Имам едно "топче" на ръката, ще трябва да се маха

  • 1 457
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 252
Преди няколко месеца си ударих ръката на ръба на леглото-между китката и лакътя, отгоре. Получи се нещо като подкожен кръвоизлив-тъмносиньо топче, колкото грахово зърно.
Реших, че ще мине и отмине, не му обърнах внимание.
Не само че не мина и не отмина, ами започна баааааавно да нараства. Пак не му обърнах внимание.  Blush
Обаче вече е време да обърна, защото последните няколко дни положението започва да става зле. Въпросното топче заплашва да стане топка. Вече е с диаметър около монета от 50ст., когато го пипам, усещането е по-скоро неприятно, отколкото болезнено, но определено не е добре.
Личната ми лекарка отсъства, така че не мога да потърся съвет от нея.
Мислих, мислих, и реших, че ми трябва хирург-да види "топчето" и да ме посъветва какво да го правя. Но идея нямам къде да потърся добър специалист.
Моля ви, насочете ме към добър лекар. Може би не ми трябва точно хирург, не знам, честно казано.....
От някъде трябва да тръгна.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 074
Единственото, което можеш да направиш, щом личната отсъства, е да отидеш в Пирогов. Само там може, при желание, да те приемат без направление.
Точно хирург ти трябва.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 252
Благодаря! И аз за Пирогов си мислех, откровено казано.
А имаш ли впечатления от добър хирург там?
Т.е., там повечето са добри, но не всички се занимават точно с такъв вид проблеми.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
Не бих могла да ти дам съвет, но се сещам, че д-р Оги, който дава консултации тук, във форума, би могъл да те посъветва.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 252
Благодаря ти още веднъж!

Общи условия

Активация на акаунт