Мнения: 514
Запис в новата тема!

ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА НИЯ,ВАЛЕРИ,ИЛИЯ И ВАЛЕРИЯ!!!ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ!

Лека вечер!

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 21:18 от DiVeNa

# 35
  • Мнения: 1
Честити месечинки!
Леле,момичета,смайвате ме с тез мераци за още бебета ! верно,че намирам моя принц за абсолютно неотразим,но при все това не мога да си представя още един прекрасен ревльо в къщи...На нас с татито много ни се искаше момиченце,но аз ще оставя великия лечител-Времето,да си свърши работата. Grinning
Гого страшно се е измързеливил-преди около месец се обръщаше активно,правеше крачки като се придържа под мишниците и пр.,а сега само забива нос в пелената и хленчи нещастно.За сметка на това през цялото време рита,маха с ръчички(на моменти прилича на ситен тремор),яко се поти и вика колкото му глас държи.Странното е,че се събужда все кисел.Адски бързо се превъзбужда,за играчки и дума не може да става.Абе,само съня оправя работата.
Иначе не мога да се оплача от липса на апетит,има си детенцето гънки навсякъде и в изобилие.Днес окончателно отказа да суче(много ми е криво),та номера с дохранването при нас не просъществува и месец.Нищо,ще го преживея.
Спокойна вечер и дълъг сън ви желая!

# 36
  • Мнения: 361
Егати и времето днес.
Успях да ида на прибежки до аптеката за капки за зъбките и физ.разтвор, и набързо през магазина.
До сега събирах багаж #Crazy Ние с таткото сме с поедна чанта, а бебка с цели 3 като сме взели само най-необходимото. И то отиваме за 2 дни. Ще си мъкнем и количката, и люлката, и коша за колата и т.н. Ей веднъж да пораснат тез бебоци, ще е по-лесно.

Гледам за басейни говорите. Ама сега ли ги слагате в тях или за по натам??? newsm78
Аз си харесах ето това http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=3101
А за 20 юли (нали имаме имен ден) си поръчах за подарък от мама ми музикално килимче. Ако идва кумата, ще си поръчам от нея термо чанта.

Хайде от нас лека и мека Hug

# 37
  • Мнения: 1 734
,...............правеше крачки като се придържа под мишниците и пр. ................

не е ли много рано още за това  newsm78

# 38
  • Мнения: 267

Гого страшно се е измързеливил-преди около месец се обръщаше активно,правеше крачки като се придържа под мишниците и пр.,а сега само забива нос в пелената и хленчи нещастно.За сметка на това през цялото време рита,маха с ръчички(на моменти прилича на ситен тремор),яко се поти и вика колкото му глас държи.Странното е,че се събужда все кисел.Адски бързо се превъзбужда,за играчки и дума не може да става.Абе,само съня оправя работата.

това все едно аз съм го писала  ooooh!,същите сме  newsm10
,...............правеше крачки като се придържа под мишниците и пр. ................


не е ли много рано още за това  newsm78
ние не правим точно крачки,ами мърда крачета все едно стъпя,мале ама как го обясних  ooooh!

# 39
  • Мнения: 2 495
Чакайте да попиша малко и аз... Laughing Вчера с таткото изкарахме много добре, пихме по една ракия в ресторанта на хотела, хапнахме и си легнахме.И най-накрая, след толкова много опити за успешен и безболезнен секс след раждането успяхме.. Embarassedама да ви кажа, проблема май е бил в мен, защото досега все не успявах да се отпусна, ама сега като бяхме сами и Радослав го нямаше се справихме къде-къде по добре! Twisted Evil
За килограмите-аз съм вече 65 кг, или толкова, колкото бях миналата пролет преди да отслабна с Дюкан...имам още около 10 за сваляне, но не бързам...има време. Wink
Радо е добре.Хапва си пюренцата и досега каквото съм му дала, не го отказва Joy Най-много харесва манго и тиквата.Много исках да бяхме започнали със зеленчуковите пюрета, но за съжаление не става това което ти си мислиш, а се водиш по детенцето си.Заради запека започнахме с плодовите и давам засега само разхлабващи храни(тиква, кайсия, круша, манго, сливи и тн.)Сокове отказва да пие-и домашно приготвяни и купешки, но за сметка на това почна да пие много вода.
И аз полудявам от щастие като го чуя че се смее с глас!! Heart Eyes Това е най-хубавата песен за майката!Обикновено се правя на маймуна за да го разсмея, ама щастието е пълно!А от няколко дни насам крещи, пищи...от кеф разбира се! Twisted Evil
Ето малко снимки и от нас
http://nincheto.multiply.com/photos/album/12/12
И малко клипчета

http://nincheto.multiply.com/video/item/15

И да си похваля мъжлето-днес чувам че Радослав мрънка(спеше наобед и му беше дошло време да се събужда), отивам при него и какво да видя на ръката му-една златна гривничка със плочка, на която са гравирани името му и рожденната дата!! Crazy Party Мъжа ми решил да я поръча, аз верно че исках толкова много да има такава гривничка, но все си мислех че е още рано.А бе голям кеф, казвам ви, и то като се сетя че мъжа ми не е от най-досетливите Joy

# 40
  • Мнения: 35


За килограмите аз свалих всичко излишно  Laughing влязох да раждам 75кг сега съм 58 кг  Crazy глад му е майката, никакви колани и хапчета не помагат.

И как си с кърмата?


[/quote]
Мариянка, много се радвам да те видя тук Simple Smile За глада си права, ама като се кърми не става Sad  Аз имам още 3-4 кг.
И ние взехме басейнче за балкона, но с това време незнам кога ще го ползваме  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 4 428
Белла, браво на вас с татито, че сте си изкарали толкова добре  Grinning
Ех, и аз искам една почивка само двамата да си изкараме. Пък макар и за един уикенд. Като порасне малко Мира, ще взема да измисля нещо  Crazy

Ели, вие на Св.Илия ли ще празнувате имен ден  Grinning Аз що си мислех, че при вас водещото име е от Елена  newsm78
И ние имаме имен ден юли - на 22-ри има имен ден Маги  Grinning Чудя се какво да й купя. Тя тогава ще е на почивка с нашите, така че ще я чакаме да се върне.

Да питам мъмите кърмачки, вас сърбят ли ви гърдите  Rolling Eyes Мен от една седмица много ме сърбят. Особено около ареолите  newsm78

# 42
  • Мнения: 69
Бухта, благодаря за линка.  bouquet
Нашият е този от Метро за14,40 лв.


в Пикадили е за около 10 лева,има и само басейнче с надуваемо дъно за 5 лева,аз ходих но бяха свършили #2gunfire

# 43
  • Мнения: 12
dani81 добре заварила, мила. има време за отслабването пък и като те знам май нямаш нужда Simple Smile Дано времето скоро се оправи, за да може да си ползвате басейнчето апък и ние да идем на мореее

# 44
  • Мнения: 74
Добро утро,

искам да ви питам нещо- бебоците ви кашлят ли понякога-1 път на ден два например- едно изкашляне сухо ,без секрети имаме ние,но ме е страх да не е простинал.. Sick

Общи условия

Активация на акаунт