Хотел "Империал" в Сл.бряг!Апартхотел "Руби"?

  • 1 919
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 501
Бяхме резервирали почивка в Св.Влас в новия хотел "Алфаресорт". Оказа се, че той няма да работи тази година заради строеж в близост до хотела. От Алфатур ни предложиха да ни прехвърлят в Слънчев бряг като ни обясниха, че ще получим апартамент в апартхотел "Руби", а олинклузива ще ползваме в х-л "Империал". Някой бил ли е там /в Империал/? Доволни ли сте от храната, обслужването, обстановката? Чували ли сте за апартхотел "Руби", къде се намира, спали ли сте там и как го намирате?
Предварително БЛАГОДАРЯ!

# 1
  • Мнения: 3 501
Подбутвам темата, ако някой се отзове.... Някой, който може би сега се връща оттам??? newsm53

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Здравей, ние бяхме една вечер в хотел "Амфора", те имат общ ол инклузив с хотел Империал. Нищо хубаво не мога да ти кажа. Блъсканица голяма. Чакаш с часове да седнеш да ядеш. Изобщо не е изчислен правилно капацитета на хотела. В ресторанта е мизерно. не видях някой да сменя покривките след първите, които са се хранили и сядаш на окапани и омазани покривки. Поради тази и още други негативи си тръгнахме от там... Не го препоръчвам на никой

# 3
  • Мнения: 140
Ние пък бяхме в "Амфора" цяла седмица и останахме доволни.Храната е мнооого разнообразна и вкусна.Вярно,че имаше народ,но не се е налагало да чакаме за да се нахраним.Двата хотела се хранят един след друг,а не заедно.

# 4
  • Мнения: 4 406
Само да напиша, че "Амфора" се хранят в зала "Лингото", а "Империал" във "Версай" на закуска и вечеря.

На обяд са заедно в  "Лингото", но в различни часове.
Аз съм си писала, че съм доволна


no4aHug

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а в наши дни как е плажа на Сл. бряг?
Въобще, заслужава ли си този курорт за почивка с деца? Или е лудница, блъсканица и мръсно?

# 6
  • Мнения: 4 406
Нещо гледах, че чистеха сутрин, но си имаше пак фасове.
В южната част около Какао бийч имаше много навалица на плажа.
Вечер по център не можеше да се разминеш

# 7
  • Мнения: 140
Ние ходихме на плаж точно срещу "Амфора".Имаше народ(все пак беше края на юли),но място се намираше.Предпочитахме да сме непосредствено до водата,заради малките.Водата не беше мръсна,а и там е плитко.На децата много им хареса.
Jerry F,благодаря ти за всичко,което ми написа за хотела  bouquet.Бях поискала тиха стая и ни дадоха възможно най-затънтената,та децата си спяха сладко следобяд.

# 8
  • Мнения: 3 501
Ще пиша и аз отзиви като се върна. Преди две години бяхме в Роял бийч - Барсело. Там беше наистина превъзходно. Тази година бяхме резервирали в св.Влас х-л Алфаресорт, но ни казаха от Алфатур, че в крайна сметка хотелът няма да отвори и ни предложиха в замяна х-л "Империал". Честно казано нямам високи очаквания, дано всичко е наред.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт