Трикове и съвети за лесни прически

  • 303 519
  • 679
  •   1
Отговори
# 630
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 110
О супер. Не искам да си горя косата с гадните преси и затова... ще пробвам и аз да се направя по този начин!

# 631
  • София
  • Мнения: 136
И аз съм им фен на тези къдрички  Mr. Green

# 632
  • Мнения: 3 743
Аз ставам малко като пуделче в главата, ако я навия цялата коса и ми се скъсява доста, но като навия само някои кичури и се получава доста приятен ефект. Вчера половинката ме пита дали съм се била къпала, значи се получава естествено при мен Flutter

# 633
  • Мнения: 106
Момичета къде в Пловдив се продават хипи ленти ,които минават през челото?
Най-много ми харесват тзи с две връзки ,но не откривам снимка ,за да ви ги покажа.
Някакви идеи къде да търся?

# 634
  • в.преслав
  • Мнения: 242
tornadoto katrin, какъв стилизант сложи?

  Не съм слагала.Накрая само фиксирах къдриците с лак за коса.Много бързо ми се накъдря косата,но и бързо се изправя.Сега ще пробвам да пръскам всеки кичур с лак за коса или пък дето имам един фиксатор за къдрици на Уна,ще го разредя с вода и ще фиксирам с него.Ще изпробвам и двата варианта и ще видя,кое е най-доброто.Важното е,че по този начин се отървавам от сешуора и гадните вафлички в корена.А и имам страхотен обем,което е добре дошло за мен.
http://imageshack.us/photo/my-images/339/snapshotofme2k.png/ -това е от вчера(извинявам се за лошото качество на снимката)

# 635
  • Мнения: 72
Качеството е много лошо и не се забелязват къдриците  ... но не се и съмнявам че ти отива  Simple Smile

Ами ако сложиш лак на всеки кичур преди да го навиеш ще издържи повече време  Simple Smile

# 636
  • Мнения: 3 743
А може и пяна на всеки леко влажен кичур и после лак на навитите кичури. Нали така навиват на ролки във фризьорските салони, когато правят официални прически Peace

# 637
  • Мнения: 77
аз така правя.преди да навия на всеки кичур слагам лак,така наистина издържат много време. Grinning

# 638
  • София
  • Мнения: 458
А не се ли "спичат"?

# 639
  • Мнения: 106
Момичета да споделя с вас за новата си находка Peace
Купих си лак за коса от кварталното магазинче до нас.Много е хубав не "спича" косата и държи особенно дълго време.Моята коса ,която никога не е издржала дълго време къдрава с каквото и да я пръскат фризьорите издържа накъдрена /с молив и преса/ от неделя вечерта до четвъртък вечерта ,само къдричките се поотпуснаха ,иначе беше супер!!!Много съм доволна!
За да не прозвучи ,като реклама няма да пиша името тук ,ако някой се интересува пишете на ЛС Peace

# 640
  • Мнения: 110
Здравейте! Спешно ми трябва да разбера как се прави тази прическа:



Ако знает моля пишете!

# 641
  • Мнения: 72
Вземаш кичур и го пръскаш с лак след това го изправяш после вземаш друг и го къдриш с ретро преса и така цялата коса ... така както го гледаш няма тънкости  Thinking

# 642
  • Мнения: 110
Вземаш кичур и го пръскаш с лак след това го изправяш после вземаш друг и го къдриш с ретро преса и така цялата коса ... така както го гледаш няма тънкости  Thinking

Опитахме,  но не стой като на снимката така като клечка, а като..... изправена коса!  Thinking

# 643
  • Мнения: 72
Вземаш кичур и го пръскаш с лак след това го изправяш после вземаш друг и го къдриш с ретро преса и така цялата коса ... така както го гледаш няма тънкости  Thinking

Опитахме,  но не стой като на снимката така като клечка, а като..... изправена коса!  Thinking
Повече лак или зависи от пресата с керамично покритие ли е  Thinking

# 644
  • Мнения: 106
Вземаш кичур и го пръскаш с лак след това го изправяш после вземаш друг и го къдриш с ретро преса и така цялата коса ... така както го гледаш няма тънкости  Thinking

Опитахме,  но не стой като на снимката така като клечка, а като..... изправена коса!  Thinking
Повече лак или зависи от пресата с керамично покритие ли е  Thinking
Зависи от лака.Имайте предвид ,че каквото и да ползвате може да не се получи ,като на снимката ,защото всяка коса е различна.

Общи условия

Активация на акаунт