Трикове и съвети за лесни прически

  • 303 573
  • 679
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 414
Много ми харесва кокчето,някой да има клипче как се прави?

# 571
  • Мнения: 1 034
Момичета, нямам възможност да чета цялата тема. Знаете ли как се прави коса на вълни?

# 572
  • Мнения: 3 743
Кокчето е messy bun. Виж в youtube има клипчета за няколко начина за правене.

Коса на вълни Thinking, зависи какви вълни. И на рибя кост да си сплетеш косата, ако е влажна или сложиш малко пяна, като я разплетеш, ще получиш вълни. Ако искаш по-дребнички тип вафлички, може на дребни плитчици да си сплетеш косата от вечерта, играчка е, но пък на сутринта ще имаш вълнички.
А иначе си има с специални преси за целта Peace

# 573
  • Мнения: 1 034
нещо такова:

# 574
  • Мнения: 3 743
Да, такава прическа само с маша за ефект страхотни вълни може да се получи, тук във форума има такава тема Peace

# 575
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
а някой знае ли как се правят такива къдрици: http://foxlife.foxtv.bg/gallery/4ac1c1c49b12b-samanthawho_y1_010_007.jpg

# 576
  • Мнения: 256
С такива ролки и пяна за коса.

# 577
  • Мнения: 4
а според вас как е по-добре, преди маша да се изправя ли косата ако е чуплива или няма значение ?
Това се чудя  Thinking ooooh!

# 578
  • Мнения: 147
Амииии, според мен не. Когато косата е чуплива спомага за по-бързото и трайно накъдряне Simple Smile поне на моята е така.

# 579
  • Мнения: 72
Амииии, според мен не. Когато косата е чуплива спомага за по-бързото и трайно накъдряне Simple Smile поне на моята е така.
подкрепям твоето мнение  Peace и при мен е така  Simple Smile

# 580
  • Мнения: 72
  Една от най-ефектните прически на плитка е прочутата плитка на Десислава.
Ето начин как да си я сплетете сами:
Както е пусната косата, се взимат от средата три кичура, все едно ще плетем рибена кост. След това започваме да вплитаме тънки кичурчета, подхващайки ги от най-края отдясно и после отляво. Както е за рибена кост, но не взимаме дебели кичури от дясно и ляво, а тънки и ги пръскаме с лак, за да стоят на клечки. Плитката не се стяга, а се сплита рехаво, за да се запази този ефект.

# 581
  • Мнения: 72
Вижда се че е елементарна  но просто ми харесва Blush

# 582
  • Мнения: 348
Извинете за лаишкия въпрос, но това с молива ме заинтригува и искам да си изясня:

1. Говорим за обикновен дървен молив за чертане?
2. Говорим за преса за изправяне?
3. Моливът не се ли изгаря така, тоест да не стане някоя домашна битова авария, която включва молив и опърлена коса Laughing

# 583
  • Мнения: 72
Извинете за лаишкия въпрос, но това с молива ме заинтригува и искам да си изясня:

1. Говорим за обикновен дървен молив за чертане?
2. Говорим за преса за изправяне?
3. Моливът не се ли изгаря така, тоест да не стане някоя домашна битова авария, която включва молив и опърлена коса Laughing
1. Да
2. Да
3. Няма такава опасност   Wink

# 584
  • София
  • Мнения: 458
 Laughing е няма страшно! Пресата не е с толкова висока температура, че да се запали молива! Ако беше така, какво щеше да се случва с косите ни? Wink

Общи условия

Активация на акаунт