Подарявам дете - безвъзмездно!!!!

  • 2 299
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 680
От сега до 2 год. възраст се настрой психически-това ще ти е ежедневието. Само внимавайте и пазете ГЛАВАТА. Laughing Heart Eyes Hug

# 31
  • Мнения: 69
 HugДавай я момата вземам я.Ама да знаеш че като ти стане мъчно няма да ти я дам.Ще я взема чак в Бургас.Съчувствам ти.Аз бях в същото положение с баткото идвало ми е да го хвърля от седмия етаж.Правеше само бели косата ми побеля от него но сега е вече по-кротък.А малкия е много по-спокоен/за разлика от батко си/заиграва се с играчки,книжки е от време на време пощурява но бързо му минава.Ако твоята сладурана е ината колкото моя малкия да знаеш няма да имапроблем ще се разберат двамата.  love001морски целувки на малка принцеса и сладки сънища smile3524

Последна редакция: ср, 31 авг 2005, 23:22 от veneta ivanova

# 32
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 newsm53и това е само началото smile3521 newsm77 15

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 573
От сега до 2 год. възраст се настрой психически-това ще ти е ежедневието. Само внимавайте и пазете ГЛАВАТА. Laughing Heart Eyes Hug

А баш!

Споко, Пандорка, това е период- просто задължителен за темпераментните деца. Щерка ми беше същата, че и по-дива, редовно я завирах в някой вход да я отупан от прахта Laughing И сега не е от кротките, но има голяма промяна.

Общи условия

Активация на акаунт