Трикове и съвети за лесни прически

  • 303 618
  • 679
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 72
а на мен като ми стърчът ушенцата... пък и косата ми е средна дължина... какви идеи ще дадете... много ми допадат коковете и т.н. обаче пусти уши  Confused
най-лесното е хлабава странична плитка, бързо, крие ушички, и е страшно актуално, може да се добави и шнола цвете да е по-интересно. МОжеш да си връзваш шалче като диадема, да минава върху ушичките и да си ходи с тоалета ти, можеш да прибереш най-горния пласт отзад с фибичка, като оставиш обемче, или само бритона, с повечко обем отстрани...

# 556
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
мерси  Hug жалко че за плитката не се класирам... къса ми е косата за нея

# 557
  • Мнения: 616

tochiica, ако искаш да цитираш мнението на няккой друг от темата, може само да цъкнеш бутона цитат, вместо да копи-пействаш текста. Така без цитат изглежда цякаш съвета е твой, а всъщност не е, даже пунктуационните ми грешки си запазила

iiv_05  най-лесното е хлабава странична плитка, бързо, крие ушички, и е страшно актуално, може да се добави и шнола цвете да е по-интересно. МОжеш да си връзваш шалче като диадема, да минава върху ушичките и да си ходи с тоалета ти, можеш да прибереш най-горния пласт отзад с фибичка, като оставиш обемче, или само бритона, с повечко обем отстрани...


 

# 558
  • Мнения: 72
добре  не съм искала да те ограбя а да помогна Simple Smile

# 559
  • Мнения: 616
добре  не съм искала да те ограбя а да помогна Simple Smile

 Hug

# 560
# 561
  • Мнения: 3 743
clear_sky: не знам каква точно ти е прическата, но много красиво и нежно стои също така да си направиш кокче, но да оставиш няколко кичурчета отстрани, даже може и да ги навиеш лекичко.

;

# 562
  • Мнения: 72
много сладко седи дали ще стане на по дълга коса   Thinking

# 563
  • Мнения: 3 743
Според мен няма причина да не стане на по-дълга коса. Кокчетата дори стават по-добре с по-дълга коса, моята е почти до кръста. Но за да има този ефект, отпред и отстрани трябва да има по-къси кичурчета или самата коса да е на пластове.

# 564
  • Мнения: 72
Според мен няма причина да не стане на по-дълга коса. Кокчетата дори стават по-добре с по-дълга коса, моята е почти до кръста. Но за да има този ефект, отпред и отстрани трябва да има по-къси кичурчета или самата коса да е на пластове.
Е да .. а първо трябва да се накъдри ли или с пяна искам да го пробвам  Flutter

# 565
  • Мнения: 3 743
Моята коса е чуплива, но винаги й слагам пяна преди да си правя каквато и да е прическа, защото така издържа повече и чупките се оформят в къдрички. Ако ти е права косата, ще трябва да се поначупи предварително. Ако не искаш да 'цапаш' цялата коса, можеш и само свободните предни, странични кичурчета да ги навиеш около молив или около пръста си леко да се начупят Flutter

# 566
  • Мнения: 72
Моята коса е чуплива, но винаги й слагам пяна преди да си правя каквато и да е прическа, защото така издържа повече и чупките се оформят в къдрички. Ако ти е права косата, ще трябва да се поначупи предварително. Ако не искаш да 'цапаш' цялата коса, можеш и само свободните предни, странични кичурчета да ги навиеш около молив или около пръста си леко да се начупят Flutter
Благодаря  Hug

# 567
  • Мнения: 2 414
Много ми харесва кокочето,някой да има клипче как се прави?

# 568
  • Мнения: 1 416
Въпрос към тези, които ползват пресата и за изправяне и за къдрене - има ли чак такова значение какви са ръбовете на пресата? В смисъл дали са прави или са заоблени?
Колебая се дали да си взема преса, която обаче да може да се ползва и за къдрене на косата и ме интересува в този случай непременно ли трябва да търся преса със заоблени ръбове? Ето например тези двете:

тази пише, че става и за къдрене и е със заоблени ръбове -
http://remington.bg/product/presa-za-kosa-s-tesni-plochi-za-kadr … -sleek-curl-s1051

а за тази не пише специално, че става за къдрене, но се чудя може ли да се постигнат къдрици с нея -
http://remington.bg/product/presa-za-kosa-remington-s1005

# 569
  • Мнения: 72
Моята е подобна на втората и пак има ефект  Peace не мисля че има значение

Общи условия

Активация на акаунт